Erp Entegrasyonlarımız (Muhasebe Programı)

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi ERP entegrasyonu (muhasebe entegrasyonu) özelliği ile SAP, Logo, ETA, Microsoft Dynamics, Canias ERP, Nebim, NETSİS, MİKRO başta olmak üzere diğer tüm ERP sistemlerinede web servisler ile kolayca entegre olabilmektedir.

ERP - Muhasebe Programları Entegrasyonu

SAP

Netahsilat dünyanın en kompleks ERP çözümü olan SAP sistemleri ile entegre olabilmektedir. Ödemelerin SAP muhasebe ve cari hesaplarına otomatik aktarılması, banka fişlerinin otomatik oluşturulması, müşteri ekstrelerinin SAP ‘den alınarak ödeme sistemine aktarılması ve müşterilerin kullanımına sunulması gibi temel entegrasyonların yanı sıra işletmelerin ihtiyaçlarına göre Netahsilat ile SAP arasında farklı entegrasyonlar da yapılabilmektedir.

Logo

Eçözüm, Türkiye ‘nin lider ERP yazılım şirketi Logo Yazılım ile çözüm ortağı olarak projeler geliştirmektedir. Netahsilat yazılımları ile Logo yazılımları tam entegre çalışmakta, bu sayede Logo kullanıcılarının hem tahsilat sorunları çözülmekte hem de entegre çalışan bir sistem olmasından dolayı işletmeler iş gücünden tasarruf etmekteler.

LOGO ÇÖZÜM ORTAĞI SERTİFİKASI (WINDOWS)
LOGO ÇÖZÜM ORTAĞI SERTİFİKASI (JAVA)

Netahsilat sistemleri tüm ERP programlarıyla entegre edilebilmektedir.

microsoft dynamics

canias erp

nebim

netsis

mikro

eta

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.