• 1638

İnternette Kredi Kartı Tahsilatı Yapabilen Site

Tahsilatlarınız tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. Firmanıza özel açılacak olan bir tahsilat sitesi ile hiç bir ödeme yöntemine gerek kalmadan bütün bayilerinizden ya da müşterilerinizden online tahsilat yapabilirsiniz. Müşterileriniz ve bayileriniz ister kredi kartları ile isterlerse de banka kartları ile size online ödeme gerçekleştirebilirler. Kredi kartı tahsilatı yapabilen e-tahsilat sitesi nasıl çalışır İlk olarak açılan

Tahsilatlarınız tek bir çatı altında toplayabilirsiniz. Firmanıza özel açılacak olan bir tahsilat sitesi ile hiç bir ödeme yöntemine gerek kalmadan bütün bayilerinizden ya da müşterilerinizden online tahsilat yapabilirsiniz. Müşterileriniz ve bayileriniz ister kredi kartları ile isterlerse de banka kartları ile size online ödeme gerçekleştirebilirler.

online tahsilat programları

Kredi kartı tahsilatı yapabilen e-tahsilat sitesi nasıl çalışır

İlk olarak açılan siteye bir örnek verelim. http://2a-ticaret.com/ sitesine giriş yaptığınız taktirde e-tahsilat sitenizin ana sayfasının nasıl olacağına dair bilgi sahibi olabilirsiniz. Eğer siteye giriş yaptıysanız kullanıcı girişinin olduğu bir alan görebilirsiniz. Size ödeme yapmak isteyen kullanıcılar sitenize ilk olarak üye olurlar. Üyelik tamamlandığında sisteme giriş yapabilirler. Siteye kullanıcı adları ve şifreleri ile giriş yaptıklarında karşılarına bir ödeme sayfası gelir. Bu ödeme sayfasında ödeme yapacakları tutarı yazarak sizlere kredi kartlarını kullanarak ödeme gerçekleştirebilirler. Ödeme ekranı hemen alttaki gibidir. Dilerseniz bu ödeme sayfasına müşterilerinizin ve bayilerinizin üye olmadan da giriş yapmasını sağlayabilirsiniz.

Size yapılan ödemeyi kontrol edebilmeniz için ise özel bir kontrol paneli yapılmıştır. Bu panelden hangi müşteri ya da bayi, saniyesine kadar ne zaman ve ne kadar ödeme yapmış görebilirsiniz. Eğer size yapılmış olan ödeme yanlış ise online olarak bu yönetim panelinden ücret iadesi ya da ödeme iptali gerçekleştirebilirsiniz.

Sistemin kurulması

Eğer sanal pos sahibi iseniz sistemin kurulması sadece bir gün içerisinde yapılabilmektedir. Online tahsilat yapabileceğiniz ve tahsilatlarınızı aynı zamanda cep telefonlarınızdan dahi kontrol edebileceğiniz bu sistem başvuru yaptığınız gün içerisinde kurulmaktadır. E-tahsilat sistemlerini kullanabilmeniz için sanal posunuzun olması gerekir. Eğer sanal posunu yok ise bankalardan sanal pos başvurusu yaparak en kısa sürede tahsilat yapmaya başlayabilirsiniz.

Kredi kartı tahsilatı yapabilen sistemin avantajları neler

Bu sistem sayesinde pos alamayan bayilerinizin müşterilerinden kredi kartı ile tahsilat yapmalarını sağlayabilirsiniz. Diyelim ki 100 tane alt bayiniz bulunmakta. Bu yüz alt bayinin 40 tanesinde pos kullanılmamakta. Siz sadece bu sistemi kullanarak bütün alt bayilerinizin kredi kartı tahsilatı yapabilmesini sağlayabilirsiniz. yapılan bütün ödemeleri tek bir çatı altında toplayarak toplamda yapmış olduğunuz ciroları kendi kontrolünüz altına alabilirsiniz.

Hem zaman hemde iş gücü kazancı

Bu sistemi kullandığınız taktirde tahsilatlar için günlerinizi ayırdığınız o zamanları sadece dakikalara indirebilirsiniz. Size ödeme yapacak olan kişi ya da kurumların sadece firmanıza özel olarak açılmış olan e-tahsilat sistemini bilmeleri yeter. Geri kalan yük tamamen e-tahsilat siteniz tarafından üstlenilmekte. Son olarak bilemeniz de fayda var. tahsilat yapacağınız kişiler çaylarını içerken cep telefonlarından size ödeme yaparken sizde kahvenizi yudumlarken yapılan bu tahsilatları akıllı cep telefonlarından kontrol edebilirsiniz.

Demo talebi için hemen sayfanın en üst kısmında bulunan demo talebi butonuna tıklamanız ve formu eksiksiz bir şekilde doldurmanız yeterlidir.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.