• 1745

Madeni Yağlar Bayi Ödeme Sistemi

Madeni yağlar distribütör firmaları bayi ve alt bayilerinden online kredi kartları aracılığı ile tamamen güvenli bir ortam üzerinden tahsilat yapabilmektedirler. Madeni yağ ve türevlerinin verildiği bayi ya da makine firmaları ödemelerini özel olarak hazırlanmış olan ödeme sayfasına girerek yapabilmektedirler.

Madeni yağlar distribütör firmaları bayi ve alt bayilerinden online kredi kartları aracılığı ile tamamen güvenli bir ortam üzerinden tahsilat yapabilmektedirler. Madeni yağ ve türevlerinin verildiği bayi ya da makine firmaları ödemelerini özel olarak hazırlanmış olan ödeme sayfasına girerek yapabilmektedirler.

Madeni yağlar bayi ödeme – tahsilat sistemini şu şekilde özetleyebiliriz. Sizlerin sürekli madeni yağ vermekte olduğunuz 500 bayi ve firma olsun. Bu bayilerden ödemelerinizi genellikle çek, senet, havale, EFT, nakit ya da diğer tahsilat yolları ile alırsınız. Ancak Netahsilat bayi tahsilat sistemi ile birlikte size ait olan bir ödeme sitesi açılır. Bayileriniz ve firmalar bu ödeme sitesine giriş yaparlar. Ardından ödemeleri gereken tutarları, istemiş olduğunuz bilgileri ve kredi kart bilgilerini girerek ödemelerini tamamlarlar. Ödeme yapıldığı anda hem size hem de ödeme yapan kullanıcıya bilgilendirme maili gönderilmektedir.

Bayi Ödeme Sistemi Yönetim Paneli

Bayi ödeme sistemi ile birlikte yöneticiler ve yetkili birimler tarafından kontrollerin yapılabilmesi için özel bir yönetim paneli oluşturulmuştur. Bu panel sayesinde gelen bütün ödemeler anlık olarak takip edilebilmekte ve grafiksel raporlarla takip edilebilmektedir. Sistemin en dikkat çekici özelliklerinden bir tanesi yanlış yapılan bir ödeme anında iptal/iade edilebilmektedir. Yani yanlış alınan bir tahsilatta bayinizle, muhasebe ve banka ile tek tek görüşmenize gerek yoktur. Bütün bu özelliklerin yanı sıra alınan her ödeme otomatik olarak kullanmakta olduğunuz ERP/Muhasebe programına işlenmektedir. Yani muhasebe ya da finans departmanının tek tek ödemeleri işlemesine, aşırı iş gücü ve zaman kayıplarının yaşanmasına gerek yoktur.

Bayi Ödeme Sistemi Nereye Kurulur

Madeni yağlar bayi ödeme sistemi istenirse alınan yeni bir alan adına istenirse de bir alt alan adına kurulabilmektedir. Netahsilat e-tahsilat sistemlerini tercih eden iki firmayı inceleyerek tam olarak ne anlatamya çalıştığımızı daha açıklayıcı bir şekilde gösterelim.

https://www.bpettahsilat.com/

https://odeme.inciaku.com/

Yukarıda paylaşmış olduğumuz iki referansımızda BPET bayilerinden ödeme alabilmek için ayrı bir alan adı almıştır. İnci Akü ise kendi alan adının altına ödeme alt alan adı açarak sistemi kullanmaktadır. Her iki firmada kredi kartı tahsilatlarını online bir şekilde yapmakta ve bayilerine bu sistemin sunmuş olduğu kolaylıkları sağlamaktadır. Netahsilat bayi ödeme sistemlerini tercihe den diğer firmaların bir kısmını incelemek için Referanslarımız sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bayi Ödeme Sistemi Genel Özellikler ve Fonksiyonlar

Bayi ödeme sisteminin istemiş olduğunuz projeye göre geliştirilebilir bir çok özelliği bulunmaktadır. Genel özellikler ve fonksiyonlardan bahsetmek gerekir ise;

✔ Kredi kartlarından tek çekim ya da taksitli çekim yapılabilmektedir.

✔ Bayilerden, alt bayilerden ve son kullanıcılardan tahsilat yapılarak tek bir çatı altında ödemeler toplanabilmektedir.

✔ Bayilere SMS ve E-mail gönderimi ile hatırlatmalar yaparak direk olarak ödeme yapmaları sağlanabilmektedir.

✔ Üyelikli ve üyeliksiz olarak tahsilat seçenekleri bulunmakta ve ödeme sayfalarında ödeme kalemi oluşturulabilmektedir.

✔ Alınan ödemeler online olarak iptal/iade edilebilmektedir. Bununla birlikte her ödemenin ekstresine istenildiği zaman ulaşılabilmektedir.

✔ Yıllar önce alınmış olunan bir ödeme sadece bir kaç tıklama ile ulaşılabilmektedir.

✔ Muhasebe programları ile cari ve ekstre entegrasyonları yapılabilmektedir.

✔ Bayileriniz internete bağlanabilen bütün cep telefonları üzerinden ödeme yapabilmektedirler. Örneğin bir bayinizin size ödeme yapması gerekmekte ama kendisi o anda firmasında olmadığı için ödeme yapamamaktadır. Netahsilat bayi ödeme sistemi sayesinde çayını yudumlarken, toplantıdayken hatta yolla yürürken bile cep telefonu aracılığı ile ödemesini gerçekleştirebilir.

✔ Netahsilat bayi ödeme sistemleri uluslar arası güvenlik önlemleri ile koruma altına alınmaktadır. Sitelerin bulunduğu sunucularda Firewall, IPS, IDS, Raid5 güvenlik önlemleri alınırken ödeme sayfaları 256Bit SSL şifreleme sistemleri ile şifrelenmektedir.

Bayi Ödeme Sisteminin Avantajları Nelerdir ?

Bayi ödeme sistemi ile bütün ödemelerini tek bir çatı altında toplayabilir ve bütün kontrolün sizin elinize geçmesini sağlayabilirsiniz. Sıfır hata le ödemelerinizi alabilir ve yapılan her işlemi yönetim paneliniz sayesinde takip edebilirsiniz. Mail order ile ödeme alıyorsanız eğer tek tek belge isteme ve onları güvenli bir şekilde saklama zorunluluğundan kurtulabilirsiniz. 3D Secure teknolojisi sayesinde müşterilerinizin cep telefonlarına gelen şifrelerini girerek ödeme yapmalarını sağlayabilirsiniz.

Detaylı Bilgi ve Ücretsiz Demo Talebi

Madeni yağlar ve diğer sektörler için özel olarak tasarlanmış olan Netahsilat bayi ödeme sistemleri hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilmek için 0 212 256 60 00’ı arayabilir ya da buraya tıklayarak sizden istenen bilgileri doldurup sistemi canlı bir şekilde inceleme imkanına sahip olabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.