Kredi Kartı Tahsilatı Muhasebe Kaydı
  • 5908

Kredi Kartı Tahsilatı Muhasebe Kaydı

Kredi kartı ile yapılan tahsilatların muhasebe kaydı Netahsilat e-tahsilat sistemi ile otomatik bir şekilde muhasebe ve cari hesaplara aktarılmaktadır. Ödeme ekstreleri ise sistem üzerinden online olarak takip edilmektedir. Kredi Kartı Tahsilat Sistemi E-tahsilat, internetten kredi kartı tahsilatı yapılabilmesi için geliştirilmiş, yüzlerce firma tarafından kullanılan, kredi kartı ödemelerinin hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde yapılarak otomatik

Kredi kartı ile yapılan tahsilatların muhasebe kaydı Netahsilat e-tahsilat sistemi ile otomatik bir şekilde muhasebe ve cari hesaplara aktarılmaktadır. Ödeme ekstreleri ise sistem üzerinden online olarak takip edilmektedir.

Kredi Kartı Tahsilat Sistemi

E-tahsilat, internetten kredi kartı tahsilatı yapılabilmesi için geliştirilmiş, yüzlerce firma tarafından kullanılan, kredi kartı ödemelerinin hızlı, kolay ve güvenli bir şekilde yapılarak otomatik bir şekilde muhasebe programlarına aktarılmasını sağlayan bir sistemdir. SAP, LOGO, NEBİM, NETSİS, MİKRO, ETA, CANIAS ve MICROSOFT DYNAMICS programları ve diğer tüm erp sistemleri ile tam entegre olarak çalışmaktadır.

Kredi Kartı Tahsilat Sistemi

E-tahsilat Sisteminin Faydaları

E-tahsilat sistemi sayesinde muhasebe ve finans departmanlarında yaşanan aşırı iş gücü, zaman kayıpları ve kredi kartı ile yapılan ödemelerin muhasebe kayıtlarında karşılaşılan hatalar ortadan kaldırılmış olur. Alınan bir ödeme de hata ya da eksiklik olduğu taktirde sadece saniyeler içerisinde yönetim paneli üzerinden iptal ya da iade etme hakkınız bulunmaktadır. Hem firma yetkilileriniz hem de ödeme yapan taraf, ödeme ekstresine saniyeler içerisinde ulaşabilmektedir. Yine yönetim paneli sayesinde, yıllar önce yapılmış bir kredi kartı tahsilatına saniyeler içerisinde ulaşma imkanınız bulunmaktadır.

E-tahsilat Sistemlerinin Özellik ve Fonksiyonları

İnternetten online kredi kartı tahsilatı yapılabilmesi için geliştirilmiş olan E-tahsilat sistemleri sunmuş olduğu bir çok ayrıcalık ve özellikle ile sorunsuz, hızlı ve kolay bir şekilde online kredi kartı tahsilatı yapılabilmesini sağlamaktadır.

Kredi Kartı Tek Çekim Tahsilat
Kredi Kartı Taksitli Tahsilat
Mobil Cihazlarla Uyumluluk
Üyelikli Tahsilat (Şifreli Giriş)
Üyeliksiz Tahsilat
SMS ile Tahsilat
E-mail ile Tahsilat
Farklı Ödeme Seçenekleri
3D Secure
Online İptal / İade
Muhasebe Cari Entegrasyon
Muhasebe Ekstre Entegrasyonu
Raporlar
Rapor Export
Kullanıcı Yetkilendirme
Sanal Pos Sayısı (20)
256 Bit SSL

Detaylı Bilgi Talebi

E-tahsilat sistemleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için 0 212 256 60 00‘ı arayabilir ya da ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. E-tahsilat uzmanlarımız en kısa sürede sizlerle iletişime geçerek sistemi canlı bir şekilde test etmenizi ve aynı zamanda aklınıza takılan bütün soruların cevaplandırılmasını sağlayacaklardır.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.