• 1345

Kredi Kartıyla Online Bilet Satışı

Genel olarak otobüs yolculuğu yapılmasını sağlayan turizm firmalarının en büyük sıkıntısı online bilet satışı yapamamaktır. E-tahsilat online tahsilat sistemleri bu sıkıntının önüne geçmeyi başarabilmiştir. Eğer bir turizm şirketiniz var ise ve siteniz üzerinden online bilet satışı yapmak istiyorsanız en doğu yazıyı okumaktasınız. ONLİNE BİLET SATIŞI Online bilet satabilmek için öncelikle bir sanal posa ihtiyacınız vardır.

Genel olarak otobüs yolculuğu yapılmasını sağlayan turizm firmalarının en büyük sıkıntısı online bilet satışı yapamamaktır. E-tahsilat online tahsilat sistemleri bu sıkıntının önüne geçmeyi başarabilmiştir. Eğer bir turizm şirketiniz var ise ve siteniz üzerinden online bilet satışı yapmak istiyorsanız en doğu yazıyı okumaktasınız.

ONLİNE BİLET SATIŞI

Online bilet satabilmek için öncelikle bir sanal posa ihtiyacınız vardır. Turizm firması olduğunuz için ve bilet sattığınız için bankalar sorunsuz bir şekilde sizlere sanal pos sağlamaktadır. Sanal pos aldıktan sonra etahsilat sitemini sitenizde kullanmanız gerekmektedir. Eçözüm tarafından yapılan bu sistem ile şehirler arası seferler yapılan otobüsleriniz için bilet satışı yapabilirsiniz. Nasıl mı ?

online bilet satışı

İlk olarak size özel bir site açılmaktadır. Eğer firmanızın sitesi var ise onun alt domaini olarak bir sayfa açılmaktadır. Örnek olarak odeme.xxxturizm.com. Sitenize giriş yapan bilet alacak olan kişiler öncelikle sefer sorgulaması yapar. Ardından almak istedikleri yeri belirlerler. Daha sonra bilet fiyatı yazan kısmın hemen altında bulunan ödeme yap seçeneğine tıklarlar. Bu seçeneğe tıkladıklarında ödeme sayfasına yönlendirilirler. Kredi kart bilgilerini girerek işlemlerini tamamlarlar ve bilet satışı gerçekleşir. Size bu ödeme hakkında bir bildirim düşer ve sipariş alınarak yer ayırtılmış olur.

SİSTEMİN AYRICALIKLARI

Gün gün, sefer sefer kim ne ödemesi yapmış, ne kadar satış yapılmış bunları yönetim panelinizden görebilirsiniz. İstediğiniz zaman işlem raporlarınızı dilediğiniz formatta çıkartabilirsiniz. Muhasebe programınız ile bu sistemin entegrasyonunu sağlayabilirsiniz.

Sisteme internete bağlanabilen android yada ios işletim sistemine sahip bütün tablet bilgisayarlar ve akıllı cep telefonlarından giriş yapabilirsiniz. Eğer müşteri bileti almaktan vaz geçer ise online olarak işlemin iptalini gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz de müşterilerinize taksitli bilet satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Sistemin bütün güvenlik önlemleri alınmıştır. Sunucular Turkcell alt yapısında barınmaktadır. Müşterilerinizin kredi kart güvenliği için ise 128 bit SSL şifreleme sistemleri kullanılmaktadır. Yani kimse müşterilerinizin kart bilgilerine ya da iletişim bilgilerine ulaşamaz. Güvenliğiniz Eçözüm tarafından garanti altına alınmaktadır.

NEDEN BU SİSTEM KULLANILMALI

Son bir kaç yılda internetten online alışveriş sayısı oldukça hızlı bir şekilde artmaya başlamıştır. Ülkemizde milyonlarca kredi kartı kullanan insan bulunmaktadır. Ve kredi kartı ile yapılan alışverişlerin sayısı yani e alışveriş nakit alışveriş akışını geçmiş durumdadır. Bu sistemi kullandığınız taktirde müşterileriniz turizm firmanıza gelmeye gerek kalmadan bilet alabilecek ve ödeme gerçekleştirebileceklerdir.

Bu sistem hakkında detaylı bilgi için iletişim sayfalarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Tüm yolcularına iyi yolculuklar dileriz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.