• 1377

Eçözüm Tarafından Geliştirilen E-tahsilat Yazılımları

Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. 2001 yılında kurulmuştur. Bünyesinde çalışanların çoğu mühendis ve teknisyendir. Şirkette çalışan personel sayısı 30’un üzerindedir. 12 yıldır e-tahsilat ve eticaret sektöründe yazılımlar geliştirmekte ve müşterilerine özel çözümler sunmaktadır. Şişli ve İTÜ TEKNOLOJİ GELİŞTİRME olmak üzere iki yerde hizmet vermektedir. YEDEKLEME ve GÜVENLİK Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’ın vermiş olduğu onay sayesinde 5 yıldır

Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. 2001 yılında kurulmuştur. Bünyesinde çalışanların çoğu mühendis ve teknisyendir. Şirkette çalışan personel sayısı 30’un üzerindedir. 12 yıldır e-tahsilat ve eticaret sektöründe yazılımlar geliştirmekte ve müşterilerine özel çözümler sunmaktadır. Şişli ve İTÜ TEKNOLOJİ GELİŞTİRME olmak üzere iki yerde hizmet vermektedir.

e-çözüm

YEDEKLEME ve GÜVENLİK

Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’ın vermiş olduğu onay sayesinde 5 yıldır yer sağlayıcı olarak da çözümler sunmaktadır. Siteler toplam 68 farklı sunucu da barındırılmaktadır. Uluslar arası güvenlik önlemlerinin alındığı yazılımlarda 3 katmanlı yedekleme ve güvenlik sistemleri bulunmaktadır.

TAHSİLAT NASIL YAPILMAKTADIR

Eçözüm tahsilat konusunda yaşanan sorunlara çözüm olarak özel yazılımlar geliştirmiştir. Bu yazılımlar sonucu tahsilatların online kredi kartları ile yapılabilmesi sağlanmıştır. Firmalara özel olarak açılan tahsilat siteleri sayesinde ödeme ve tahsilat internet tabanlı yapılabilmektedir. Bu sayede tahsilatların ve aynı zamanda ödemelerin vadesi geçmemektedir.

MUHASEBE PROGRAMLARI İLE ENTEGRASYON

E-tahsilat yazılımları muhasebe programları ile birlikte entegre olabilme özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde muhasebe cari ve ekstre entegrasyonu yapılabilmektedir. İşlem raporlarına istenildiği zaman ulaşılabilmekte ücretsiz bir şekilde Garanti Bankası, Finans Bank ve Türkiye Finans Bankası’nın sanal pos kurulumu yapılabilmektedir. Yapılan bütün ödemeler ya da tahsilatlar belirli zaman aralıklarına göre aranabilmekte aynı zamanda bu işlemlerin raporları excel formatta alınabilmektedir.

ÖDEME SEÇENEKLERİ

Tahsilatlar istenirse dövizli tahsilat, istenirse taksitli, komisyonlu ya da tek çekim olarak yapılabilmektedir. İnternete bağlanabilen her türlü cihaz üzerinden firmaya ödeme gerçekleştirilebilir. Eğer ödemeler eksik ya da yanlış yapılır ise tahsilat yönetim paneli üzerinden online iptal ya da iade gerçekleştirilebilmektedir. Bu sayede yanlış yapılan ödemeler sonucu yaşanan zaman kayıplarının önüne geçilmektedir.

128bit SSL ŞİFRELEME SİSTEMLERİ

Eçözüm tarafından geliştirilen e-tahsilat sistemlerinde kredi kart bilgilerinin korunabilmesi için 128bit SSL şifreleme sistemi kullanılmaktadır. Ayrıca yönetim panelinin iyi bir şekilde kavranabilmesi için sınıf eğitimleri ve ücretsiz özel eğitim verilmektedir. Tahsilat sitelerini inceleyebilmek için ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Demo talebinde bulunabilmek için hemen sayfanın en üst kısmında bulunan demo talebi iconuna tıklayarak sizlerden istenen bilgileri doldurmanız yeterli olacaktır. Destek ekibi en kısa sürede sizlerle iletişime geçecektir.

Kaynaklar: www.neticaret.com.tr

Kaynaklar: www.netahsilat.com

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.