• 4352

Eta Muhasebe Programı Nasıl Alınır

ETA Türkiye’de muhasebe programları arasında başı tutan bir yazılım firmasıdır. Uzun adı Entegre Ticari Uygulama Programları olarak geçmektedir. Bir çok muhasebeci tarafından kullanılan ve oldukça memnun olunan bir programdır. ETA PROGRAMI NEDİR ? Eta programı henüz yapılmadan önce sürekli yabancı yazılımlar kullanılmaktaydı. Ancak Eta muhasebe programı geliştirildikten sonra bir çok işletme, kurum ve kuruluş bu

ETA Türkiye’de muhasebe programları arasında başı tutan bir yazılım firmasıdır. Uzun adı Entegre Ticari Uygulama Programları olarak geçmektedir. Bir çok muhasebeci tarafından kullanılan ve oldukça memnun olunan bir programdır.

ETA PROGRAMI NEDİR ?

Eta programı henüz yapılmadan önce sürekli yabancı yazılımlar kullanılmaktaydı. Ancak Eta muhasebe programı geliştirildikten sonra bir çok işletme, kurum ve kuruluş bu programı kullanmaya başladı. Eta bütün güncellemeleri takip eden ve aynı zamanda online güncelleme yapılabilen bir programdır. Türkiye’de 25 yılı aşkın süredir kullanılmakta olan bu program ETA Bilgisayar tarafından geliştirilmiştir. Muhasebe alanında yapılan herhangi bir kanuni değişikliği direk olarak güncellemektedir.

eta programı

ETA ÖZELLİKLERİ

Eta muhasebe programı alındıktan sonra bu programın nasıl kullanılacağına dair eğitimler verilmektedir. İlk verilen eğitimin ardından program kısa bir süre içerisinde yüklenir. Program eğitimleri İstanbul’da bulunan ETA ofisinde sürekli verilmektedir. ETA üç ana grupta hizmet vermektedir. Bunlar ticari uygulamalar, ofis uygulamaları ve özel sektörel uygulamalar olmak üzere 3’e ayrılır. 7/24 destek veren ETA programı ile muhasebede yaşanan bütün sorunlar net bir şekilde ortadan kalkmaktadır.

ETA MUHASEBE PROGRAMI NASIL ALINIR

ETA programı nasıl alınır konusuna giriş yapmadan önce kısaca bilmeyenler için bu konuyu anlatmaya çalıştık. Eta muhasebe programını satın alabilmek için buraya tıklayabilirsiniz. İlgili sayfada ETA programını nasıl satın alacağınız detaylı bir şekilde anlatılmakta ve bu ürünün satışı da aynı zamanda yapılmaktadır. Sağ üstte bulunan iletişim sayfalarından ETA programı hakkında bütün bilgilere ulaşabilir aynı zamanda ürün siparişi verebilirsiniz. Bu ürünü aynı zamanda siteye üye olarak da temin edebilirsiniz.

Türkiye’de muhasebe programları arasında en çok bilinen ve en çok kullanılan programlar arasında olan eta programı işlerinizi kolaylaştırmanın yanı sıra daha verimli bir şekilde çalışmanızı sağlayarak ilgili firmanın ve ya işletmenin de büyümesini sağlayacaktır.Yapılan işlem raporlarının kaybolma derdi olmayacak ve muhasebe düzenli bir şekilde işleyişine devam edecektir. Henüz bu program hakkında detaylı bilgiye sahip olmayanlar varsa ETA resmi sayfasından program hakkındaki sorularına geniş bir şekilde cevap alabilirler. ETA

ETA programı aynı zamanda online tahsilat yani e-tahsilat sistemleri ile de entegre edilebilen programlardır. Eğer e-tahsilat sistemi sistemi hakkında bilginiz yok ise E-TAHSİLAT SİSTEMİ adlı yazımızı okuyabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.