• 1646

Hazır sanal pos altyapısı

E-tahsilat sistemleri profesyonel yazılımcılar tarafından geliştirilen, ileri teknoloji güvenlik önlemleri ile donatılmış, tüm bankaların sanal pos altyapısına uyumluluk gösteren bir tahsilat sitesidir. Bu site vasıtası ile bütün müşterilerden ve aynı zamanda firmanın sahip olduğu bayi-alt bayilerden online kredi kartı tahsilatı yapılabilmektedir.  Genel olarak ödemeleri tek bir noktada toplamak isteyen firma ve işletmeler tarafından kullanılmaktadır. Online

E-tahsilat sistemleri profesyonel yazılımcılar tarafından geliştirilen, ileri teknoloji güvenlik önlemleri ile donatılmış, tüm bankaların sanal pos altyapısına uyumluluk gösteren bir tahsilat sitesidir. Bu site vasıtası ile bütün müşterilerden ve aynı zamanda firmanın sahip olduğu bayi-alt bayilerden online kredi kartı tahsilatı yapılabilmektedir. 

Genel olarak ödemeleri tek bir noktada toplamak isteyen firma ve işletmeler tarafından kullanılmaktadır. Online tahsilat siteleri sayesinde yapılan bütün ödemelerin online takibi gerçekleştirilebilmektedir. Firma / işletmeye özel olarak bir ödeme sayfası geliştirilir. Bu ödeme sayfasında firma / işletmenin kendisine ait logosu, kendisine özgü görselleri ve renk uyumu bulunmaktadır. Firmaya ödeme yapması gerekenler bu sayfaya giriş yaparlar, online bir şekilde kredi kartları ile ödemelerini tamamlarlar.

bayi sanal pos altyapısı

E-tahsilat sitesi örnekleri

“Referanslarımız sayfasından online tahsilat ödeme sayfası örneklerine bakabilirsiniz. Şu anda 500’ün üzerinde firma ve KOBİ bu sistemi kullanmakta ve tahsilat kanallarındaki yükü minimum seviyelere indirmiş durumdadır. “Referanslarımız” sayfasına buraya tıklayarak ya da yukarıdaki menüde bulunan “Referanslarımız” ulaşabilirsiniz. E-tahsilat sistemini kullanan firma / işletme sayısı oldukça fazla olduğu için referansların sadece bir kısmı paylaşılmıştır.

Hazır sanal pos altyapısı

E-tahsilat sistemleri hazır sanal pos alt yapısına sahiptirler. Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal posları sorunsuz ve 3D secure güvenliği altında kurulabilmektedir. Ödeme sayfalarında uluslar arası kabul görmüş olan 128bit SSL şifreleme sistemleri kullanılmaktadır. Ayrıca ödeme sayfalarınızın barındırıldığı sunucularda 3 katmanlı güvenlik sistemi kullanılmaktadır.

E-tahsilat sistemlerini kimler kullanabilir

Hemen hemen her sektör e-tahsilat paketlerinin farklı versiyonlarını kullanabilmektedir. Bayi kanal yapısı olan firmalar, dernekler, sanayi siteleri, KOBİ’ler, üniversiteler, dershanaler, kolejler, yazılım firmaları, farklı büyüklükteki işletmeler kısacası tahsilat ve aidat toplamak zorunda olan bütün kurum ve kuruluşlar tarafından kullanılabilmektedir.

Genel özellikler

E-tahsilat paketleri KOBİ, KURUMSAL ve PROJE olmak üzere üçe ayrılmaktadırlar. Firma ve işletmelerin istekleri doğrultusunda bu paketler şekillendirilebilmektedir. Genel olarak e-tahsilat paketlerinin özelliklerine bakılmak istenirse;

Online kredi kartından tek veya taksitli çekim gerçekleştirilebilir. Üyelikli ya da üye olunmadan ödeme yapılabilmektedir. 3D secure ve online ödeme iptali ve iadesi yapılabilir. Yönetim paneli (bütün işlemleriniz ve yönetimiz buradan gerçekleştirilir) yapılan bütün işlemlerin ayrıntılı bir şekilde raporları çıkartıla bilmektedir. Her sitenin ödeme sayfasında güvenlik için 128bit SSL şifreleme sistemi kullanılır. Ücretsiz bir şekilde Garanti, Finansbank ve Türkiye Finans Bankası sanal posu kullanılabilmektedir.

Ücretsiz Demo Talebi

E-tahsilat sistemlerini ücretsiz bir şekilde test edebilirsiniz. Hemen buraya tıklayarak ücretsiz demo talebinde bulunabilir ve online tahsilat sistemlerinin diğer bütün özelliklerini anında inceleyebilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.