• 1446

Faturalandırma Sistemi ve Ödeme Yazılımı

E-tahsilat online ödeme sistemleri ile Türkiye'de bulunan bütün bankaların kredi kartlarından tek çekim, taksitli ve komisyonlu tahsilat yapabilir ve yapılan bütün işlemleri online olarak faturalandırabilirsiniz. Dilerseniz e-tahsilat sistemlerini hakkında detaylı bir şekilde bilgi verelim.

E-tahsilat online ödeme sistemleri ile Türkiye’de bulunan bütün bankaların kredi kartlarından tek çekim, taksitli ve komisyonlu tahsilat yapabilir ve yapılan bütün işlemleri online olarak faturalandırabilirsiniz. Dilerseniz e-tahsilat sistemlerini hakkında detaylı bir şekilde bilgi verelim.

Online Tahsilat Yazılımı

E-tahsilat bir online tahsilat yazılımıdır. Kendinize özgü özel bir ödeme sayfasına sahip olmanızı sağlar. Bu ödeme sayfasına bankalardan alacağınız sanal posunuz ya da sanal poslarınız ileri derece güvenlik önlemleri alınmış bir şekilde kurulur. Ödeme sayfalarınız 128bit SSL şifreleme sistemleri ile koruma altına alınır. Aynı zamanda sitenizin yani ödeme sayfanızın barınacağı sunucularda Firewall, IPS, IDS ve Raid5 güvenlik önlemleri alınmaktadır.

Ödemeler Nasıl Toplanır

E-tahsilat ödeme sayfanız üzerinden bütün müşterileriniz sizlere kredi kartları ile tek çekim ya da taksitli olarak ödeme yapabilmektedirler. Sizin belirlemiş olduğunuz kriterlere göre bu işlemi üyeliksiz olarak ya da üye kayıt işlemini gerçekleştirerek yapabilirler. Ödeme sayfasına girildiği anda öncelikle ödeme yapılacak tutar girilir, ardından sizlerin istemiş olduğu bilgiler girilmektedir ve son olarak da kredi kart bilgileri girilerek ödeme yap butonuna basılır ve tahsilat gerçekleştirilir. İstenirse 3D secure istenirse de mail order tahsilatı yapılabilmektedir. Düzenli bir şekilde ödeme alınacaksa tekrarlı tahsilat seçenekleri tanımlanabilmektedir. Özellikle aidat toplamak zorunda olan firma, dernek, spor kulüpleri ve diğer kurumlar bu sistemi kullanabilmektedirler.

online-faturalandirma-sistemi

Faturalandırma İşlemleri Nasıl Gerçekleştirilir (Faturalandırma Sistemi)

Kesilen faturaların tahsilatı kayıtlı kredi kartlarından tahsil edilebilmektedir. Kullanıcılar ödeme yaptıktan sonra anlık olarak faturalandırma işlemleri gerçekleşir. Ödeme yapan kullanıcı giriş panelinden sizlerde yönetim paneli üzerinizden bütün işlem raporlarını ve aynı zamanda faturalandırılmış ödemeleri export edebilirsiniz. Bununla birlikte e-tahsilat sistemleri ERP programları ile entegre bir şekilde çalışabilmektedir.

E-tahsilat Sistemleri İle neler Yapılabilir ?

Kredi kartı tek çekim, taksitli ödeme alınabilir. Ödeme yapacaklar bu işlemlerini cep telefonları ve tablet bilgisayarlarından da gerçekleştirebilir. Cepten tahsilat özelliği sayesinde sistem mobil uyumludur. Üyelikli ya da üyeliksiz tahsilat yapılabilmektedir. Sms ve e-mail gönderme modülü sayesinde ödeme yapacak olan kişi ya da kurumlara hatırlatma yapılabilir. Yönetim paneli üzerinden alınan ödemeler online olarak iptal ve iade edilebilir. 3D secure ödeme alınabilir.

İşlem raporları online olarak görüntülenebilir. Eğer bayiniz var ise bu sistemi bayilerinizin de kullanması sağlanabilir. Özel olarak kullanıcı yetkilendirmeleri yapılabilmektedir. E-tahsilat sistemlerini online ücretsiz olarak test etmek ve nasıl bir yönetim paneli ile online ödeme sayfasına sahip olduğunu görebilmek için sağ kısımda bulunan Detaylı Bilgi Talebi butonuna tıklayabilir ve sizlerden istenen çok kısa bilgileri doldurabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.