Eçözüm Hakkında

Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. 2001 yılında kurulmuştur. Kadrosunda çoğu mühendis ve teknisyen olmak üzere 40 ‘a yakın personeli barındıran Eçözüm kurulduğundan bu yana e-tahsilat, sanal pos ve e-ticaret yazılım ve teknolojileri geliştirmektedir. Eçözüm faaliyetlerini Şişli merkez ofis ve Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme bölgesindeki ar-ge ofisinde sürdürmektedir.

Ar-ge faaliyetlerini 2007 yılından bu yana 4691 sayılı yasaya tabi olarak Teknoloji Geliştirme Bölgesinde sürdüren Eçözüm 2008 yılında Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı ‘nın onayı ile “Yer Sağlayıcı” statüsü almıştır. Microsoft SPLA (Service Provider Licence Agreement) Silver Partner olan Eçözüm hizmetlerini 90+ sunuculuk donanım parkuru üzerinde sağlamaktadır.

Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. e-tahsilat çözümleri ile ilgili Visa Avrupa çözüm ortakları listesine kayıtlı tescilli temsilcidir.

PCI standartlarında hizmet sunan Eçözüm başta SAP, Oracle, Microsoft Dynamics, Logo olmak tüm ERP sistemleri ile entegre projeler geliştirebilmektedir.

© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.