• 1813

Holding Online Ödeme – Tahsilat Sistemi

Bu makalede Holdingler için özel olarak hazırlanmış, uluslar arası güvenlik önlemleri ile donatılmış profesyonel online tahsilat sistemleri hakkında bilgi verilecektir. Türkiye'de 1000'in üzerinde firma ve holding tarafından kullanılan e-tahsilat sistemleri ile birlikte finans departmanında yaşanan bütün sorunların önüne geçilmiştir.  Teknolojinin her geçen gün daha fazla gelişmesi insanları online ödeme sistemlerini kullanmaya sürüklemiştir. Yapılan tahminlere göre 2015 yılının sonlarına doğru yapılan ödemelerin yaklaşık olarak %80 elektronik tahsilat sistemleri üzerinden gerçekleştirilecektir.

Bu makalede Holdingler için özel olarak hazırlanmış, uluslar arası güvenlik önlemleri ile donatılmış profesyonel online tahsilat sistemleri hakkında bilgi verilecektir. Türkiye’de 1000’in üzerinde firma ve holding tarafından kullanılan e-tahsilat sistemleri ile birlikte finans departmanında yaşanan bütün sorunların önüne geçilmiştir.  Teknolojinin her geçen gün daha fazla gelişmesi insanları online ödeme sistemlerini kullanmaya sürüklemiştir. Yapılan tahminlere göre 2015 yılının sonlarına doğru yapılan ödemelerin yaklaşık olarak %80 elektronik tahsilat sistemleri üzerinden gerçekleştirilecektir.

E-tahsilat (Elektronik Tahsilat) Türkiye’de ilk defa 2007 yılında Eçözüm Bilgi Teknolojileri tarafından patenti alınmış ve geliştirilmiş bir online kredi kartı tahsilat sistemidir. 7 yıllık süreç boyunca Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal poslarının sorunsuz bir şekilde entegre edilebildiği bir yazılım paketi olmuştur. ARGE çalışmaları İstanbul Teknik Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesi’nde yapılmaktadır.

E-tahsilat Sistemlerinin Fonksiyonları

Kredi kartı tek çekim tahsilat, kredi kartı taksitli tahsilat, firmalardan ve alt bayilerden tahsilat, bayi – alt bayi çok ekranlı tahsilat, dövize endeksli tahsilat ve periyodik tahsilat yapılabilmektedir. Holdinge özel olarak açılan ödeme sitesi üzerinden bütün tahsilatların takibi gerçekleştirilebilmektedir. E-tahsilat sistemlerini kullanan holding ve firmalara https://www.e-tahsilat.com.tr/referanslarimiz adresinden ulaşabilirsiniz.

holding ödeme sistemi

Holdinginize özel olarak hazırlanmış olan ödeme sayfanız üzerinden bütün ödemelerinizin tahsilatını yapabilirsiniz. LOGO ve E-Tahsilat teknolojileri arasında bulunan iş birlikleri ve çözüm ortaklıkları sayesinde, online ödeme sayfanız ERP programları ile entegre bir şekilde çalışabilmektedir. E-tahsilat online ödeme sistemleri aynı zamanda Mikro, ETA, Link, Netsis, Nebim, SAP, Navision vb. birçok ERP sistemi ile de entegre çalışmaktadır.

Üyelikli, üyeliksiz ya da belirlenmiş olan listelere göre periyodik tahsilat yapabilirsiniz. Yapılan tahsilatlarda yaşanan herhangi bir sorun dahilinde sadece bir kaç saniye içerisinde ilgili ödemeyi iptal ya da iade edebilirsiniz. E-ticaret siteniz mevcut ise HPM entegrasyon modülü sayesinde sanal mağazanızın online ödeme sistemi olarak kullanabilirsiniz.

Yönetim Paneli Üzerinden Online Takip

E-tahsilat paketleri ile birlikte ödeme sitesinin yanı sıra profesyonel bir yönetim paneline sahip olursunuz. Yönetim paneliniz sayesinde yapılan bütün ödemelerinizin takibi, grafiksel raporları, kullanıcı yetkilendirmeleri, firma ya da bayilerin kullanım alanları ve daha bir çok işlemi online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Yönetim panelinde bulunan bütün özellikleri detaylı bilgi talebi göndererek öğrenebilirsiniz.

SMS ve E-mail Order Tahsilat

Holding’inize kayıtlı olan firmalar, bayiler, alt bayiler ve çalışmakta olduğunuz kurumlardan online ödemleri otomatik bir şekilde yapabilirsiniz. Sisteminizde kayıtlı bulunan numara ve mail adreslerine otomatik olarak hatırlatmalarda bulunabilirsiniz. Cepten tahsilat, tablet bilgisayar ve akıllı telefonlara özel olarak geliştirilmiş olan mobil tahsilat özelliği sayesinde SMS göndermiş olduğunuz kurum, kuruluş ya da firmaların anında cep telefonları üzerinden ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz. Aynı şekilde tek tek ya da toplu mail gönderimleri yaparak tahsilatlarınızı toplayabilirsiniz.

Alternatif Ödeme Sistemlerinin Entegrasyonları

Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal pos entegrasyonları yapılabildiği gibi, Paynet, Payu, İpara, Paypal, KVK, Genpa ve isteğe özel olarak yapılacak olan projelendirmeler sayesinde idealinizde bulunan online ödeme sisteminin entegrasyonuna sahip olabilirsiniz.

banka-logolari-muhasebe-programlari

Neden E-tahsilat (Elektronik Tahsilat) Sistemleri

Online ödeme sıkıntısı yaşayan firmaların çözüm olarak geliştirilmiş olan, uluslar arası güvenlik önlemlerinin tamamının alındığı, bilişim sektöründe 14, E-tahsilat sistemlerinde 7 yılın vermiş olduğu tecrübe ile Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı online ödeme sistemi E-tahsilat; Holding’lerin, işletme ve kurumların, farklı iş modellerine göre modellenebilen teknolojinin bütün getirilerini anlık olarak takip eden profesyonel bir yazılım paketidir.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.