• 1827

En iyi eticaret paketi hangisi ?

E-ticaret sitesi açmak isteyen işletmelerin en çok arattığı kelimelerden bir tanesidir en iyi eticaret paketi hangisi cümlesi. Çünkü güvenli ve satışlara arttırıcı etkisi olacak bir online ticaret sistemi kullanmak isterler. Aynı zamanda bütün ihtiyaçları da karşılayabilmelidir. Bugün Türkiye'de en çok tercih edilen ve 2001 yılından beri on binlerce işletmeye e-ticaret sistemi kurmuş olan Neticaret e-ticaret paketlerinden bahsedeceğiz.

E-ticaret sitesi açmak isteyen işletmelerin en çok arattığı kelimelerden bir tanesidir en iyi eticaret paketi hangisi cümlesi. Çünkü güvenli ve satışlara arttırıcı etkisi olacak bir online ticaret sistemi kullanmak isterler. Aynı zamanda bütün ihtiyaçları da karşılayabilmelidir. Bugün Türkiye’de en çok tercih edilen ve 2001 yılından beri on binlerce işletmeye e-ticaret sistemi kurmuş olan Neticaret e-ticaret paketlerinden bahsedeceğiz.

Neticaret E-ticaret Paketleri Tarihi

Neticaret e-ticaret paketleri Eçözüm firması tarafından geliştirilmiş olan ve 13 yıldır on binlerce işletmeyi internet ile tanıştıran elektronik ticaret sistemleridir. İnternette ticaret yapılabilmesi için gerekli bütün özellikler bir araya getirilmiştir. Geliştirilen e-ticaret siteleri anahtar teslim bir şekilde verilir. Çok kısa bir yönetim paneli eğitiminin ardından hiç bir internet bilgisi olmayan işletme sahipleri bile kendi ürünlerini profesyonel bir şekilde satışa sunabilmektedirler.

Neticaret E-ticaret Paketleri Hangi Ayrıcalıklara Sahiptir

Alan adı, hosting ve e-ticaret yazılımı ile birlikte 500+ tasarım bir arada işletmelere sunulmaktadır. Aynı zamanda istenilen online ödeme sorunsuz bir şekilde kurulabilmekte ve xml ürün ile muhasebe programı entegrasyonu anlık olarak yapılabilmektedir. Neticaret Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı tarafından yer sağlayıcı statüsüne ve Microsoft SPLA ünvanına sahiptir. E-ticaret sitelerinin barındırıldığı sunucularda Firewall, IPS, IDS, Raid5 güvenlik ve yedekleme önlemleri alınmakta sitelerin ödeme sayfalarında ise iletişim ve kart bilgilerinin şifrelenerek transferini sağlayan 128bit SSL şifreleme sistemleri kullanılmaktadır.

EN iyi eticaret paketi

Neticaret e-ticaret paketlerini kullanan işletmeler Eçözüm firması ile UPS Kargo arasında yapılan özel anlaşmalar sayesinde Türkiye’nin 7 bölgesine indirimli ve tek fiyata kargo gönderimi yapabilmektedirler. Aynı zamanda Gogle, Cimri.com, Efiyat.com sitelerinden hediye çeki sahibi olabilmektedirler. Garnti Bankası ve Finansbank sanal poslarını ücretsiz, Akbank sanal poslarını ise %50 indirimli kullanabilmektedirler.

KULLANILABİLEN ÖDEME SİSTEMLERİ

Neticaret e-ticaret paketlerinde PayNet, iPara, PayU, PayPal, GenPa, Başarı elektronik, Segment Bilgisayar ve tüm bankaların ödeme sistemleri sorunsuz bir şekilde entegre edilerek kullanılabilmektedir. Aynı zamanda havale, eft ve kargo ile kapıda ödeme sistemleri hazır bir şekilde e-ticaret yazılımı içerisinde sunulmaktadır. Tek yapılması gereken şey bankalardan hesap numarası alınması ve işletme bilgileri ile birlikte UPS kargoya başvuru yapılmasıdır.

EN İYİ E-TİCARET PAKETİNİN DİĞER ÖZELLİKLERİ

Neticaret e-ticaret yazılımlarını ücretsiz bir şekilde test edebilmek için demo talebi göndermeniz yeterli olmaktadır. Ücretsiz demo talebi sayesinde bu sistemin hangi özelliklere sahip olduğunu admin panelinin nasıl yönetildiğini ve hangi diğer ayrıcalıklara sahip olduğunu anlık olarak görme şansını yakalayabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.