• 1884

IVR Entegrasyonu Yapılabilen Ödeme Sistemi

Netahsilat online tahsilat sistemleri firmaların telefonla satış sistemlerine entegre edilebilmektedir. Bu sayede satılan ürün tahsilatı anında yapılabilir. Ürün alan müşterileriniz telefon üzerinden kredi kart bilgilerini tuşlayarak 3D secure güvenliği altında ödemelerini gerçekleştirebilmektedirler. IVR entegrasyonu telefon ile satış yaparken aynı zamanda müşterilerinizin telefon tuşlarını kullanarak ödemelerini konuşma süresinde yapabilmelerini sağlayan kurulumdur.

Netahsilat online tahsilat sistemleri firmaların telefonla satış sistemlerine entegre edilebilmektedir. Bu sayede satılan ürün tahsilatı anında yapılabilir. Ürün alan müşterileriniz telefon üzerinden kredi kart bilgilerini tuşlayarak 3D secure güvenliği altında ödemelerini gerçekleştirebilmektedirler.

IVR entegrasyonu telefon ile satış yaparken aynı zamanda müşterilerinizin telefon tuşlarını kullanarak ödemelerini konuşma süresinde yapabilmelerini sağlayan kurulumdur.

Netahsilat Sisteminin Fonksiyonları Nelerdir ? 

Netahsilat e-tahsilat sistemi sayesinde müşterilerin yapmış oldukları bütün ödemeler yönetim paneli aracılığı ile takip edilebilir. Yapılan her ödeme anlık olarak sisteminize düşmektedir. Yanlış yapılan ödemeler olduğunda panel üzerinden online olarak iade ve iptal işlemleri gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda yapılan her ödeme muhasebe programınıza aktarılarak işlenmektedir. Müşterileriniz internet üzerinden ekstrelerini görebilmekte, ödemelerin cari hesaplara aktarılması sağlanmaktadır.

ivr-entegrasyon-yazilimi

IVR Entegrasyonu Yapabilmek İçin Ne Gereklidir ?

0 212 256 60 00‘ı arayarak ya da ücretsiz demo talebinde bulunarak IVR entegrasyonu hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve sistemi online olarak ücretsiz bir şekilde test edebilirsiniz. Ücretsiz bilgi talebi alabilmek için https://www.e-tahsilat.com.tr/demo-talebi adresine giriş yapabilir ve sizlerden istenen bilgileri kısa bir süreç içerisinde doldurabilirsiniz.

Ödemelerin Grafikleştirilmesi

Netahsilat online tahsilat sisteminde yapılan bütün ödemeler grafikleştirilmektedir. Yapılan her ödemeye istenilen zamana göre ulaşılabildiği gibi, hangi bankadan hangi müşteri ne zaman ne kadar ödeme yapmış takibi yapılabilir. IVR entegrasyonunun yanı sıra sistem bayisi olan firmalar tarafından da kullanılabilir. Bayi alt bayi zincir tahsilatı oluşturularak bayilerin almış olduğu her ödeme online olarak görülebilmektedir. Uzakta olan müşterileriniz cep telefonları, tablet bilgisayarları ve internete bağlanabilen cihazlar aracılığı ile ödemelerini aynı zamanda ödeme sayfanız üzerinden gerçekleştirebilir. Müşterilere toplu veya tek tek mail – SMS gönderimi yapılarak ödeme yamaları sağlanabilmektedir. Örnek olarak e-mal ile tahsilat nasıl yapılır aşağıda görebilirsiniz.

e-mail-ile-tahsilatmail-ile-tahsilat

E-tahsilat online tahsilat sitenizin bütün yönetim ve ayarları, kullanılan sanal posların komisyon oranları, taksitlendirme ve ayarlamalarını, aynı zamanda bütün raporlarını size özel olarak açılmış olan sayfadan yapabilirsiniz.

yoneticipaneli-giriş

Belirlemiş olduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile sisteme giriş sağlarsınız. ardından sizleri bir dashboard karşılar. Bu ekranda yapılan bütün ödemelerin toplam ve canlı olarak akışını takip edebilirsiniz. Hangi bayi ödeme yapmış, bayiler ne durumda, telefonla ne kadar ödeme alınmış, bankalara yapılan ödemeler ve daha fazlasına direk ulaşabilirsiniz.

yonetici paneli

 Netahsilat online tahsilat sistemi IVR entegrasyonu yanı sıra bir çok entegrasyon ve kuruluma da izin vermektedir. Türkiye’de bulunan bütün banka sanal posları sorunsuz bir şekilde entegre edilebilir. Aynı zamanda istenilen alternatif ödeme sistemleri PayU, PayNet, PayPal, İpara ve diğer ödeme sistemlerinin de entegrasyonu sağlanabilmektedir. Yazılım ekibi tarafından oluşturulan esnek yapı sayesinde istemiş olduğunuz projelere özel olarak geliştirmeler yapılabilmektedir.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.