Eçözüm Bilgi Teknolojileri Hakkında

Eçözüm Bilgi Teknolojileri, e-tahsilat, sanal pos ve ödeme sistemleri

Kadrosunda çoğu mühendis ve teknisyen olmak üzere 180′den fazla personeli barındıran Eçözüm, e-tahsilat, banka entegrasyonları, sanal ve fiziki pos hareketleri detayları raporlamalarını yapabilen ve Doğrudan Borçlandırma  Sistemleri (DBS)  gibi açık bankacılık platform teknolojileri geliştirmektedir.

Eçözüm faaliyetlerini Şişli merkez ofis ve Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme bölgesindeki ar-ge ofisi

Şirket merkezi ve arge birimi Yıldız Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme bölgesinde bulunan Eçözüm tamamen kendi öz kaynakları ve know how ile teknolojiler geliştirmektedir.

Yer Sağlayıcı yetkisine sahip olan Eçözüm, hizmetlerini 100+ sunuculuk kendine ait donanım parkuru üzerinde sağlamaktadır.

Eçözüm 2008 yılında Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı ‘nın onayı ile “Yer Sağlayıcı” yetkisine sahiptir.  Hizmetlerini 110+ sunuculuk kendine ait donanım parkuru üzerinde sağlamaktadır.

2015 Yılından bu yana Visa Avrupa çözüm ortakları listesinde yer alan ve PCI standartlarında hizmet sunan Eçözüm, SAP, Oracle, SAP B1, Canias, Abas, Microsoft Dynamics, Logo, Netsis, Mikro, Eta, Likom, Harmony ve benzeri bir çok ERP sistemleri ile entegre projeler geliştirebilmektedir.

Eçözüm 2015 Yılından bu yana Visa Avrupa çözüm ortakları listesinde yer alan ve PCI standartlarında hizmet sunmaktadır.

2015 Yılından bu yana Visa Avrupa çözüm ortakları listesinde yer alan ve PCI standartlarında hizmet sunan Eçözüm, SAP ERP sistemleri ile entegre projeler geliştirebilmektedir.

Eçözüm, Microsoft Dynamics ERP sistemleri ile entegre projeler geliştirebilmektedir.

2015 Yılından bu yana Visa Avrupa çözüm ortakları listesinde yer alan ve PCI standartlarında hizmet sunan Eçözüm, LOGO ERP sistemleri ile entegre projeler geliştirebilmektedir.

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.