• 1590

Eticaret sitesi satın al – Online ticaret sitesi kur

ETicaret sitesi satın almak isteyen işletmeler bir çok konuda kararsız kalabilmektedirler. Bu konuların başında kullanılacak sistemin güvenilirliği ve açılacak olan e-ticaret sitesinde sahip olunacak özelliklerdir. Türkiye'de 2000'in üzerinde işletmenin tercih ettiği Neticaret e-ticaret paketleri ileri teknoloji güvenlik önlemleri ile donatılmakta ve işletmelere özel bütünleşik çözümler sunmaktadır.

ETicaret sitesi satın almak isteyen işletmeler bir çok konuda kararsız kalabilmektedirler. Bu konuların başında kullanılacak sistemin güvenilirliği ve açılacak olan e-ticaret sitesinde sahip olunacak özelliklerdir. Türkiye’de 2000’in üzerinde işletmenin tercih ettiği Neticaret e-ticaret paketleri ileri teknoloji güvenlik önlemleri ile donatılmakta ve işletmelere özel bütünleşik çözümler sunmaktadır.

Eticaret sitesi satın almak isteyenler için profesyonel Neticaret e-ticaret paketleri tanıtmak gerekirse;

– Domain (alan adı), hosting, tasarım, yazılım, entegrasyon, ödeme sistemleri kurulumu, hediye kuponları ve özel eğitimler ile birlikte bir e-ticaret sitesinde mevcut olması gereken bütün özellik ve ayrıcalıklara sahiptir. Küçüklü büyüklü binlerce işletmenin tercihidir. 1 iş günü içerisinde online satış yapabileceğiniz e-ticaret siteniz açılmaktadır. Müşteri desteği ön plana alındığı gibi güvenlik ileri seviyededir. Negrafik ekibi ile birlikte profesyonel tasarımlar geliştirmekte ve aynı zamanda geliştirilebilir tasarım özelliği de sistemde mevcuttur. Bu sayede herhangi bir grafiker ile istenilen tasarımlar siteye entegre edilebilmektedir.

e-ticaret-sistemi-online-ticaret

– Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal posları 3D Secure dahil olmak üzere sorunsuz bir şekilde sitelere entegre edilebilmektedir. Aynı zamanda alternatif kredi kartı ödeme sistemleri Payu, İpara, Paynet, Paypal ve kullanılmak istenen bütün ödeme sistemlerinin kurulumu sorunsuz bir şekilde sağlanabilmektedir. Online kargo takibi özelliği sayesinde gönderilen ürünlerin nerede olduğunu hem müşteriler hem de işletme sahipleri saatlik olarak görebilmektedir.

– Ödeme sayfalarında uluslar arası geçerliliği olan 128bit SSL şifreleme sistemleri kullanılmaktadır. Sitelerin barındırıldığı sunucularda saldırı ve tehditleri önlemek, veri kayıplarının önüne geçebilmek için IPS, IDS, Firewall ve Raid5 güvenlik önlemleri alınmıştır. 68 farklı sunucu da, Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı’nın onayı ile yer sağlayıcısı statüsü altında siteler barındırılmaktadır.

– Ar-Ge çalışmaları Türkiye’nin teknoloji üniversitesi olan İstanbul Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde gerçekleştirilmektedir.

– Mobil ödeme, facebook store özelliği, SEO & SEM eğitimleri, 360 derece fotoğraf ekleme, çoklu ürün xml ürün ekleme, indirim çeki promosyon modülü, gelişmiş + filtre ürün arama, toplu mail gönderimi, ERP entegrasyonu gibi bir çok ayrıcalığa sahip olunabilmektedir.

NETİCARET E-TİCARET SİTESİ SATIN ALABİLMEK İÇİN

Neticaret e-ticaret paketlerini kullanarak online ticaret sitesi açabilmek için e-ticaret paketleri sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Neticaret e-ticaret paketlerini satın almadan önce ücretsiz test edebilmek için 0212 256 60 00’ı arayabilir ve e-ticaret uzmanlarımızın sizleri detaylı bir şekilde bilgilendirmelerini sağlayabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.