Garanti E-Ticaret & Netahsilat İşbirliği
 • 1140

Garanti E-Ticaret & Netahsilat İşbirliği

Garanti E-Ticaret & Netahsilat İşbirliği ile firmalar Netahsilat ürünlerine %15 indirimle, Garanti Sanal POS’larına ise 1 yıl ücretsiz olarak sahip olabilecekler. Garanti E-Ticaret Netahsilat Kampanyası  Netahsilat çözüm ve ürünleri kampanya süresince %15 indirim ile Garanti üye işyerlerinin kullanımına sunulacaktır. “Netahsilat Kurumsal” bayilerden ve/veya bayi müşterilerinden online ortamda tahsilat yapılabilmesini sağlayan ve bayilerin ödeme süreçlerinin önemli

Garanti E-Ticaret & Netahsilat İşbirliği ile firmalar Netahsilat ürünlerine %15 indirimle, Garanti Sanal POS’larına ise 1 yıl ücretsiz olarak sahip olabilecekler.

Garanti E-Ticaret Netahsilat Kampanyası

 Netahsilat çözüm ve ürünleri kampanya süresince %15 indirim ile Garanti üye işyerlerinin kullanımına sunulacaktır. “Netahsilat Kurumsal” bayilerden ve/veya bayi müşterilerinden online ortamda tahsilat yapılabilmesini sağlayan ve bayilerin ödeme süreçlerinin önemli ölçüde kredi kartı ile gerçekleşmesini sağlayan bir uygulamadır.

 Bununla birlikte halihazırda Netahsilat ürünlerini kullanan ve Garanti üye işyeri olmayan firmalar, şubeleri üzerinden “Netahsilat” referansı ile Garanti Sanal POS, 3D Secure, Ortak Ödeme Sayfası ve Garanti Alışveriş başvurusu yaptığı durumda, bu ürünleri 1 yıl süre ile ücretsiz kullanabilecektir.

Kampanya Ön Koşullar ise Şöyle;

Mevcut Garanti Sanal POS üye işyerleri 1 yıl ücretsiz kampanyasından yararlanamaz. Kampanyadan yararlanabilmek için yeni bir üye işyeri tanımlanması gereklidir.

Kampanyanın bir işyerine uygulanabilmesi için, Garanti Bankası üye işyeri değerlendirme sürecinin olumlu tamamlanmış olması ön koşuldur.

Detaylı Bilgi Talebi

Kampanya hakkında Garanti E-Ticaret sayfasında yapılan duyuruyu incelemek için tıklayınız.

Ayrıca 0212 256 60 00 numarasını arayıp temsilcilerimizden detaylı bilgi alabilir veya sizi aramamız için demo talep formu doldurabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

2 Yorum

 • Akif Mert
  17 Temmuz 2018, 16:34 CEVAPLA

  %15 indirim kampanyası ne zamana kadar geçerli. Şuan Yapı Kredi sanal posuna sahibiz. Garanti sanal posumuz yok. Kampanyadan yararlanmak için ne yapmamız gerekir.

  • e-tahsilat@Akif Mert
   18 Temmuz 2018, 09:09 CEVAPLA

   Merhabalar Akif Bey,

   Öncelikle Netahsilat Online Tahsilat Sistemi kullanmanız gerekiyor. Bunun için müşteri temsilcilerimiz ile görüşerek sizin için en uygun olan paketi belirleyebilirsiniz. Ardından Garanti Bankasına Sanal POS başvurusunda bulunmanız gerekiyor. Değerlendirme süreci olumlu geçtiği taktirde Garanti Bankası Sanal POS’unu 1 yıl ücretsiz olarak kullanabilir ve Netahsilat Online Tahsilat Sistemine %15 indirim ile sahip olabilirsiniz. Detaylı bilgi almak için aşağıda paylaştığım numaradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
   0212 256 60 00

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.