• 1841

Firma Ödeme Takip Sistemi

Firmaların en çok sıkıntı çektiği durumlardan bir tanesi ödemelerin takibini yapamamak. Muhasebede yapılan hatalar, müşteriye sunulamayan kesintisiz hizmet, aşırı iş gücünün harcanması, onlarca farklı özellikte ödemelerin alınması ve bütün bunlar gibi sorunlar yüzünden hataların baş göstermesi. Firma ödeme takip sistemi ile bu sorunlar ortadan kalkıyor. Firmalar için özel olarak geliştirilmiş olan bayi tahsilat sistemi internette,

Firmaların en çok sıkıntı çektiği durumlardan bir tanesi ödemelerin takibini yapamamak. Muhasebede yapılan hatalar, müşteriye sunulamayan kesintisiz hizmet, aşırı iş gücünün harcanması, onlarca farklı özellikte ödemelerin alınması ve bütün bunlar gibi sorunlar yüzünden hataların baş göstermesi.

Firma ödeme takip sistemi ile bu sorunlar ortadan kalkıyor. Firmalar için özel olarak geliştirilmiş olan bayi tahsilat sistemi internette, bütün kredi kartlarından online ödeme almanızı sağlıyor. Tek bir çatı altında yani kredi kartı ödeme sistemi ile birlikte tahsilat yapmanız gereken bütün kurumlar, işletmeler, bayiler ve müşterilerden ödeme alabiliyorsunuz. Şu anda 300’ün üzerinde firma bu sistemi kullanıyor ve internette online tahsilatın keyfini sürüyor.

Firma Ödeme Takip Sistemi Nasıl Çalışıyor ?

Bunu bir örnek vererek detaylı bir şekilde açıklayalım. Firmasınız ve 20 tane bayiniz bulunmakta. Hem bayileriniz hem de bayilerinize gelen müşterileri ortak bir yerde yani kendi kasanızda buluşturmak istiyorsunuz.  Firma ödeme takip sistemi ile birlikte size bir ödeme sayfası yani internet sitesi açılıyor. Eğer internet siteniz mevcut ise dilerseniz bu sitenin alt alan adına yani örnek olarak odeme.burayalanadiniz.com ya da burayaalanadiniz.com adında size bir site kuruluyor. Şimdi dilerseniz iki referans siteyi inceleyelim.

https://hankookb2b.com/

http://odeme.guvenplastic.com/

Bu iki siteyi incelediyseniz eğer örneğimize devam edebiliriz. Size özel olarak açılan site içerisine bankalardan alacağınız sanal posların kurulumu yapılıyor. Sanal pos entegrasyonunuz gerçekleştikten sonra artık online kredi kartı ile ödeme almaya başlayabiliyorsunuz.

Online Ödeme Nasıl Alınıyor ?

Size bayileriniz ödeme yapmak istediklerinde onlara vermiş olduğunuz şifre ve kullanıcı adı ile sisteme giriş yapıyorlar. Ardından ödeme sayfasına tıklıyorlar. Yapılacak ödeme miktarı, istemiş olduğunuz bilgiler ve ardından kredi kart bilgilerini girerek online ödeme gerçekleştirebiliyorlar. Aynı zamanda bayileriniz pos alma derdinden de kurtulmuş oluyorlar. Mağalarına gelen ve kredi kartı ile ödeme almak isteyen müşterileriniz bu sistemi kullanarak sizin sanal pos hesabınıza ödeme yapabiliyorlar. Bu sayede hiç bir ödemenizde karışıklık yaşamıyorsunuz. Ödeme sayfası aşağıdaki resimdeki gibidir. Geliştirilebilme özelliği bulunmaktadır.

online tahsilat ödeme sayfası

Firma Ödeme Takip Sistemi Kredi Kartı ile Ödeme Sayfası

Firma Takip Sistemi Yönetici paneli

Bu programda en dikkat edilmesi gereken ve sizi bütün yüklerden kurtaracak olan yer ise yönetici panelinizdir. Yönetici paneli sayesinde yapılan bütün ödemelerin kontrolü sağlanabilmektedir. Size kim ödeme yapmış, ne zaman yapmış, hangi bayinizden ne kadar ödeme almış görebilir ve zamana göre listeleyebilirsiniz. Dilerseniz firma takip sistemi ile ilgili hazırlamış olduğumuz sunumu inceleyelim.

Firma Takip Sistemi Sunumu İçin Tıklayınız

Bu sistemi daha yakından incelemek ister misiniz ? Size özel olarak hazırlanmış olan ve ücretsiz olarak bu sistemi test edebileceğiniz demo talebinde bulunmak isterseniz hemen alt kısımda bulunan butona tıklayabilir ve sizden istenen kısa bilgileri doldurarak mail adresinize demo site bilgilerinin gelmesini sağlayabilirsiniz.

online-tahsilat-demo

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.