Link ile Ödeme Sistemi – Netahsilat
  • 540

Link ile Ödeme Sistemi – Netahsilat

NETAHSİLAT LİNK İLE ÖDEME ÖZELLİĞİYLE FİRMALARIN TAHSİLAT SÜREÇLERİNİ KOLAYLAŞTIRIYOR! Online Tahsilat Sistemi “Netahsilat”, Türkiye’de binlerce firmanın bayilerinden, müşterilerinden, alt bayilerinden veya bayilerinin müşterilerinden tahsilatlarının “online” olarak kredi ve banka kartıyla güvenli bir şekilde yapılmasını sağlıyor. Tüm sektörlerden binlerce ana ve alt bayi firmanın tahsilat süreçlerini yönettiği bir platform olan “”Netahsilat” sistemi, sektöre liderlik ederken, zengin

NETAHSİLAT LİNK İLE ÖDEME ÖZELLİĞİYLE FİRMALARIN TAHSİLAT SÜREÇLERİNİ KOLAYLAŞTIRIYOR!

Online Tahsilat Sistemi “Netahsilat”, Türkiye’de binlerce firmanın bayilerinden, müşterilerinden, alt bayilerinden veya bayilerinin müşterilerinden tahsilatlarının “online” olarak kredi ve banka kartıyla güvenli bir şekilde yapılmasını sağlıyor. Tüm sektörlerden binlerce ana ve alt bayi firmanın tahsilat süreçlerini yönettiği bir platform olan “”Netahsilat” sistemi, sektöre liderlik ederken, zengin özellikleri ve kullanıcı dostu panelleriyle de firmaların nakit akışlarını düzenliyor. “Netahsilat” firmalara güvenli bir ödeme altyapısı sağlıyor.

link ile ödemeNETAHSİLAT EKOSİSTEMİNDE LİNK İLE TAHSİLAT ORANI YÜZDE 40 ARTTI!

Eçözüm Bilgi Teknolojileri Genel Müdürü Refik Sarıtepe, “Pandeminin hayatımıza girmesiyle birlikte maksimum korunma sağlayabilmek için her alanda temas minimuma indirgendi. Hayatımızdaki birçok şeyin online mecralara taşındığı bu dönemde teması minimuma indirildi. Buna bağlı olarak alışverişler de büyük bir oranla online olarak “temassız” bir şekilde gerçekleşiyor. Pandemi döneminde firmaların nakit akışlarını kontrol edebilmesi, tahsilat süreçlerinin sekteye uğramaması ve üretim & hizmet devamlılığının sağlanması için bu dönemde en çok ihtiyaç duydukları ödeme seçeneği de “link” ile “uzaktan” ve “temassız” ödeme oldu. Firmalar Netahsilat ile bayi ve müşterilerine ödeme linki gönderebiliyorlar. Müşteriler gelen ödeme linkine tıkladıklarında online olarak erişilen, firmaya ait ödeme ekranı açılıyor. Müşteri bu ekran üzerinden kredi kartı bilgilerini girip ödemesini 3d secure ile güvenli bir şekilde gerçekleştirebiliyor. Link ile ödeme özelliğini en çok kullanan sektörlerin başında hizmet sektörü, eğitim sektörü, turizm ve gıda sektörleri geliyor. Diğer tüm sektörlerde de pandemi döneminde en çok tercih edilen ödeme seçeneklerinin ilk sırasında “link ile temassız ödeme” gelmekte.

2020 yılında Netahsilat ekosistemi üzerinden gerçekleşen tahsilat hacmi 36,5 Milyar TL oldu. Netahsilat üzerinden, Link ile tahsilat ile elde edilen tahsilat hacmi ise önceki yıla göre yüzde 40 oranında arttı” dedi.

GÜVENLİ TEKNOLOJİ İLE “SÜRDÜRÜLEBİLİR TAHSİLAT” SAĞLANIYOR!

Netahsilat tüm bankalara dakikalar içerisinde anında entegre olabilir. Netahsilat’ın başlıca özellikleri SMS ve E-mail ile uzaktan tahsilat, dövizli tahsilat, periyodik ve otomatik tahsilat, mobil tahsilat, IVR ile tahsilat, ERP/muhasebe entegrasyonu olarak sıralanabilir. Netahsilat sistemini kullanan firmalar tahsilatlarını 3d secure özelliğiyle güvenli ve hızlıca online olarak tamamlıyorlar.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.