• 1605

Güvenlik ve kamera firmaları otomatik ödeme sistemi

Güvenlik ve kamera firmalarının vermiş olduğu hizmetler sonucu belirli periyotlar dahilinde ödeme alınması gerekir. Bu periyotlar aylık, 3 aylık, 6 aylık ya da yıllık olabilmektedir. Ancak ödeme alınacağı zamanlarda bir çok problem ile karşı karşıya kalınmaktadır. Bu problemlerin başında ödemelerin zamanında alınamaması, havale ve EFT yapılması ancak hesaba ulaşmaması, ya da ödeme yapacak olan ve güvenlik sistemini kullanan kullanıcıya ulaşılamaması gelir. 

Güvenlik ve kamera firmalarının vermiş olduğu hizmetler sonucu belirli periyotlar dahilinde ödeme alınması gerekir. Bu periyotlar aylık, 3 aylık, 6 aylık ya da yıllık olabilmektedir. Ancak ödeme alınacağı zamanlarda bir çok problem ile karşı karşıya kalınmaktadır. Bu problemlerin başında ödemelerin zamanında alınamaması, havale ve EFT yapılması ancak hesaba ulaşmaması, ya da ödeme yapacak olan ve güvenlik sistemini kullanan kullanıcıya ulaşılamaması gelir. 

guvenlik-kamera-odeme-sistemiNetahsilat online tahsilat sistemleri ile güvenlik ve kamera firmaları ödemeleri otomatik ve sorunsuz bir şekilde toplayabilirler. Firma için açılacak olan bir online tahsilat sayfası aracılığı ile bütün müşterileriniz internet üzerinden kredi kartlarını kullanarak ödeme yapabilmektedirler. Bunun yanı sıra tek bir kere sisteme giriş yapmaları ve bankaların sunmuş olduğu güvenlik sertifikaları sayesinde kartlarını bir kez kaydetmeleri yeterlidir. Artık onlien tahsilat sisteminiz ödeme zamanında kredi kartından otomatik olarak çekimini yapmaktadır. Bununla birlikte Netahsilat online tahsilat sistemleri muhasebe programları ile entegre bir şekilde çalışmaktadır. Yani alınan her ödeme otomatik bir şekilde muhasebe programınıza işlenir. Bu sayede hem ödemeler zamanında toplanmış olur hem de muhasebe de yaşanabilecek bütün sorunların önüne geçilir.

Güvenlik Ve Kamera Sistemleri Kurulduktan Sonra

Güvenlik ve kamera sistemleri hizmeti veren firmaların belli başlı müşterileri bulunmakta ve her geçen süre bu müşteri sayısı artmaktadır. Netahsilat sistemine kayıt edilen müşterilere özel bir kullanıcı adı ve şifre verilmektedir. Müşteriler bu kullanıcı adı ve şifre ile birlikte sisteme giriş yaparlar. Ardından ödeme kalemini seçerek ya da ödeme tutarını yazarak ödemelerini yaparlar. Bu süreçten sonra hem kullanıcının mail adresine hem de firma yönetci mail adresine ödeme bilgileri gelir. Kullanıcı ve tahsilat sistemini kullanan firma yetkilisi istediği zaman yapılan ödemeyi sistem üzerinden kontrol edebilmektedir.

Netahsilat Ödeme Sistemi Yönetim Paneli

Netahsilat online tahsilat sistemi iki farklı ara yüzden oluşmaktadır. Bunlardan bir tanesi yönetim panelidir ve sadece firma yetkilisi tarafından giriş yapılabilir. Yönetim paneli sayesinde alınan bütün ödemeler raporlanabilmekte, tüm ödemelere anında ulaşılabilmekte, müşteri kayıtları yapılabilmektedir. Herhangi bir ödeme yanlış ya da eksik yapıldığında sadece bir tuşa basarak iptali gerçekleştirilebilmektedir. Diğer arayüz ise kullanıcıların girdiği kısımdır. Bu arayüzde müşterileriniz kullanıcı adları ve şifreleri ile ya da üyeliksiz bir şekilde sisteme giriş yaparlar. Ardından sizin istemiş olduğunuz bilgiler ile birlikte kredi kart bilgilerinin girişini yaptıktan sonra online olarak ödemelerini tamamlarlar.

 

guvenlik-ve-kamera-sistemleriGüvenlik ve Kamera Sistemleri Referans Siteler

Örnek olarak Netahsilat online tahsilat ve varsa bayi tahsilat sistemini kullanan referans sitelere http://odeme.retroguvenlik.com/ ve http://tahsilat.elektromaks.com.tr/ adreslerinden ulaşabilirsiniz. Her iki firmada Netahsilat e-tahsilat ve bayi tahsilat sistemlerini tercih etmişlerdir. Bu sayede müşteri isterlerse cep telefonları üzerinden, isterlerse tablet bilgisayarları ile isterlerse de masaüstü ya da laptop bilgisayarları aracılığı iel ödeme yapabilmektedir. Aynı zamanda müşterilere mail ve SMS yolu ile ödeme bildirimi gönderilebilmekte ve otomatik bir şekilde ödeme yapmaları sağlanabilemektedir.

Netahsilat’ın Faydaları Nelerdir ?

√ Müşterinizin ödeme yapabilmek için şirketinize gelmesine gerek kalmaz. Ne kadar uzakta olursa olsun bütün işlemlerini tahsilat siteniz üzerinden gerçekleştirir.

√ Havale ve EFT beklemek yerine ya da bu ödeme sistemleri ile tahsilat yapıldığında karşılaşılacak sorunlar ortadan kalkmış olur. Müşteriniz hiç bir zaman kaybı yaşamadan cep telefonuyla dahi ödemesini gerçekleştirebilmektedir.

√ Muhasebe veya finans departmanında yaşanan aşırı iş gücü ve zaman kayıpları ortadan kaldırılmış olur. Aynı zamanda sıfır hata ile ödemeler alınarak nakit akışı istenildiği gibi arttırılabilir.

√ Firma yöneticisi ya da müdürü olarak tek yapmanız gereken şey yönetim paneliniz üzerinden ödemelerini kontrol etmektir.

Detaylı Bilgi Talebi

Sizde Netahsilat onlien tahsilat sistemleri hakkında daha detaylı bilgi talebi almak ve aynı zamanda sistemi ücretsiz olarak test etmek isterseniz eğer 0 212 256 60 00‘ı arayabilir ya da sayfanın sağ kısmında bulunan detaylı bilgi talebi butonuna bastıktan sonra sizden istenen bilgileri bizlere gönderebilirsiniz. E-tahsilat ve online tahsilat uzmanlarımız en kısa sürede sizlerle iletişime geçerek e-tahsilat online tahsilat sistemini canlı bir şekilde incelemenizi sağlayacaklardır.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.