Eçözüm Bilgi Teknolojileri Hakkında

Eçözüm Bilgi Teknolojileri, e-tahsilat, sanal pos ve ödeme sistemleri

Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. 2001 yılında kurulmuştur. Kadrosunda çoğu mühendis ve teknisyen olmak üzere 50 ‘den fazla personeli barındıran Eçözüm, e-tahsilat, sanal pos ve ödeme sistemleri teknolojileri geliştirmektedir.

Eçözüm faaliyetlerini Şişli merkez ofis ve Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme bölgesindeki ar-ge ofisi

Eçözüm faaliyetlerini Şişli merkez ofis ve 4691 sayılı yasaya tabi olarak Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme bölgesindeki ar-ge ofisinde sürdürmektedir.

Yer Sağlayıcı yetkisine sahip olan Eçözüm, hizmetlerini 100+ sunuculuk kendine ait donanım parkuru üzerinde sağlamaktadır.

Eçözüm 2008 yılında Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı ‘nın onayı ile “Yer Sağlayıcı” yetkisine sahiptir.  Hizmetlerini 100+ sunuculuk kendine ait donanım parkuru üzerinde sağlamaktadır.

2015 Yılından bu yana Visa Avrupa çözüm ortakları listesinde yer alan ve PCI standartlarında hizmet sunan Eçözüm, başta SAP, Oracle, Microsoft Dynamics, Logo olmak tüm ERP sistemleri ile entegre projeler geliştirebilmektedir.

Eçözüm 2015 Yılından bu yana Visa Avrupa çözüm ortakları listesinde yer alan ve PCI standartlarında hizmet sunmaktadır.

2015 Yılından bu yana Visa Avrupa çözüm ortakları listesinde yer alan ve PCI standartlarında hizmet sunan Eçözüm, SAP ERP sistemleri ile entegre projeler geliştirebilmektedir.

Eçözüm, Microsoft Dynamics ERP sistemleri ile entegre projeler geliştirebilmektedir.

2015 Yılından bu yana Visa Avrupa çözüm ortakları listesinde yer alan ve PCI standartlarında hizmet sunan Eçözüm, LOGO ERP sistemleri ile entegre projeler geliştirebilmektedir.

© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.