• 1800

Güvenli Tahsilat Sistemi

Netahsilat online tahsilat sistemi hızlı ve güvenli bir şekilde, internette kredi kartlarından tahsilat yapmanızı sağlayan bir yazılım sistemidir. Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından geliştirilmiştir ve 1000'in üzerinde kurumsal firma tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Tahsilat sorunları yaşayan işletme, firma, dernek, dershane, spor kulüpleri, ticaret odaları ve diğer bütün kurum ve kuruluşlar tarafından kullanılabilmektedir. 

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi online olarka güvenli ödeme ve güvenli tahsilat yapılması için geliştirilmiş bir yazılım programıdır. Türkiye’de 700’den fazla firma Netahsilat güvenli ödeme yöntemiyle tahsialtlarını gerçekleştirmektedirler. 

Netahsilat, bütün ödemelerinizi internet üzerinden sorunsuzca ve kolay bir şekilde toplayabilmenizi, klasik tahsilat yöntemleri (havale, eft, çek, senet ve benzeri) yerine kredi kartlarından online olarak tahsilat yapmanızı sağlamaktadır.

Firma ve Kurumların Sıkça Karşılaştığı Sorunlar

Sürekli ödeme alması gereken firma ve kurumlar tahsilatlarını zamanında alamamaları veya ödeme yöntemlerindeki sorunlar ve güvenlik problemleri nedeniyle tahsilat süreçlerindeki sıkıntılar nakit akışlarında düzensizliğe yol açmaktadır. Bu durumda başta muhasebe ve finans departmanları olmak üzere aşırı iş gücü, zaman kayıpları ve ciroların azalması gibi sonuçlara sebebiyet vermektedir. Ödeme alınması gereken firmaya ulaşılamaması, muhasebe yaşanabilmekte olan hatalar, yanlış hesaba gelen ödemeler sonucu telefon ve faks trafiği ile uğraşılması, mail order ile ödeme alırken bütün bilgilerin fakslanması ve güvenli bir şekilde saklanması gibi daha bir çok sorun ile karşı karşıya kalınmaktadır. Bütün bunların yanı sıra alınan her ödemenin tek tek işlenmesi de aşırı iş gücünün artmasına sebep olmaktadır.

Netahsilat Güvenli Tahsilat Sistemi

guvenli-tahsilat-sistemi

Netahsilat kullanan firmalar öncelikle havale, eft veya mail order gibi ödeme sistemlerine ihtiyaç duymadan, ödemelerini online oalrak kredi kartı tahsilatı olarak alabilirler. Üstelik mail order yönteminde ki gibi, ödeme yapacak olan kişi veya firma kart bilgilerini kimseyle paylaşmak zorunda kalmaz. Ödemeler çok hızlı bir şekilde online olarak gerçekleşir ve 3d secure özelliğiyle müşteri onayıyla gerçekleşir. Ödeme tamamlanınca ise her iki tarafa öemenin tamamlandığına dair bildirim gönderilir.

Netahsilat PCI DSS compliant, 3D Secure uyumlu ve aynı zamanda 256 Bit SSL şifreleme sistemleri güvenli bir şekilde online kredi kartlarından ödeme almanızı sağlar. Hem sunucu hem de site bazlı özel güvenlik duvarları ile donatılmıştır.

 

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

2 Yorum

 • Özlem Acar
  11 Ağustos 2015, 13:54 CEVAPLA

  Türkiye’nin en güvenli tahsilat sistemi Netahsilat’dır. Tam 6 yıldır kullanıyoruz ama bugüne kadar hiç bir sıkıntı ile karşılaşmadık.

  • Online Tahsilat@Özlem Acar
   11 Ağustos 2015, 13:57 CEVAPLA

   Özlem Hanım merhaba;
   Değerli yorumlarınız için teşekkür ederiz. Sorunsuz bir yeni 7 yıla daha dileğiyle.
   Netahsilat güvenli tahsilat sistemleri ile açılan tahsilat sitelerinde 128Bit SSL şifreleme sistemleri ve aynı zamanda kullanılan sunucularda Firewall, IPS, IDS ve RAID5 sistemleri kullanılmaktadır.
   Selamlar.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.