• 1919

Logo Yazılım Entegrasyonlu Ödeme Sistemi

E-tahsilat online tahsilat yapılabilen sistemler, firma ve işletmelerin internette kredi kartlarından tahsilat yapabilmeleri için kullanılmakta olan ve aynı zamanda Logo Yazılımları ile entegre bir şekilde çalışan sitelerdir. Netahsilat sistemleri kobiler, kurumsal firmalar ve proje bazlı çalışmalar yapan şirketlerin ihtiyaçlarına göre modellenebilmektedir. E-tahsilat siteleri uluslar arası güvenlik standartlarına uygun olarak geliştirilmektedir. Bu sistemler kullanılarak internet ortamında

E-tahsilat online tahsilat yapılabilen sistemler, firma ve işletmelerin internette kredi kartlarından tahsilat yapabilmeleri için kullanılmakta olan ve aynı zamanda Logo Yazılımları ile entegre bir şekilde çalışan sitelerdir. Netahsilat sistemleri kobiler, kurumsal firmalar ve proje bazlı çalışmalar yapan şirketlerin ihtiyaçlarına göre modellenebilmektedir.

E-tahsilat siteleri uluslar arası güvenlik standartlarına uygun olarak geliştirilmektedir. Bu sistemler kullanılarak internet ortamında kredi kartı tahsilatı yapılabilmektedir. E-tahsilat programları aracılığı ile limtli tahsilat, tek çekim ve taksitli tahsilat, periyodik tahsilat ve aynı zamanda dövizli tahsilat yapılabilmektedir. Bütün bu işlemler işletmenin sahip olacağı profesyonel bir internet sitesi üzerinden gerçekleştirilmektedir. Aynı zamanda yönetici paneli sayesinde sitenin bütün kontrolü işletmeye aittir.

logo yazılım

E-TAHSİLAT SİSTEMLERİNİN GENEL ÖZELLİKLERİ

Online kredi kart tahsilatı

E-tahsilat yazılımları ile online kredi kartı tahsilatı yapılabileceğinden bahsetmiştik. Bu tahsilat kredi kartlarından tek çekim ya da taksitli olarak gerçekleştirilebilir. Taksit sayısını yönetici paneliniz sayesinde düzenleyebilirsiniz. 3-6-9 istediğiniz taksit tutarını müşterilerinizin kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Bayi – alt bayi tahsilatı

E-tahsilat sitenizi bayilerinizin de kullanmasını sağlayabilirsiniz. Bayileriniz ve alt bayileriniz bu sistem sayesinde, mağazalarına gelen müşterilerinden kredi kartı tahsilatı yapabilmektedirler. Her bayinizin teker teker fiziksel pos kullanmasının önüne geçerek, bütün bayilerin firmanıza ait sanal posu kullanmalarını sağlayabilirsiniz. Onlara özel bayi üyeliği açarak e-tahsilat sitenize girişlerini sağlar ve online ödeme almalarına imkan verebilirsiniz.

Dövizli, limitli, komisyonlu tahsilat

Dövize endeksli bir şekilde ödeme alabilir, bayilerinize ve aynı zamanda onların müşterilerine limit tanımlayarak limitli tahsilat yapabilirsiniz. Bayilerinize özel komisyon oranları belirleyebilir, onların da bu oranlardan faydalanmalarını sağlayabilirsiniz.

Otomatik aidat ödemeleri

Üye aidatı, apartman aidatı, sanayi kuruluşlarında toplanan aidatlar, spor kulübü aidatlarınızı e-tahsilat siteniz aracılığı ile toplayabilirsiniz. Aynı zamanda aidat ve benzeri ödemelerinizin otomatik olarak tahsilatını gerçekleştirebilirsiniz.

Hazır sanal pos alt yapısı

Online tahsilat sistemleri bütün bankaların sanal poslarının alt yapısına uygun bir şekilde çalışmaktadır. Türkiye’de bulunan bütün bankaların sanal posları dakikalar içerisinde sitenize entegre edilebilmektedir. Sınırsız sayıda sanal pos tanımlaması yapılabilir.

Yönetim paneli ve işlem raporları

Açılan her ödeme sayfasının bir de yönetici paneli bulunmaktadır. Bu yönetici paneli aracılığı ile gerçekleştirilen bütün ödemelerin takibini yapabilirsiniz. Zaman, kişi ve kategori bazlı ödeme raporlarını çıkartabilir işlem raporları, grafik ve istatistiklere yönetici paneliniz aracılığı ile ulaşabilirsiniz. Yanlış bir ödeme gerçekleştiğinde bu panel sayesinde online iade ya da ödeme iptali yapabilirsiniz.

LOGO YAZILIM entegrasyonu

Online tahsilat sistemleri logo yazılımları ile ödeme-muhasebe entegrasyonu yapılabilmektedir. Bu sayede muhasebe departmanınızın daha rahat bir nefes almasını sağlayabilir ve ödemelerinizi tamamen kontrol altına alabilirsiniz.

Diğer özellikler ve demo talebi

Logo yazılımları ile entegre bir şekilde çalışan online kredi kartı tahsilatı yapabilen e-tahsilat sistemlerini daha yakından tanımak isterseniz; ” ücretsiz demo talebi” nde bulunabilir ya da 0 212 256 60 00’ı arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Büyük firmalar ödemelerini nasıl topluyorlar

Online tahsilat tanıtım sunusu

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.