• 1536

İstanbul’da Ödeme Sistemleri Kuran Firma

E-tahsilat İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de işletme ve firmalara online ödeme çözümleri sunan bir sistemdir. İnternette satış yapan ya da internetten kredi kartı ile tahsilat yapmak isteyenler için yazılım geliştirmektedir. Sanal pos alma imkanınız olduğu taktirde firmanız için bu yazılım sistemini kullanabilmektesinizdir. Ne İşe Yarar  ? E-tahsilat sistemleri ile birlikte dilerseniz bayi tahsilatı yapabilir,

E-tahsilat İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’de işletme ve firmalara online ödeme çözümleri sunan bir sistemdir. İnternette satış yapan ya da internetten kredi kartı ile tahsilat yapmak isteyenler için yazılım geliştirmektedir. Sanal pos alma imkanınız olduğu taktirde firmanız için bu yazılım sistemini kullanabilmektesinizdir.

Ne İşe Yarar  ?

E-tahsilat sistemleri ile birlikte dilerseniz bayi tahsilatı yapabilir, dilerseniz de müşterilerinizden tahsilat yapabilirsiniz. Firmanızın logosu ile birlikte firmanızın renklerine uygun bir site açılır. Bu site sizin online kredi kartlarından ödeme almanızı sağlamaktadır. Ödeme sayfaları ve sitenize uluslar arası güvenlik sistemleri ile donatılmaktadır. Özellikle ödeme sayfalarında kullanılmakta olan şifreleme sistemleri sayesinde gönül rahatlığı ile ödemenizi alabilirsiniz.

online tahsilat programı

İster üyelikli bir şekilde isterseniz de üye olmadan müşterilerinizin ya da alacaklılarınızın size ödeme yapmasını sağlayabilirsiniz. Önce web siteniz açılır. Ardından bu siteye sanal poslarını entegre edilir. Aynı gün içerisinde online kredi kartı kullanan müşterilerinizden ödeme almanız sağlanır. Örnek siteler için hemen üst kısımda bulunan referenslarımız sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

E-tahsilat Sistemleri Nerelerde Kullanılabilir ?

Bu sistemin kullanım alanı oldukça geniştir. Hemen hemen her sektörün ihtiyacını karşılayacak bir şekilde yazılımı geliştirilmiştir. Online ödeme almak isteyen ya da bayi kanalına sahip olan üniversiteler, dernekler, sanayi siteleri, dershaneler, apartman-siteler, mali müşavirler, spor kulüpleri, yazılım firmaları kısacası bütün kurum ve kuruluşlar online tahsilat sistemini kullanabilmektedirler.

Kuruluş Yeri

E-tahsilat sistemleri Eçözüm tarafından geliştirilmiştir. Merkezi İstanbul’dadır. Tüm Türkiye’ye hizmet vermekte ve özel eğitimler dilerseniz İstanbul’da bulunan ofisimizde ya da canlı bir şekilde internet üzerinden verilmektedir. Sistemin kullanım kolaylığı ve rahatlığı sayesinde öğrenilmesi oldukça basittir.

E-tahsilat Sistemi İle Neler Yapılabilir ?

E-tahsilat sitenizin yönetim ve ayarlamalarını, sanal poslarınızın komisyon veya taksit ayarlamalarını yapabilir , ve işlem raporlarının sonuçlarını yönetici paneliniz sayesinde alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken kullanıcı adı ve şifrenizle sisteme giriş yapmaktır. Bu noktadan sonra sitenizi yöneteceğiniz bütün alanlar anlaşılır bir şekilde karşınıza gelir. Hangi bankadan ne kadar ödeme alınmış, hangi bayiniz ya da müşterinizden ne kadar tahsilat yapılmış, tahsilat zamanları ve detaylı bilgilendirme alanları mevcuttur.

Ödeme Sistemlerinin Özellikleri

E-tahsilat sitenizde taksitli, dövizli ya da tek çekim olarak ödeme alabilirsiniz. Bunu yine yönetim panelinizden belirlersiniz. İsteğiniz doğrultusunda ödeme tipinizi ve kullandığınız sanal posları bu sitem üzerinden değiştirebilirsiniz. Yanlış bir ödeme yapıldığı zaman bankayı ramak ya da evraklarla uğraşmak yerine sadece bir butona basarak bu ödemeyi iptal edebilir ve müşterinize iade edebilirsiniz. Sitenize üye olan bütün kullanıcılarınızı ve bayilerinizi yönetebilirsiniz. Sınırsız sayıda sanal posu e-tahsilat sitenize entegre edebilirsiniz. Taksitlendirme yaptığınız ödeme seçeneklerine dilediğiniz komisyon oranını atayabilirsiniz.

Standart Ürün Satışı Yapanlar

Normal olarak etahsilat sistemlerinde müşterilerinizin ödeme yapacakları tutarı ve ardından kredi kartı bilgileri ile sizin istemiş olduğunuz bilgileri ödeme sayfasında girmeleri gerekmektedir. Ancak standart ürün satışında bulunuyorsanız ödeme kalemi belirleyebilirsiniz. Yani direk olarak müşterinize alacağı ürünü seçtirerek satış yapabilirsiniz.

E-tahsilat sistemlerinin daha bir çok özelliğini canlı bir şekilde deneyabilmek için online demo talebinde bulunabilirsiniz. Demo talebi ücretsizdir ve sizin sistemi inceleyebilmeniz için geliştirilmiştir. Ücretsiz demo talebinde bulunabilmek için buraya tıklayınız.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.