• 4360

Kredi Kartı ile Ödeme – Mail Order

E-tahsilat sistemleri 3D secure, mail order, tek çekim, taksitli çekim ve tekrarlı tahsilat yapabileceğiniz bir online tahsilat sistemidir. Bu sistemde size ödeme yapacak olan kullanıcıların kredi kart bilgilerini paylaşmaları gerekmemektedir. Yapılan bütün ödeme SSL şifreleme sistemleri ile koruma altına alınmakta ve kredi kart bilgileri sadece bankalar tarafından görülebilmektedir.

Mail Order, firmaların uzaktaki müşterilerden ödemelerini alabilmek için kullandıkları, oldukça güvensiz bir ödeme yöntemidir. Müşteri firma ile tüm kredi katı bilgilerini paylaşır ve firma bu bilgiler ile müşterinin kartından ödeme işlemini gerçekleştirir. Bu bilgilerin 3. tarafların elline geçme riski olduğu içinde son derece güvensiz bir ödeme yöntemidir. 

Örnek mail order formu için tıklayınız.

Güvenilir Online Ödeme Sistemleri

Mail order ile ödeme almak oldukça zaman alıcı ve kullanıcılar tarafından güvenlik nedeniyle tereddüt yaşanan bir yöntemdir. Bir çok firma ve şahıs kart bilgilerini paylaşmaktan çekinmektedir. Ayrıca her ödemenin evraklarının saklanması gerekir. Yanlış bir ödeme yapıldığında ise banka ile iletişim geçmek ve ödemeyi iptal ya da iade etmek oldukça zordur. Netahsilat Online Ödeme Sistemi ile tüm bu zorluklar ve güvenlik problemleri ortadan kalkmaktadır.

bayi-kredi-karti-portaliE-tahsilat Sistemi Nedir

E-tahsilat sistemleri 3D secure özelliği ile, email ve sms ile, tek çekim, taksitli veya tekrarlı tahsilat yapabileceğiniz bir online tahsilat sistemidir.

Bu sistem de ödeme yapacak olan kullanıcıların kredi kart bilgilerini paylaşmaları gerek yoktur. Szin göndereceğiniz ödeme linkine tıklayıp online olarak, kart bilgilerini paylaşmadan, 3d secure özelliğinide kullanarak kolayca ödemelerini yapabilirler.

Tüm e-tahsilat sistemlerinde 256 Bit SSL kullanılmakta, işlemler 3D secure güvenlik seviyesinde gerçekleştirilebilmektedir. Programların çalıştığı sunucular 3 katmanlı güvenlik yapısı ile korunmakta ve 3 katmanlı yedekleme yapılmaktadır. Ayrıca tekrarlı ödeme özellikli ürünlerimiz PCI DSS uyumlu güvenli ortamlarda çalışmaktadır. 3D Secure sisteminde, sanal ödeme işlemi gerçekleşirken, banka tarafından kart sahibinin cep telefonuna işlem kodu gönderilir ve kart sahibinin kimliği doğrulanır. Böylelikle kartın kart sahibi haricinde yetkisiz ve kötü niyetli kişiler tarafından kullanılması engellenmiş olur.

E-tahsilat Sistemlerini Ücretsiz Test Edin 

Kredi kartı ile internetten online ödeme alabileceğiniz ileri teknoloji e-tahsilat sistemleri hakkında detaylı bilgi sahibi olabilmek için 0 212 256 60 00‘ı arayabilir ya da sağ kısımda bulunan detaylı bilgi talebi butonuna tıkladıktan sonra sizden istenen bilgileri doldurarak e-tahsilat uzmanlarımızın sizleri bilgilendirmesini ve aynı zamanda sistemi canlı deneyebilmeniz için canlı demo yapmalarını sağlayabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.