• 1401

Kolay Tahsilat Sistemi Yönetimi Merkezi

Yıllardır süre gelen sıkıntı firmalar yapacakları ödemelerde ya da alacakları tahsilatlarda sorunlar yaşamalarıdır. Ya tahsilat zamanında yapılamaz ya da tahsilatı yapacak olanlar geciktirmeye başvururlar. Tahsilat yapmak için tahsilatçı gönderilir ancak tahsilat yapılacak olan bayi ya da yetkili yerinde bulunamaz. Banka ile havale yapılır ancak yanlış hesaba havale yapıldığı anda saatlerce uğraşmak gerekir. Fax ve telefon

Yıllardır süre gelen sıkıntı firmalar yapacakları ödemelerde ya da alacakları tahsilatlarda sorunlar yaşamalarıdır. Ya tahsilat zamanında yapılamaz ya da tahsilatı yapacak olanlar geciktirmeye başvururlar.

Tahsilat yapmak için tahsilatçı gönderilir ancak tahsilat yapılacak olan bayi ya da yetkili yerinde bulunamaz. Banka ile havale yapılır ancak yanlış hesaba havale yapıldığı anda saatlerce uğraşmak gerekir. Fax ve telefon trafiği kimi zaman yeter artık tahsilat yapmak istemiyorum dedirtebilir. Para akışı ve kayıtlarının tutulması zor olduğu için artık eski yöntem yapılan tahsilatlardan uzaklaşılmaya başlanmıştır.

e-tahsilat ödeme sistemleri

Kolay tahsilat sistemi ile tahsilat yönetim merkezi firma sahibi yani siz olabilir ve ödemelerinizi ya da tahsilatlarınızı online bir şekilde kredi kartı ile zamanında yapabilirsiniz. Yani tahsilatlarınıza on günler ayırmak yerine sadece bir kaç gün içerisinde kendi yönetim panelinizden ödemelerinizi alabilirsiniz. Sizde eski usul tahsilat programlarından uzaklaşmak ve yeni nesil etahsilat sistemleri ile tanışmak istiyorsanız yazımızı dikkatli bir şekilde okumaya devam edebilirsiniz.

Öncelikle online tahsilat nasıl yapılır ne demektir ondan bahsedelim. Online tahsilat diğer bir adı ile e-tahsilat internet üzerinden kredi kartı sahibi olan herkesten tahsilat yapmanızı sağlayan web tabanlı bir yazılımdır.

İkinci olarak kolay tahsilat sistemi ile nasıl yönetim merkezi siz olabilirsiniz ondan bahsedelim. İlk olarak online tahsilat yapabilmeniz için sizlere bir internet sitesi açılmaktadır. Bu siteye hem siz hemde size tahsilat yapacak olanlar diledikleri zaman giriş yapabilmektedirler. Sadece internete bağlanabilen bir cihazlarının olması yeterlidir. Sitenize sahip olduğunuz sanal poslar entegre edilir. Açılacak olan siteye örnek olarak; http://tahsilat.elektromaks.com.tr/ ya da http://isikcellonline.com/ sitelerine bakabilirsiniz. Sahip olduğunuz bu tarzdaki sitenize tahsilat yapacak olan bayi ya da müşterileriniz girer. Kullanıcı kaydını yapar. Kullanıcı yapıp giriş yaptıktan sonra bir müşteri paneli gelecektir. Buradan ödeme sayfasına gelir. Ödeme yapacağı miktarı yazar ve ödemesini tamamlar. Bir kişiden tahsilat yapmanız sadece 1 kaç dakikanızı alacaktır.

Üçüncü olarak kolay tahsilat sistemi avantajları nelerdir, tahsilat yönetimi merkezi size ne gibi kolaylıklar sağlayacaktır ondan bahsedelim. Bildiğiniz üzere muhasebecileriniz ya da finans müdürleriniz yapılan her ödemeden sonra kayıt tutmalıdır. Yapılan her işlem raporlanmalıdır. Ve istenildiği zaman sizlere sonuçlarını çıkartabilmelidir. Hafta sonunda ya da mesai saatleri dışında yapılan tahsilatlarda kayıtlar tutulamaz. Muhasebecinize ulaşamazsınız çünkü. Tahsilat yönetimi merkezi siz olarak yönetim panelinizden yapılan bütün tahsilatlara gün, hafta, ay ve anlık zaman bazında bakabilirsiniz. Diyelim ki saat 23.09 da size bir bayiniz tahsilat yaptı. Cepten tahsilat entegrasyonumuz sayesinde cep telefonunuza girersiniz. Yönetim panelinize giriş yaparsınız. Ve ardından tahsilatı yapan kişiye, tahsilat saatine ve ne kadar tahsilat gelmiş bütün bilgilerine bakabilirsiniz.

Hala eski sistem tahsilat yöntemlerini kullanıyorsanız, tahsilat yönetimi nin sizde olduğu bu yeni nesil tahsilat sistemleri ile tanışmanızın tam vakti. Bizle telefon üzerinden konuşmak isterseniz 0 212 256 60 00‘dan bizlere ulaşabilirsiniz. Telefonla görüşmeden demo talebinde bulunarak sistemi incelemek isterseniz;

online-tahsilat-demo

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.