E-ticaret Sitesi Açmanın Tam Zamanı

Kış artık geldi diyebiliriz. Havalar soğumaya başladı. Soğuk havalarda bilindiği gibi mağazalarda yapılan satışlarda düşüşler yaşanmakta. Bu durumun en önemli etkeni ise insanların daha cazip gelen alışveriş teknikleri tercih etmesi ve bu soğuklarda dışarıya çıkmadan alışveriş yapabilme ihtimalleri. 

Teknolojinin Gelişmesi Tercihleri Değiştirdi

Teknoloji, internet ve yazılım bir araya gelerek son yılların en hızlı büyüyen sektörü e-ticareti oluşturmuş durumda. Bu sektörde yerel mağazalarda yapılan satışlar sanal ortamda da gerçekleştirilebiliyor. İşletmeler satacakları ürünü internette pazarlamayı ve internetten sipariş alarak binlerce ürününü sergileyebilmek istiyor. Özellikle soğuk havalarda onların bu tercihinin çok mantıklı olduğu ortaya çıkıyor.

E-ticaret sitesi açmanın tam zamanı dedik çünkü kış kapıya dayandı. Artık insanlar sıcak evlerinde, bilgisayar başında alışveriş yapacaklar. Hatta tablet bilgisayarlar ve cep telefonları üzerinden de alışveriş yapabilecekler. Geçen sene kış ayında, özellikle yılbaşında e-ticaret sitelerinden yapılan alışverişlerde yaşanan büyük patlamara herkes şahit oldu. Birde 14 Şubat sevgililer günü gibi özel bir gün eklenince internette yapılan alışveriş miktarı reel hayatta yapılandan daha fazla bir yer kaplamaya başladı.

e-ticaret yazılımları

İnsanların Tercihlerine Çözüm Olmalısınız

E-ticaret sitelerinde yaşanan gelişme ve insanların bu sitelere yönlenerek alışveriş yapması siz mağaza sahiplerinin satışlarında düşüşlere sebebiyet vermiş olabilir. Ciroların düşüşlerini kendinizde ya da mağazanızda aramanıza gerek yoktur. Artık potansiyel müşteri olarak gördüğünüz insanların büyük bir kısmının interneti tercig ettiğini ve internetten online alışveriş yaptıklarını bilmeniz gerekir.

Sizler Ne Yapabilirsiniz

Profesyonel olarak e-ticaret yazılımı geliştiren firmalar tarafından müşterilere tam hizmet verilmek için tasarlanmış e-ticaret paketlerini kullanabilirsiniz. Bu paketler sayesinde sadece 2 iş günü içerisinde ürün satışı gerçekleştirebileceğiniz sanal mağazanıza sahip olabilirsiniz. 20 bin 30 bin gibi çok yüksek meblağlar ayırmanıza da gerek yok. Şu an bulunan mağazanızın sadece aylık kira bedeline mükemmel bir e-ticaret sitesine sahip olabilirsiniz.

Farkı Nedir Yerel Mağaza ile Sanal Mağazanın ?

Sanal mağazanızda dilediğiniz kadar ürünü sergileyebilirsiniz. Yerel mağazanızda yer sınırı vardır ve satışa sunacağınız ürün sayısı kısıtlıdır. Ancak e-ticaret sitesinde binlerce ürününüzü satışa sunarak daha çok çeşidi müşterilerinize sunabilirsiniz. Yerel mağazanızda sadece bulunduğunuz bölgenin nüfusu kadar kitleye hitap edebilirsiniz. Ancak sanal mağanızda her gün milyonlara hitap edebilir, tüm Türkiye hatta imkanınız var ise tüm dünyaya ürün satışı yapabilirsiniz.

Nasıl Açabilirsiniz ?

Profesyonel e-ticaret paketlerini kullanmanız yeterlidir. 2 iş günü içerisinde idealinizdeki e-ticaret sitesinin kurulumu yapılır. Ardından sitenizi nasıl yöneteceğinize dair sizlere özel eğitimler verilir. Bu eğitimlerin ardından sizlerde dijital pazarlama sektörüne kendi siteniz ile giriş yapabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için: http://neticaret.com.tr/

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.