E-ticaret Sitesi Açmak İstiyorum Diyorsanız

E-ticaret online ödeme sistemlerini kullanarak internet üzerinden alışveriş yapılmasını sağlayan sistemlere verilen isimdir. Açık adı olarak elektronik ticaret diye bilinmekte ilk olarak 2000’li yılların başında ortaya çıkmıştır. Son bir kaç yılda hızlı bir gelişme yaşayarak yerel alışverişlerden daha fazla alışverişin yapıldığı bir sektör halini almıştır. Bu sebeple bir çok işletmenin tercihi olmuştur. Peki bu sistemler nasıl kurulabilir ?

E-TİCARET SİTESİ AÇMAK İSTİYORUM

İşletmenizi sanal ortama taşımak için e-ticaret sitesi açmak istiyorum diyorsanız adım adım bir e-ticaret siteleri nasıl kurulur sizlere anlatalım. İlk adımda yapmanız gereken şey bu işi uzman yazılımcıları ve grafik ekibi ile birlikte yapan bir e-ticaret firması ile görüşmek olmalıdır. Ödeme sistemlerinden tutunda tasarıma kadar, güvenlik önlemlerinden tutunda arama motoru optimizasyonuna kadar her türlü bilgilendirme alabileceğiniz ve öğrenebileceğiniz bir e-ticaret firması ile çalışmanız sizin için en faydalısı olacaktır. Örneğin Türkiye’nin e-ticaret sağlayıcısı NETİCARET ile görüşebilirsiniz.

E-ticaret Paketi Satın Almak

E-ticaret paketleri bir e-ticaret sitesinin ihtiyacı olan her türlü özelliği kapsamaktadır. Özel olarak alan adı alınmaktadır, bu alan adı son derece güvenli ve Turkcell altyapısını kullanan sunucularda barınmaktadır, 500’ün üzerinde temaya sahip olunabilmektedir, facebook store açılabilmekte promosyon indirim çeki belirlenebilmektedir. Sipariş yönetimi, ürünü yönetimi ve yönetici paneli sayesinde site ile ilgili her türlü değişiklik özel bir panel üzerinden yapılabilmektedir. Neticaret e-ticaret sistemlerini daha yakından tanımak ve bütün özelliklerine ulaşabilmek için NETİCARET E-TİCARET PAKETLERİ

Ödeme Sistemlerinin Kurulumu

E-ticaret paketini satın aldığınızda siteniz anahtar teslim olarak sizlere verilir. Artık ödeme sistemlerinin kurulması gerekir. Mesela kredi kartı ile ödeme almak istiyorsanız bankalara sanal pos başvurusu yapmanız ya da payu, paynet, ipara gibi sistemleri kullanmanız gerekmektedir. Bu konularda Neticaret sizler için özel bilgilendirmeler yapmakta ve ödeme sistemi sağlayıcıları ile yapılan sözleşmeler sayesinde en etkili çözümleri sizlere sunmaktadır. Havale ile ödeme alabilmeniz için sisteminiz hazır olarak e-ticaret sitenize entegre edilmiştir. Kargoda kapıda ödeme alabilmeniz için ise yine aynı sistem kullanılmış ve buna ek olarak online kargo takibi yapabilmeniz sağlanmıştır.

Ürün ve İçerik Ekleme

E-ticaret siteniz sadece bir gün içerisinde açıldı. Ardından ödeme sistemlerinin entegrasyonu sağlandı. Şimdi tek yapmanız gereken şey sitenize satmak istediğinizi ürünleri fotoğrafları ve içerikleri ile beraber eklemek. Bunların yanında kodlanmış olan özel yazılımlar sayesinde çoklu bir şekilde XML ürün ekleme de yapabilirsiniz. Yani sadece bir gün içerisinde 10 binlerce ürünü sitenize bütün özellikleri ile ekleyebilirsiniz.

Tanıtım, Reklam, SEO

E-ticaret sitesi açmak istiyorum isteğinin sonuna gelmiş bulunuyoruz. Çünkü siteniz yukarıda anlatılanları yaptığınız taktirde profesyonel çözümler üreten bir firma tarafından açılmış demektir. Artık yapmanız gereken şeyler ürünlerinizi ve sitenizi tüm Türkiye’ye hatta tüm dünyaya tanıtmaktır. Bunun içinde reklam ve arama motorlarını hatta bunlara ek olarak son günlerde oldukça popüler olan sosyal medyayı kullanmanız gerekmektedir. Korkmayın bu konularda da Neticaret özel eğitimleri ile birlikte yanınızda.

ÜCRETSİZ DEMO

Sakın ama sakın bir sistemi denemeden almayınız. Yazı ile ya da anlatım ile bir e-ticaret sisteminin özellikleri oldukça abartılabilir. Bunun önüne geçebilmek için mutlaka demo talebi sağlayabilen e-ticaret firmaları ile görüşünüz. Neticaret e-ticaret paketlerinin nasıl olduğunu görmek ve sahip olacağınız e-ticaret sitesini detaylı bir şekilde inceleyerek fikir sahibi olabilmek istiyorsanız ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.