• 1604

Firma ödeme sistemi

Netahsilat, firmaların aktif bir şekilde kullanabildiği ve şu anda 1000'in üzerinde kurumsal firma tarafından tercih edilmekte olan bir ödeme sistemidir. Bayilerin ve müşterilerin kullanımına açılabilen Netahsilat e-tahsilat sistemleri ile online kredi kartı tahsilatı yapılabilmekte ve alınan bütün ödemelerin takibi yönetim paneli üzerinden grafiksel raporları ile birlikte takip edilebilmektedir. Nethasilat e-tahsilat sistemleri ile bayiler direk olarak firmaya ödeme yapabildikleri gibi, firma mağazalarına gelen ya da uzakta olan müşterilerinden de tahsilat yapabilmektedir. 

Netahsilat, firmaların aktif bir şekilde kullanabildiği ve şu anda 1000’in üzerinde kurumsal firma tarafından tercih edilmekte olan bir ödeme sistemidir. Bayilerin ve müşterilerin kullanımına açılabilen Netahsilat e-tahsilat sistemleri ile online kredi kartı tahsilatı yapılabilmekte ve alınan bütün ödemelerin takibi yönetim paneli üzerinden grafiksel raporları ile birlikte takip edilebilmektedir. Nethasilat e-tahsilat sistemleri ile bayiler direk olarak firmaya ödeme yapabildikleri gibi, firma mağazalarına gelen ya da uzakta olan müşterilerinden de tahsilat yapabilmektedir. 

Netahsilat firma ödeme sistemi, ileri teknoloji güvenlik önlemleri ile birlikte koruma altına alınmaktadır. Bu güvenlik önlemleri, uluslararası standartlar sonucu belirlenmiş olan 256Bit SSL şifreleme, IDS, IPS, Firewall, PCI DSS ve Raid5’dir. Ayrıca sistem yöneticileri tarafından özel koruma scriptleri yazılmakta ve önlemler alınmaktadır.

Firma Ödeme Sistemi Özellikleri

Netahsilat firma ödeme sistemine Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal posları sorunsuz bir şekilde entegre edilebilmektedir. Aynı zamanda Paypal, Paynet, İpara, Payu, BKM Express gibi ödeme sistemlerinin entegrasyonları da sorunsuzca yapılabilmektedir. Alınan her ödeme, ERP/muhasebe entegrasyonları sayesinde kullanılan muhasebe programına otomatik olarak aktarılabilmektedir. Yani ödeme alındıktan sonra hiç bir işlem yapılmasına gereke kalmadan, ilgili ödeme tüm bilgileri ile birlikte muhasebe programına aktarılabilmektedir.

firma-odeme-sistemi

Firma ödeme sistemi Netahsilat sayesinde bütün ödemeler firmanın kasasında toplanmaktadır. Bu sayede alternatif ödeme sistemleri çek, senet, havale, eft, tahsildarcı ile ödeme almak yerine, direk firma için açılan özel ödeme sayfası üzerinden grantili bir şekilde kredi kartı ile tahsilat yapılabilmektedir. Firmaların en çok yaşadığı sorunlar arasında çeklerin karşılıksız çıkması, havale ve EFT’nin yanlış hesaplara yapılması, ödeme alınacak bayi ya da müşterinin telefonlara çıkmaması ve benzeri sebepler gelmektedir. Aynı zamanda fiziksel pos alamayanlar bayiler müşterilerine kredi kartı ile ödeme seçeneği sunamamaktadırlar. Netahsilat firma ödeme sistemi ile bütün bu sorunların önüne geçilebilmektedir.

Firma Ödeme Sistemi Fonksiyonları

✔ Kredi kartlarından tek çekim ve taksitli tahsilat yapılabilir.

✔ Bayilere özel komisyon oranları uygulanabilir ve bütün bayi ödemeleri yönetim paneli üzerinden takip edilebilir.

✔ Güvenli bir şekilde kredi kartı kaydedebilme özelliği sayesinde periyodik tahsilat yapılabilir.

✔ Alınan ödemeler onlien olarak iptal/iade edilebilmektedir.

firma-odeme-sistemleri

✔ Ödeme yapacak kurum, kuruluş, bayi ya da müşterilere göre farklı ödeme setleri tanımlanabilmektedir.

✔ Banka raporları, işlem raporları, bayi/müşteri raporları ve grafiksel raporlar çıkartılabilmektedir.

✔ Ödeme yapıldığında müşteriye ve firma yetkilisine otomatik mail ve SMS gönderimleri yapılabilmektedir.

✔ Alınan ödeme detaylarına yani ekstralarına yönetim paneli üzerinden ulaşılabilmekte, bu ekstre indirilebilmekte ve yazdırılabilmektedir.

✔ B2B tahsilat yani bayi, alt bayi, bayilerin müşterilerinden tahsilat yapılabilmektedir.

✔ B2C tahsilat yani kurumsal müşterilerden ve bireysel müşterilerden tahsilat yapılabilmektedir.

Netahsilat firma ödeme sistemi istemiş olduğunuz parametrelere göre düzenlenebilmektedir. Nasıl bir ödeme sistemine sahip olmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olmaktadır. Netahsilat firma ödeme sistemleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için 0 212 256 60 00 numaralı telefon üzerinden e-tahsilat uzmanlarımız ile görüşebilir ya da ücretsiz bilgi talebinde bulunarak e-tahsilat uzmanlarımızın bu sistemi sizlere tanıtmasını sağlayabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.