• 1704

E-ticaret sitesi için ödeme sistemi

E-ticaret siteniz var ve kredi kartlarından havale yapabileceğiniz, yönetim paneline sahip bir sanal pos ödeme altyapısı kullanmak istiyor ancak hiç bir sorun ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız; E-tahsilat online kredi kartı tahsilat sistemlerini kullanabilirsiniz.

Genel olarak e-ticaret sitelerinde yaşanan sorunlardan bir tanesidir sanal posun hatalı entegre edilmesi ya da çalışır haldeyken birden çalışmanın durması. Bazen çift çekim yapılır bazense ödeme yapılmasına rağmen site ile iletişime geçilmediğinden dolayı sipariş panele düşmez. İşte bütün bu sorunların önüne geçen ve ileri teknoloji ile geliştirilmiş e-tahsilat sistemleri Eçözüm tarafından 2007 yılından beri binlerce siteye hizmet vermektedir.

kredi-karti-odeme-sistemi-e-ticaret

Nedir E-tahsilat Sistemi

Eçözüm tarafından ilk defa 2007 yılında oluşturulmuş ve her sene geliştirilen bir kredi kartı tahsilat sistemidir. E-tahsilat online ödeme sistemleri sayesinde Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal posları sorunsuz bir şekilde (istendiğinde 3d secure) entegre edilebilmektedir. Özel bir yönetim paneli vardır. Bu panel sayesinde yapılan bütün ödemelerin online takibi gerçekleştirilebilmektedir. Hangi bankaya ne kadar ödeme yapılmış kullanıcı detayları ile birlikte çıkartıla bilmekte ve istenirse özel olarak export edilebilmektedir. Bayilerin kullanımına da açılabilen e-tahsilat sistemlerinde yapılan işlemlerin online olarak grafik raporları çıkarılabilmektedir.

E-ticaret sitesi için ödeme sistemi E-tahsilat’ın özellikleri

Kredi kartlarından istenirse tek çekim istenirse de taksitli çekim yapılabilmektedir. Yönetim paneli sayesinde taksit sayısı belirlenebilmektedir. Mobil arayüze sahiptir bu sayede ödeme yapacak olan müşteriler internete bağlanabilen cep telefonları ya da tablet bilgisayarlarından ödeme işlemlerini gerçekleştirebilmektedirler. Müşteriler isterlerse üye olarak isterlerse de üye olmadan ödeme yapabilmektedirler. Üyelikli ve üyeliksiz işlemlerin belirlenmesi yönetim paneli üzerinden gerçekleştirilebilmektedir. İstenirse 3D secure kurulumu yapılabilmekte istenirse de e-mail order ile ödeme yapılması sağlanabilmektedir.

sanal-pos-altyapi-sistemi

Farklı ödeme setleri tanımlanabildiği gibi yönetim paneli üzerinden yanlış yapılan ödemelerin iptal ya da iade işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Muhasebe programlarınız ile birlikte cari ve ekstre ve cari entegrasyonu gerçekleştirilebilmektedir. Ödeme sayfalarında 128bit SSL şifreleme sistemleri, sitelerin barındırıldığı sunucularda ise Firewall, Raid5 ve IPS – IDS yedekleme ve saldırı – tehdit engelleyici güvenlik önlemleri kullanılmaktadır.

E-tahsilat Sistemleri Profesyonel Özellikler

Devamlı ödeme almanız gereken birey, kurum ya da kuruluşlar var ise özel olarak alınan güvenlik önlemleri altında periyodik tahsilat yapılabilmektedir. Bayi ve alt bayilere e-tahsilat sanal pos ödeme yazılımı kullandırıla bilmektedir. Garanti Bankası, Akbank, Finansbank ve Türkiye Finans sanal posları ücretsiz olara kulalnıla bilmektedir.

Detaylı Bilgi ve Demo Talebi

E-tahsilat sistemlerinin özellikleri yukarıda anlatılanlar ile sınırlı değildir. Daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için 0 212 256 60 00′ arayarak e-tahsilat uzmanlarımızla konuşabilir ya da e-tahsilat sistemlerini online test etmek isterseniz ücretsiz bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.