Güvenli Online Bayi Tahsilat Sistemi
  • 714

Güvenli Online Bayi Tahsilat Sistemi

Nakit Akışınız Güvenli Online Bayi Tahsilat Sistemi ile Kontrol Altında Günümüzde geniş bayi ve alt bayi ağına sahip şirketlerin finansal süreçlerine çözümler sunan güvenli online tahsilat sistemi ana firma ile bayiler arasındaki finansal süreçleri hızlandırırken teknoloji yardımıyla daha güvenli hale getiriyor. Online bayi tahsilat sistemleri ile firmalar banka fark etmeksizin tahsilatlarını anlık olarak takip edebilirken

Nakit Akışınız Güvenli Online Bayi Tahsilat Sistemi ile Kontrol Altında

Günümüzde geniş bayi ve alt bayi ağına sahip şirketlerin finansal süreçlerine çözümler sunan güvenli online tahsilat sistemi ana firma ile bayiler arasındaki finansal süreçleri hızlandırırken teknoloji yardımıyla daha güvenli hale getiriyor. Online bayi tahsilat sistemleri ile firmalar banka fark etmeksizin tahsilatlarını anlık olarak takip edebilirken nakit akışlarını kolayca yönetebiliyor. B2B iş modellerine yönelik bir çözüm olan online bayi tahsilat sistemi, ana firmaların bayilerinden tahsilatlarını; bayiler de ana firmalara olan ödemelerini dijital dünyaya taşıyor.

 

Online Bayi Tahsilat Sistemi İle Nakit Akışını Sorunsuz Hale Getirin!

Teknolojinin sağladığı üstünlüklerden sonuna kadar faydalanmak isteyen firmalar, online tahsilat sistemi ile tahsilat sisteminin devamlılığını sağlarken nakit akışlarındaki muhtemel gecikmeleri ortadan kaldırıyor. Bayiler ve alt bayilerin sisteme tanımladıkları kartlar üzerinden cari hesaplara mahsuben ödeme yapabildiği bayi tahsilat sisteminde, ödeme ve tahsilatlarda takip zorunluluğuna (POS, havale, EFT, çek vs.) gerek kalmıyor. Bayiler ile ana firmalar arasında ödemeler internet bağlantısına sahip olan her türlü cihazdan anlık olarak gerçekleştirildiği için zaman tasarrufu sağlanırken işgücü kayıplarının da önüne geçilebiliyor. Sunulan güvenli ödeme sayfalarında veri güvenliği en üst düzeye taşınırken bayiler ödemelerini kredi kartlarıyla da gerçekleştirebiliyor. Online bayi tahsilat sisteminde ana firmalara, bayilerinden SMS ve e-posta üzerinden gönderilen linkler üzerinden güvenli tahsilat fırsatları sunuluyor.

Bayilerinizden gelen ödemeleri ERP yazılımlarınızla Entegre Edin!

Online bayi tahsilat sisteminin sunduğu en önemli avantajların başında ERP ve muhasebe yazılımlarıyla entegrasyon geliyor. Türkiye’de en çok tercih edilen 15 ERP/muhasebe yazılımıyla entegre edilebilen E-tahsilat online bayi tahsilat sistemi, işlemlerin anlık ve otomatik olarak muhasebeleştirilmesini sağlıyor. Bu özellik sayesinde veri hatası ve zaman kaybı yaşamayan firmalar ve bayiler / alt bayiler muhasebe sürecini online bir yapıya taşıyabiliyor. E-Tahsilat online bayi tahsilat sistemi, PCI DSS güvenlik standartlarında 3D Secure uyumlu e-tahsilat yapısı sunarken ödemeleri ve tahsilatların güvenlik düzeyini artırıyor. Üstelik E-Tahsilat’ın sunduğu hizmetler arasında Türk Lirası’nın yanı sıra Euro, ABD Doları, İngiliz Sterlini ve Suudi Arabistan Riyali ile de tahsilat yapılabiliyor.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.