• 1701

Firmalara Özel E-Tahsilat Yazılım Paketleri

E-Tahsilat Yazılım Sistemi Tahsilat yapmak firmalar için en önemli konulardan birtanesi. Sürekliliği sağlayabilmek için nakit akışında sorun olmaması ve ödemelerin zamanında gelmesi gerekir. Tahsilat zincirinde ki herhangi bir adımda yaşanan tıkanıklık, genele etki eden olumsuz sonuçlara neden olmaktadır. Bu ne denle tahsilat süreçlreini daha profesyonel hale getirmek için firmalar e-tahsilat yazılım sistemlerine yönelmektedirler. Online Tahsilat

E-Tahsilat Yazılım Sistemi

Tahsilat yapmak firmalar için en önemli konulardan birtanesi. Sürekliliği sağlayabilmek için nakit akışında sorun olmaması ve ödemelerin zamanında gelmesi gerekir. Tahsilat zincirinde ki herhangi bir adımda yaşanan tıkanıklık, genele etki eden olumsuz sonuçlara neden olmaktadır. Bu ne denle tahsilat süreçlreini daha profesyonel hale getirmek için firmalar e-tahsilat yazılım sistemlerine yönelmektedirler.

Online Tahsilat Nedir?

e-tahsilat yazılım sistemleri

İnternetten kolay bir şekilde ödeme ve tahsilat yapmanızı sağlayan yazılımlar.

Netahsilat; firmaların ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilen bir online tahsilat sistemidir. Firmaların müşteri kitlesi, bayi yapılanmaları ve tahsilat metotlarına göre özelleştirilebilir ve geliştirilebilir. Firmalar sistem ile tahsilatlarını online olarak gerçekleştirirler ve ödemeler direk firmanın sanal pos hesaplarına geçer. Tahsilatlar anlık gerçekleşir ve güvenli ödeme altyapısı ile tamamlanır. Bu şekilde ödemelerde ki beklemeler ve güvenlik sorunlarıda ortadan kalkmış olur.

Firmalar Netahsilat ile taksitli veya tekçekim tahsilat yapabilirler. Dilerlerse ödemelerinin anında ERP sistemlerine entegre olması için ERP entegrasyon servisinide aktif edebilirler. Carilerini kolayca detaylandırmak için cari entegrasyon servisini kullanabilirler.

Yurt içi ve yurt dışı yabancı müşterilerinden dövizli veya döviz endeksli tahsilat yapabilecekelri gibi bayi yapılanması olan firmalar sanal psolarını bayilerine kullandırabilir ve nakit akışını tek elde toplayabilirler.

Netahsilat Paket Seçenekleri

 

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.