• 1492

İnternetten Tahsilat Yapmak İstiyorum

İnternetten tahsilat yapmak ve tahsilatlarınızı sanal pos kullanarak kredi kartları aracılığı ile almak istiyorsanız e-tahsilat sistemlerini kullanarak bu isteğinizi yerine getirebilirsiniz. Türkiye’de ilk defa Eçözüm tarafından geliştirilmiş olan ve yüzlerce firmanın tercih ettiği bu sistem ile tahsilat yükünüzü hafifletebilirsiniz. E-tahsilat sitelerini kullandığınız taktirde sahip olacağınız özelliklere gelince; Kredi kartı çekim özelikleri Bu sistem sayesinde bütün

İnternetten tahsilat yapmak ve tahsilatlarınızı sanal pos kullanarak kredi kartları aracılığı ile almak istiyorsanız e-tahsilat sistemlerini kullanarak bu isteğinizi yerine getirebilirsiniz. Türkiye’de ilk defa Eçözüm tarafından geliştirilmiş olan ve yüzlerce firmanın tercih ettiği bu sistem ile tahsilat yükünüzü hafifletebilirsiniz. E-tahsilat sitelerini kullandığınız taktirde sahip olacağınız özelliklere gelince;

Kredi kartı çekim özelikleri

Bu sistem sayesinde bütün kredi kartlarından farklı ödeme setlerinde tahsilat yapabilirsiniz. Dilerseniz kredi kartlarından tek çekim dilerseniz de komisyon oranları belirleyerek ya da belirlemeden taksitli çekim gerçekleştirebilirsiniz. Döviz ile çalışan müşteri ya da firmalardan tahsilat yapacak iseniz dövizli tahsilat eklentisini sisteminizde kullanabilirsiniz.

e-tahsilat-online-tahsilat

Üyelikli ve üyeliksiz tahsilat

E-tahsilat sitelerinde size ödeme yapacak olan kurum, kuruluş, bayi ya da müşteriler, ödemelerini gerçekleştirebilmek için sizin belirlemiş olduğunuz ödeme sayfasına giriş yapmaları gerekmektedir. Bu sayfadan ödeme miktarını ve sizin istediğiniz bilgilerin yanında kredi kart bilgilerini girerek ödemelerini tamamlayabilmektedirler. Ödeme sayfasına dilerseniz sadece üye olanlar girebilir, dilerseniz de üyeliksiz bir şekilde ödeme seçeneğini sunabilirsiniz.

Mobil arayüz

Tahsilat yapacak olan kişilerin cep telefonlarından da tahsilat yapmasını istiyorsanız mobil arayüz yani cepten tahsilat eklentisini de kullanabilirsiniz. Bu sayede cep telefonu kullanan ve internete bağlanabilenler diledikleri zaman diledikleri yerde cep telefonlarından sizlere ödeme yapabilirler.

3D secure sanal pos kurulumu

E-tahsilat sistemlerine sınırsız sayıda ücretsiz ve sorunsuz bir şekilde sanal pos kurulumu yapılabilmektedir. Sadece dakikalar içerisinde onlarca sanal posu sisteminize tanımlayabilir ve anında çekim yapmaya başlayabilirsiniz.

Ödemelerin iadesi ve iptali

Tahsilat yapılırken ödeme miktarı yanlış girilmiş olabilir ya da ödeme yapan kişi parasının iadesini isteyebilir. Böyle bir durumda normal koşullarda banka ile birlikte müşteriyle irtibata geçilmesi gerekmektedir. Mail, telefon trafiği saatlerinizi alabilmektedir. Ancak bu sistem sayesinde tek bir tuşa basarak ödemeleri iptal edebilir be istenildiği taktirde geri iadesini sağlayabilirsiniz.

Muhasebe programları ile entegrasyon

E-tahsilat sistemlerinin muhasebe programları ile entegrasyonu sağlanabilmektedir. Muhasebe cari ve muhasebe ekstre entegrasyonu sayesinde finans departmanınızda harcanılan zaman ve iş gücünü minimuma indirebilirsiniz.

İşlemleri takip ve rapor görüntüleme

Bu sistemler sayesinde e-tahsilat sitenizde size özel olarak açılmış olan yönetim panelinden bütün işlem raporlarını takip edebilirsiniz. Dilediğiniz zaman bu raporları bilgisayarınıza indirebilir ya da yazdırabilirsiniz. Örnek olarak 10 gün önce saat 9.15 de size bir ödeme yapılmış olsun. Bu ödemeye özel aratma alanı sayesinde sadece saniyeler içerisinde ulaşabilirsiniz.

Sistemlerin güvenliği

E-tahsilat sistemlerinin ödeme sayfalarında 128bit SSL şifreleme sistemleri kullanılmaktadır. Bu sistemler sayesinde kredi kart bilgileri bankaya şifrelenerek iletilmekte ve üçüncü bir şahısın bu bilgilere ulaşması imkansız kılınmaktadır. Ayrıca sunucu bazlı saldırı, tehdit ve yedekleme önlemleri de alınmıştır.

Sistemi nasıl deneyebilirsiniz 

Etahsilat online tahsilat sitelerini deneyebilmek için ücretsiz bir şekilde demo talebinde bulunmanız yeterlidir. Sizden istenilen bilgileri girdiğiniz taktirde mail adresinize ilgili demo siteleri gönderilecektir. Hemen alt kısımdan ücretsiz bir şekilde demo talebinde bulunabilirsiniz.

online-tahsilat-demo

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.