• 1928

En İyi Ödeme Sistemi Hangisi

Türkiye'de tam 14 yıldır geliştirilmekte olan Netahsilat online tahsilat sistemleri, internette tahsilat yapmak isteyen muhasebe ve finans müdürlerinin ilk tercihleri arasına girmiştir. En iyi ödeme sistemi olarak firma yorumlarını alan Netahsilat ile bütün tahsilatlarınızı sahip olacağınız bir online tahsilat sitesi üzerinden yapabilirsiniz. 

Türkiye’de tam 14 yıldır geliştirilmekte olan Netahsilat online tahsilat sistemleri, internette tahsilat yapmak isteyen muhasebe ve finans müdürlerinin ilk tercihleri arasına girmiştir. En iyi ödeme sistemi olarak firma yorumlarını alan Netahsilat ile bütün tahsilatlarınızı sahip olacağınız bir online tahsilat sitesi üzerinden yapabilirsiniz. 

Netahsilat e-tahsilat sistemleri ile birlikte bayilerinizden, alt bayilerinizden, müşterilerinizden ve bayilerinizin müşterilerinden kredi kartları aracılığı ile tahsilat yapabilirsiniz. Klasik tahsilat yöntemleri olan çek, senet, havale, eft, kapıda ödeme sistemleri yerine bütün ödemelerini özel bir tahsilat sayfanız üzerinden gerçekleştirebilirsiniz. İnternet üzerinden ileri teknoloji güvenlik önlemleri ile birlikte yapacağınız tahsilatlarınızın otomatik bir şekilde muhasebe programlarına işlenmesini sağlayabilirsiniz.

En İyi Ödeme Sisteminin Özellikleri

✓ Kredi kartlarından tek çekim ve taksitli tahsilat yapabilirsiniz. Tek çekim tahsilat yapabilmek için herhangi bir bankadan sanal pos almanız taksitli tahsilat yapabilmeniz için ise çalışmak istediğiniz bankalardan sanal pos almanız yeterlidir.

✓ Bayi, alt bayi, müşteri ve tüzel kişiler olmak üzere size ödeme yapmak isteyen herkesten tahsilat yapabilirsiniz.

✓ Yönetim paneliniz sayesinde yapılan bütün ödemelerin online olarak takibini gerçekleştirebilirsiniz.

✓ Ödeme yapıldığı anda özel olarak gönderilen mail sayesinde bilgi sahibi olabilir ve firma yetkilisi başta olmak üzere müşterilerinizin de ödeme ekstresine online olarak ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

✓ Yanlış bir ödeme gerçekleştirildiğinde yönetim paneli üzerinden anında online iptal/iade işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

✓ Tahsilat yapacak olan kullanıcılar ödemelerini isterlerse cep telefonlarından, isterlerse tablet bilgisayarlarından isterlerse de internete bağlanabilen herhangi bir cihaz üzerinden gerçekleştirebilirler.

✓ SMS ve E-mail gönderimi yapılarak sistem üzerinden tahsilat yapılabilmektedir.

✓ Payu, Paynet, İpara, Paypal, İyzico, BKM Ekspress ve diğer bütün alternatif ödeme sistemlerini Netahsilat yazılım alt yapısı desteklemektedir.

✓ Çek, senet ve nakit tahsilatların girişi yapılarak sistemden online olarak takibi sağlanabilmektedir.

en iyi ödeme sistemi

✓ Bütün bankaların 3D Secure sanal pos entegrasyonu sağlanabilmektedir.

✓ Alınan her ödemenin grafiksel ve istatistiksel raporlarına yönetim paneli üzerinden ulaşılabilir. Aynı zamanda özel parametreler sayesinde geriye dönük olarak bütün ödemelerin incelemesi anında yapılabilmektedir.

✓ Alınan her ödeme otomatik olarak kullandığınız muhasebe programına aktarılabilir.

Firmalar İçin Netahsilat Neden En İyi Ödeme Sistemi

Firmaların yaşadığı en büyük sorunlar arasında tahsilatların zamanında yapılamaması ve tahsilat yapabilmek için aşırı iç gücü harcanması gelmektedir. Netahsilat e-tahsilat sistemi ile bu sorunların önüne geçilir. Sıfır hata ve teknolojik geliştirmeler sayesinde en kısa sürede tahsilatlar yapılır. Telefon, fax, mail gibi zaman alıcı ekstralardan kurtularak tahsilatlar bir ödeme sayfası üzerinden gerçekleştirilir. Firma sahibi ya da yetkilisinin yapması gereken tek şey alınan ödemelerin takibini gerçekleştirmektir.

Netahsilat E-tahsilat Sistemini Nasıl Test Edebilirsiniz

Netahsilat e-tahsilat sisteleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için 0 212 256 60 00’ı arayabilir ve online tahsilat uzmanlarımıza aklınıza takılan ya da öğrenmek istediğiniz bütün soruları sorabilirsiniz. Bununla birlikte Ücretsiz Demo talebi göndererek sistemi canlı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Ücretsiz demo talebi gönderebilmek için sağ kısımda bulunan detaylı bilgi talebi butonuna tıklayabilir ve sizlerden istenen iletişim bilgilerini doldurabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.