• 1719

Kurumsal firmalar için kredi kartı ödeme sistemi

Kurumsal firmalar genellikle tahsilat yaparken sorun yaşamakta ve sorunlar direk olarak muhasebe departmanında yapılan işlemleri ve dolaylı olarak da firmanın cirolarını etkilemektedir.  Bu durumdan hemen hemen her firma şikayetçidir. Eğer bu makaleyi okuyan bir firma yöneticisi iseniz sizlerde aynı şikayetlerden dolayı arama motorlarından bu sayfaya yönlenmiş durumdasınız. Bu durum sizlerin teknolojiyi takip ettiğinizi göstermektedir. Konuyu fazla uzatmadan sizlerin bu sorununu tamamen ortadan kaldıracak olan ve şu anda 500'ün üzerinde firmanın kullanmakta olduğu kredi kartı ödeme sistemi hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Kurumsal firmalar genellikle tahsilat yaparken sorun yaşamakta ve sorunlar direk olarak muhasebe departmanında yapılan işlemleri ve dolaylı olarak da firmanın cirolarını etkilemektedir.  Bu durumdan hemen hemen her firma şikayetçidir. Eğer bu makaleyi okuyan bir firma yöneticisi iseniz sizlerde aynı şikayetlerden dolayı arama motorlarından bu sayfaya yönlenmiş durumdasınız. Bu durum sizlerin teknolojiyi takip ettiğinizi göstermektedir. Konuyu fazla uzatmadan sizlerin bu sorununu tamamen ortadan kaldıracak olan ve şu anda 500’ün üzerinde firmanın kullanmakta olduğu kredi kartı ödeme sistemi hakkında bilgi vermek istiyoruz.

Şu an kullandığınız ödeme sistemleri

Büyük ihtimal şu anda klasik ödeme sistemlerini kullanmaktasınız. Yani bayilerinizden, müşterilerinizden, diğer firmalardan ödeme alabilmek için tahsilatçı gönderiyor, banka havale ve eft tekniklerini kullanıyor ya da direk olarak ödemelerinizin firmanızda yapılmasını tercih ediyorsunuzdur. Alınmakta olan ödeme sayısı bir kaç tane olduğunda klasik ödeme yöntemlerini kullanmanızda herhangi bir sorun yaşanmamaktadır. Ancak bu sayı onlarca hatta yüzlerce olunca ne yapılması gerekir ?

Eçözüm tarafından geliştirilen kredi kartı ödeme sistemi

Eçözüm bilişim sektöründe 14 yılın vermş olduğu tecrübe ile online kredi kartı ile ödeme alabileceğiniz sistemleri geliştirmiştir. Sağlam alt yapı ve ileri derece güvenlik önlemlerinin alındığı bu ödeme sistemleri sayesinde kendi kurumsal siteniz üzerinden online kredi kartı tahsilatı yapabilirsiniz. E-tahsilat sistemleri olarak da bilinen bu yazılımlar sadece tahsilat yapabilmeniz için değil aynı zamanda bir çok işlevi de bir araya getirmektedir. Şimdi dilerseniz etahsilat sistemlerini daha yakından tanıyabilmek için aşağıda bulunan videoyu izleyelim.

E-tahsilat sistemleri ile neler yapılabilir ?

Kredi kartı tek çekim ve taksitli çekim yapabilirsiniz.

Bayilerinizden, alt bayilerinizden ve onların müşterilerinden tahsilat yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Dövizli ve limitli tahsilat yapabilir isterseniz e-tahsilat sitenize farklı ödeme setleri tanımlayabilirsiniz.

3D secure ile güvenli ödeme alabilir, yapılan herhangi bir yanlış ödeme de anında online iptal ya da iade işlemleri gerçekleştirebilirsiniz.

Periyodik olarak ödeme alabilirsiniz.

Muhasebe departmanınız için muhasebe cari ve muhasebe ekstre entegrasyonu yapabilirsiniz.

İşlem raporlarının takibini yönetici paneliniz sayesinde online olarak takip edebilirsiniz.

Rapor grafiklerini çıkartabilir, istediğiniz zaman export edebilirsiniz.

Dilediğiniz sayıda kullanıcı ve yönetici tanımlaması yapabilir, bayi alt bayi alt yapısı oluşturabilirsiniz.

Ücretsiz olarak Garanti Bankası, Finansbank ve Türkiye Finans bankalarından sanal pos alabilirsiniz.

e-tahsilat-online-tahsilat

E-tahsilat sistemlerinin özellikleri yukarıda anlatılanlar ile kısıtlı değildir. Bu sistemi kullanan firmalar ve alacaklıları, online cep telefonları üzerinden de işlem gerçekleştirebilirler. Yani internete bağlanabilen bir akıllı telefonunuz var ise cepten tahsilat özelliği sayesinde sitenizin ve aynı zamanda ödemelerinizin online takibini yapabilirsiniz. Sizlere ödeme yapacak kişiler ise sadece saniyeler içerisinde cep telefonlarından ödemelerini tamamlayabilirler.

Kredi kartı ödeme sistemini ücretsiz denemek istiyorum

Kredi kartı online ödeme sistemlerini ücretsiz bir şekilde denemek isterseniz aşağıda bulunan ücretsiz demo talebi formunu kullanabilirsiniz. Bununla birlikte direk olarak 0 212 256 60 00‘ı arayarak bu sistem hakkında detaylı bilgi alabilir ve sistemi denemek isteğinize dair talebi yetkili uzmanlara iletebilirsiniz. E-tahsilat sistemlerini şu anda kullanmakta olan firmalara göz atmak isterseniz referanslarımız sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.