• 1633

Hazır eticaret sitesi

Hazır eticaret sitesi adından da anlaşılabileceği gibi e-ticarette gerekli olan bütün işlevsel özellikleri bir araya getiren sitelerdir. Paket olarak verilmektedirler. Elektronik ticaret yapılabilmesi için gerekli olan her türlü özellik bu paketler içerisinde mevcuttur. Örnek olarak Neticaret e-ticaret paketleri hazır eticaret sitesi olarak kullanılmakta Türkiye’nin en çok tercih edilen profesyonel e-ticaret paketidir. Hazır eticaret sitesi özellikleri

Hazır eticaret sitesi adından da anlaşılabileceği gibi e-ticarette gerekli olan bütün işlevsel özellikleri bir araya getiren sitelerdir. Paket olarak verilmektedirler. Elektronik ticaret yapılabilmesi için gerekli olan her türlü özellik bu paketler içerisinde mevcuttur. Örnek olarak Neticaret e-ticaret paketleri hazır eticaret sitesi olarak kullanılmakta Türkiye’nin en çok tercih edilen profesyonel e-ticaret paketidir.

Hazır eticaret sitesi özellikleri

İnternet ile ilgili özel bir bilgi birikimine sahip olmanıza gerek yoktur. Neticaret Eçözüm tarafından geliştirilmiş profesyonel bir e-ticaret sistemidir. Bu sistemler sayesinde internette ürün ve hizmetlerinizi, müşteri ve bayilerinize online olarak pazarlayabilirsiniz. Hem online sipariş hem de kullanılan ödeme sistemleri sayesinde online ödeme alabilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay, bütçenize uygun, ve uluslar arası güvenlik önlemleri ile donatılmış bir alt yapıya sahiptir. İşletmeler endi kurumsal kimlikleri ile birlikte kendilerine uygun bir logo ve görsel renklendirmelerle özle olarak açılmış e-ticaret sitesi olarak çalışmaktadırlar.

Hazır eticaret sitesi kullanımı

Hazır eticaret sitenzi başvurunuz ardından sadece 2 gün içerisinde açılmaktadır. Sadece 2 gün sonra mağazanızda bulunan ürünleri sitenize ekleyebilir, onlien sipariş almaya başlayabilirsiniz. Sektörünüz ne olursa olsun fark etmez. Mal ve hizmet sağlayan bütün işletmeler online ticaret yapabilmektedir. Dilerseniz tek tek kendi ürünlerinizi ekleyerek dilerseniz de tedarikçi firmaların on binlerce ürününü xml ürün entegrasyonu özelliği sayesinde sitenizde satışa sunabilirsiniz.

Yönetici paneliniz sayesinde sitenize gelen bütün siparişleri kontrol edebilirsiniz. E-ticaret sitenizde satın al butonuna tıklandıktan sonra istenilen işlemler gerçekleştirildiği anda yönetici panelinize bir bildirim düşmektedir. Bu bildirm sayesinde ödemenin nasıl gerçekleştiğini, ödeme yapan kullanıcının iletişim bilgilerini ve sipariş hakkında diğer detaylı bilgileri öğrenebilirsiniz.

Online ödeme sistemlerinin kurulumu

E-ticaret sistemlerini kullandığınız taktirde bütün online ödeme sistemlerini sitenize kurabilirsiniz. Bankalardan alınan sanal poslar, alternatif ödeme sistemleri, payu, ipara, paypnet, paypal, mobil ödeme kısacası aklınıza gelen bütün ödeme sistemlerinin entegrasyonu kusursuz ve sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Sizlerin sitenizde kullanmak isteğiniz ödeme sistemleri seçmeniz yeterlidir.

Geliştirilebilir tasarım ve Negrafik

Hazır eticaret paketleriniz içerisinde 500’ün üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz e-ticaret teması bulunmaktadır. Dilerseniz siteniz için bu temalardan herhangi bir tanesini seçebilir dilerseniz de geliştirilebilir özellikleri sayesinde kendi temalarınızı oluşturabilirsiniz. Ya da Negrafik ekibi ile birlikte çalışarak hayalinizde oluşturduğunuz tasarımı gerçeğe dökebilirsiniz. Negrafik profesyonel tasarımcıların bir araya geldiği, Neticaret’e bağlı bir tasarım ekibidir. Geliştirmiş oldukları profesyonel tasarımlar ile idealleriniz de olan tasarımları gerçeğe dökerek sitenize gelen kullanıcıların güvenini kazanacak tema geliştirmektedirler. Negrafik ekibi referans tasarımları için tıklayınız.

Destek, eğitim ve aynı zamanda danışmanlık hizmetleri

Neticaret e-ticaret paketlerini kullanan herkese e-ticaret uzmanları tarafından özel olarak eğitim ve danışmanlık hizmetleri verilmektedir. Aynı zamanda paket kullanım süresi boyunca hem telefon üzerinden hem de ticket yolu ile e-ticaret site sahiplerinin bütün sorunları anında çözüme kavuşturulmaktadır.

Güvenli alt yapıya sahip yazılımlar

E-ticarette en önemli konular arasında yer almaktadır güvenlik. Neticaret bu konunun üzerine yoğunluk vererek durmaktadır. Bunun sebebi e-ticaret sitelerinin ileri derecede güvenlik önlemleri ile donatılması gerekliliğidir. Bu sebeple ödeme sayfalarında özel olarak 128bit SSL şifreleme sistemleri kullanılmaktadır. Bununla birlikte e-ticaret siteleri özel sunucularda barındırılmaktadır. Bu sunucuların özelliği sitenize gelecek olan saldırılara karşı önlemler salması tehditleri anında teslim ederek çözümler üretmesidir.

Neticaret e-ticaret paketlerinin özellikleri yukarıda anlatılanlar ile sınırlı değildir. E-ticaret paketleri ile daha detaylı bilgi sahibi olmak ve profesyonel bir e-ticaret sitesine sahip olarak rakiplerinize göre ön planda olmak istiyorsanız Neticaret’i tercih edebilirsiniz. Neticaret ana sayfası için: http://www.neticaret.com.tr

Neticaret Türkiye’nin E-ticaret Sağlayıcısı

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.