• 2025

İpara Entegrasyonu

İpara entegrasyonu Neticaret tarafından e-ticaret siteleri için sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Sitenizde ipara kullanmak istiyor ve entegrasyonu için yardım almak istiyorsanız 0 212 256 60 00‘ı arayarak ipara entegrasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Ayrıca Neticaret e-ticaret paketlerini kullanarak ipara entegrasyonunda özel indirimlerden faydalanabilirsiniz.  İpara Hakkında Bilinmesi Gerekenler İpara Türkiye’de en çok kullanılan online ödeme sistemlerinden bir tanesi. İnternette

İpara entegrasyonu Neticaret tarafından e-ticaret siteleri için sorunsuz bir şekilde yapılmaktadır. Sitenizde ipara kullanmak istiyor ve entegrasyonu için yardım almak istiyorsanız 0 212 256 60 00‘ı arayarak ipara entegrasyonunuzu yaptırabilirsiniz. Ayrıca Neticaret e-ticaret paketlerini kullanarak ipara entegrasyonunda özel indirimlerden faydalanabilirsiniz. 

İpara Hakkında Bilinmesi Gerekenler

İpara Türkiye’de en çok kullanılan online ödeme sistemlerinden bir tanesi. İnternette kredi kartı ile online satış yapabilmeniz için sanal pos kullanmanız gerekmektedir. İpara taksit ve indirim kampanyaları sunabilen hem güvenli hem de pratik bir şekilde tahsilat yapabileceğiniz bir ödeme sistemidir.

İpara kullanan mağazalar ve müşteriler için büyük avantajlar bulunmaktadır. Müşteriler için avantajları;

ipara avantajları

Mağazaların avantajları ise;

Sanal pos hizmetinden kolay bir şekilde faydalanabilirsiniz. İpara’nın sizlere sunmuş olduğu uygun sanal pos oranlarına sahip olabilirsiniz. İpara sanal poslarında bulunan bankaların taksitlendirme seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Müşterilerin itirazı sonucu oluşan “Chargeback” olayından kurtulmuş olursunuz. Ürün teslimatlarınız daha avantajlı hale gelir.

İpara ödeme sistemi sitenize kurulur. Sitenize iapara kurulduktan sonar ipara ile ödeme yap alanı gelmektedir. Müşteriler bu online ödeme sistemi kullandıkları taktirde otomatik olarak üye de olmaktadırlar. Daha sonraki alışverişlerinde sadece mail adresleri ve şifreleri ile birlikte güvenli bir şekilde ödeme yapabilmektedirler.

İpara Ödeme Sistemi Nasıl Çalışır ?

Sanal mağazanıza gelen müşteriler beğendikleri ürünleri satın alırken ipara ile ödeme seçeneğini tıklarlar. Ardından ödeme tamamlanır. Mağazanız tarafından ürün ilgili adrese gönderilir. Alınan ürün bedeli ipara tarafından tutulmaktadır. ürün satın alan müşteri ürünü inceler. Ürünü aldığını onayladığında hesabınıza paranız ipara tarafından aktarılır.

İpara Komisyon Oranları

İpara ödeme sisteminde şirketinizin yapmış olduğu ciroya bakılmaz. Her satıştan %1.99 komisyon ve 0.15 TL işlem ücreti alınmaktadır. Bu sistem için aylık herhangi bir sabit ücret ödemezsiniz. Ayrıca oranlara bütün her şey dahildir.

İpara Çalışma Sistemi

İpara ödeme sistemini kısaca özetlemek gerekirse; Online alışveriş sitelerinden en çok kredi kartı ile alışveriş yapılmaktadır. Müşterileri genel olarak bu ödeme sistemini tercih etmektedirler. Ancak kredi kartı ile tahsilat yapabilmeniz için bir sisteme ihtiyacınız vardır. İpara sanal poslarını kullanarak müşterilerinizden kredi kartı ile ve son derece ileri güvenlik önlemleri ile ödeme alabilirsiniz.

İpara kullanan sayısı her geçen gün artmaktadır. Bunun en büyük sebebi ise sağlamış olduğu avantajlardır. Örnek olarak aşağıdaki resmi inceleyebilirsiniz.

ipara multinet

 

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.