İphone Online Ödeme Uygulaması

Para akışının olduğu her işletmede ödeme ve tahsilat sürekli sorun yaşatan iki kelimedir. Zamanında yapılamadığında şirkete zarara uğratırlar. Bu sebepten dolayı işletmeler muhasebe departmanlarına oldukça fazla ilgi göstermek zorundadırlar. Ne kadar ilgi gösterilirse gösterilsin, ne kadar fazla iş gücü harcanırsa da harcansın olası hatalar hep başa gelir.

ARTIK TAHSİLAT YAPARKEN SORUN YAŞAMAYIN

Büyük problemlere sebep olur yine tahsilat ve ödeme. Ya tahsilat yapılacak kişi yerinde değildir. Ya ödeme yapan kişi yanlış hesaba havale yapar. Ya da çekler karşılıksız çıkar. Yani her ay sonunda ödemelerde mutlaka bir aksilik çıkar. Daha önce online ödeme sistemini kullanmayan bütün işletmelerin yaşamış oldukları ve bizle paylaştıkları sorunlar bunlardır. Dikkat ederseniz daha önce kelimesini kullandık. Çünkü artık bu problemleri tamamen ortadan kalkmış durumda. Nasıl mı ? Tabi ki de Türkiye’nin e-tahsilat sağlayıcısının yapmış olduğu yazılım sayesinde.

iphone online ödeme

Sistemi hayal etmeden önce görmenizi sağlayalım. Öncelikle bir beş dakika kadar referans sitelerimizden herhangi bir tanesini inceleyelim. Dilerseniz REFERANSLARIMIZ sayfasına tıklayabilir dilerseniz de örnek olarak aşağıya yazacağımız 3 referans sitemizden bir tanesine giriş yapabilirsiniz.

1. )  http://2a-ticaret.com/

2.)  https://yurtbaypos.com/

3.)  http://e-payment.iticu.edu.tr/

Sizlere yukarıdaki örnek referans sitelerimizde gösterdiğimiz gibi bir e-tahsilat sitesi açılır. Ardından işletmeniz adına bankalardan alacağınız sanal posların entegrasyonu, son derece ileri güvenlik önlemleri ile sitenize entegre edilir. Şirketinizin renklerine özel bir tasarım ve logo yapılır. Buradan sonra yapılması gereken işlemler ise oldukça basittir. Ödeme yapacak olan kim olursa olsun sizin sitenize girer. Üye olur. Ve ödeme sayfasından kredi kartı ile ödemesini tamamlar. Bunu yapması ise sadece bir kaç dakika almaktadır.

Bu sistem sayesinde size ödeme yapacaklara ya da ödeme yapmak isteyenlere taksitli ödeme imkanları sunabilirsiniz. Ayrıca eğer alt bayiniz varsa onlarında müşterilerinden kredi kartları ile tahsilat yapmalarını sağlayabilirsiniz.

iPHONE ONLİNE ÖDEME UYGULAMASI

Yukarıdaki özelliklerin yanında iphone online ödeme uygulaması sayesinde cep telefonlarınız ile birlikte de ödeme yapabilir ve size yapılmış olan ödemelerin kontrollerini sağlayabilirsiniz. Sadece iphone değil internete giriş yapabilen bütün akıllı telefonlardan online tahsilat işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.


© Copyright 2016 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.