• 1952

En Etkili Muhasebe Programı Hangisi

Eskiden yapılan tahsilat ve ödemelerin muhasebesi defterler üzerinde tutulurdu. Nereye ödeme yapıldı, nerden tahsilat yapıldı, hangi çekler alındı, ne kadar vergi ödendi gibi bir çok konu klasik yöntemler ile muhasebe defterleri sayesinde kayıt altına alınmaktaydı. Ancak zamanla teknoloji gelişti ve muhasebe işlemleri son yüzyılın en büyük icadı olan bilgisayarlarda kullanılmaya başlandı. ETA MUHASEBE PROGRAMI Artık

Eskiden yapılan tahsilat ve ödemelerin muhasebesi defterler üzerinde tutulurdu. Nereye ödeme yapıldı, nerden tahsilat yapıldı, hangi çekler alındı, ne kadar vergi ödendi gibi bir çok konu klasik yöntemler ile muhasebe defterleri sayesinde kayıt altına alınmaktaydı. Ancak zamanla teknoloji gelişti ve muhasebe işlemleri son yüzyılın en büyük icadı olan bilgisayarlarda kullanılmaya başlandı.

ETA MUHASEBE PROGRAMI

Artık muhasebe işlemlerin neredeyse tamamı bilgisayar programları üzerinden yapılmakta. Bu programlar arasında en gelişmiş olanlarından ve en çok kullanılanı ise ETA muhasebe programı. Entegre ticari uygulama programı olarak bilinen ETA işe başlayan bir çok muhasebecinin il tercihi.

Yabancı Yazılımların Yerini Aldı

ETA Türk yazılımcılar tarafından geliştirilmiş olan ve tamamen Türkçe bir yazılımdır. Daha önce kullanılmakta olan yabancı yazılımların yerine kullanılmaya başlanan ve rahat aynı zamanda kolay anlaşılır yazılımı ile ilgi odağı olan bir muhasebe programıdır. Bir çok işletme, kurum, ve firma şu anda ETA muhasebe programını kullanmaktadır.

 

eta muhasebe programı

Papinet Bilgisayar ETA Muhasebe Programları

 

ETA MUHASEBE PROGRAMININ ÖZELLİKLERİ

ETA muhasebe programı kendisini güncelleyebilen, online güncellemeler yapabilen, ve muhasebe alanında yapılmakta olan değişiklikleri anlık olarak sisteme işleyebilen bir programdır. ETA Bilgisayar tarafından geliştirilmiş ve 25 yılı aşkın bir süredir kullanılmaya devam etmektedir. Her geçen gün kullanıcı sayısı artmakta bu sebeple sürekli olarak yenilikler yapılan bir programdır. ETA programı satın alındıktan sonra kullanıcıların bu programı iyi bir şekilde anlayabilmeleri için özel eğitimler ve kurslar verilmektedir. İlk olarak bu programı kullanacaklar için eğitimler verilir. Ardından program firmanın bilgisayarlarına yüklenir.  ETA muhasebe programını kullananlar için haftanın 7 günü 24 saat online destek verilmektedir. Bu sayede karşılaşılacak en ufak sorunda çözüm sağlanacaktır.

ETA MUHASEBE PROGRAMINI SATIN ALMAK İSTERSENİZ

İstanbul içerisinde hizmet vermekte olan PAPİNET BİLGİSAYAR aracılığı ile son derece ileri teknolojilerin kullanıldığı ETA muhasebe programını elde edebilirsiniz. 0212 238 67 67 telefonu arayarak ETA muhasebe programı hakkında detaylı bilgi alabilir ve bu programı online satın alabilirsiniz. Program satın alındıktan sonra özel saha ekibi birlikte eğitimler verilmekte ve aynı zamanda program kurulumu sağlanmaktadır. Papinet Bilgisayar’ın sizlere sunmuş olduğu ayrıcalıklardan faydalanabilmek için iletişim addresleri.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.