• 1422

Firmaların Bayilerinden Online Tahsilat Yapması

E-tahsilat online bayi tahsilat sistemi ürünleri tedarik eden firma yada toptancıların hem bayilerinden hemde bayilerine ya da kendilerine gelen müşterilerinden online tahsilat yapabilmesini sağlayan internet tabanlı bir sistemdir. Nasıl Çalışır Bayiler firmanın açmış olduğu bir üyeliğe ve şifreye sahiptirler. Bu şifre ve üyelik sayesine bayiler, firmalara ödeme yapabilmektedirler. aynı zamanda bayiler iş yerlerine gelen müşterilerden

E-tahsilat online bayi tahsilat sistemi ürünleri tedarik eden firma yada toptancıların hem bayilerinden hemde bayilerine ya da kendilerine gelen müşterilerinden online tahsilat yapabilmesini sağlayan internet tabanlı bir sistemdir.

Nasıl Çalışır

Bayiler firmanın açmış olduğu bir üyeliğe ve şifreye sahiptirler. Bu şifre ve üyelik sayesine bayiler, firmalara ödeme yapabilmektedirler. aynı zamanda bayiler iş yerlerine gelen müşterilerden de online ödeme alabilmektedirler. Kredi kartları ile yapılmakta olan bu ödemeler istenirse taksit ve komisyon oranları ile de yansıtılabilmektedir. Bu sistem sayesinde her bankanın sanal posu entegre edilebilir. Sınırsız sayıda ödeme alınabilir ve alınan her ödemenin işlem raporlarına online olarak bakılabilir.

bayilerden tahsilat

Hangi Alanlarda Kullanılmaktadır ?

-Firmaya gidemeyen bayiler uzaktan ödeme yapmak istediğinde

-Bayiye gelen müşteri kredi kartı ile ödeme yapmak istediğinde

-Cepten tahsilat yapabilme özelliği sayesinde ürün teslimatı sırasında

Güvenlik Önlemleri

Kredi kartı ile yapılan alışverişler uluslar arası güvenlik önlemleri ile birlikte yapılmaktadır. Kredi kart bilgilerinin güvenliği için 128 bit SSL şifreleme sistemleri kullanılmaktadır. Yazılımlar uzun yıllar sonucu verilen emekler ile yazılmıştır. Örnek bayi tahsilat sistemi sitesi : TIKLAYINIZ.

Ödeme Yapabilen Kartlar

E-tahsilat bayi tahsilat sistemi ile birlikte bütün Visa ve MasterCard’lar ile birlikte ödeme yapılabilmektedir. Yani kredi kartı kullanan ve size ödeme yapmak isteyen her bayi ya da müşteri sorunsuz bir şekilde ödemesini gerçekleştirebilmektedir.

Bu sistemi daha yakından tanımak için denemek istiyorsanız: TIKLAYINIZ.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.