• 1714

Tahsilatı internetten Yapın Hayatınızı Kolaylaştırın

Bundan önceki yazılarımızda da olduğu gibi yine, yeniden tahsilat yaparken yaşanan sorunlardan bahsetmek istiyoruz. Özellikle muhasebe ile ilgilenen ya da şirketlerin finans müdürlerinin en çok sorun yaşadığı konudan. Genel olarak firmalar tahsilat zamanları geldiğinde yaşanan gecikmelerden dolayı ve işlem raporlarının düzenli bir şekilde çıkartıla mamasından dolayı ciddi zararlar ile karşılaşmaktadırlar. Bunun en büyük sebebi ise

Bundan önceki yazılarımızda da olduğu gibi yine, yeniden tahsilat yaparken yaşanan sorunlardan bahsetmek istiyoruz. Özellikle muhasebe ile ilgilenen ya da şirketlerin finans müdürlerinin en çok sorun yaşadığı konudan. Genel olarak firmalar tahsilat zamanları geldiğinde yaşanan gecikmelerden dolayı ve işlem raporlarının düzenli bir şekilde çıkartıla mamasından dolayı ciddi zararlar ile karşılaşmaktadırlar. Bunun en büyük sebebi ise hala o eksi tahsilat yöntemlerini kullanmalarından kaynaklanmaktadır.

ESKİ TAHSİLAT YÖNTEMLERİNİ RAFA KALDIRIN

Tahsilatlar hala tahsilatçı gönderilerek, bankalardan havale yaptırılarak ya da ödeme yapacak olan kişi-kurumun iş yerine gelmesi istenerek yapılmaktadır. Bunlar gibi farklı ödeme sistemleri de kullanılabilmektedir. Farklı kanallardan gelen bu ödemeler karmaşıklığa, aşırı zaman ve iş kaybına ve aynı zamanda büyük zararların yaşanmasına sebebiyet vermektedir. İşte bütün bu sıkıntılardan kurtulabilmek için uluslar arası güvenlik önlemlerinin alınmış olduğu online tahsilat sistemleri Eçözüm tarafından geliştirilmiştir. Geliştirilen bu sistemler sayesinde sadece kredi kartı ödeme seçeneği kullanılarak bütün bayilerden, müşterilerden ya da alacaklı olunan kişiler online tahsilat yapılabilmektedir.

tahsilat

YENİ NESİL TAHSİLAT SİSTEMLERİ İLE TANIŞIN

Bu sistemde ilk olarak firma sahibine, firma adına özel bir site açılmaktadır. Açılan bu sitenin özel bir yönetici paneli bulunmaktadır. Yönetici panelinden siteye üye olanlar, site üzerinden alışveriş yapanlar, online ödeme iptali, ödeme tarihlerine, işlem raporlarının çıktılarına kısacası bütün detaylı bilgilere sadece bir kaç tuşa tıklamak ile ulaşılabilmektedir. Ayrıca bu yönetim paneline cep telefonu, tablet ve internete bağlanabilen bütün sistemlerden de giriş sağlanabilmektedir.

BÜTÜN KREDİ KARTLARINDAN ONLİNE TAHSİLAT İMKANI

Sistemin en önemli özelliklerinden bir tanesi kredi kartlarından taksitli çekim, dövizli çekim ya da kişiye özel olarak belirlenebilen komisyonu çekimin yapılabilmesidir. Bunun yanında muhasebe programlarına entegrasyon desteği sayesinde bütün cari hesap bilgileri ve işlem raporlarının anında programlara aktarımı sağlanabilmektedir.

SANAL POSUNUZU ALIN, GÜVENLİKLİ E-TAHSİLAT SİSTEMİNİZİ KULLANMAYA BAŞLAYIN

Bu online e-tahsilat sistemini kullanabilmeniz için tek yapmanız gereken şey bankaya sanal pos başvurusu yapmaktır. Eğer bankada sanal posunuz mevcut ise sorunsuz bir şekilde açılacak olan e-tahsilat sitesine kurulumu sağlanabilmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerin korunması ve aynı zamanda şifrelenmesi sağlanmaktadır. Bu sebepten dolayı e-tahsilat sitenizde özel olarak 128bit SSL şifreleme sistemi kurulmaktadır.

internetten tahsilat yapın, tahsilatın keyfini çıkartın…

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.