• 1774

Mobil Ödeme Sistemleri Online Tahsilat

Online tahsilat herhangi bir fiziksel temasa gerek kalmadan internet teknolojisini kullanarak, kredi kartları ile yapılan tahsilata denilmektedir. Online Tahsilat Sistemi Nasıl Kullanılır Online tahsilat sisteminden faydalanabilmeniz için özel bir web sitesi açılır. Bu web sitesi sizin şirketinizin adına açılmış bir site, eğer siteniz var ise siteniz alt ismi olarak açılabilecek olan bir sitedir. Bu siteden

Online tahsilat herhangi bir fiziksel temasa gerek kalmadan internet teknolojisini kullanarak, kredi kartları ile yapılan tahsilata denilmektedir.

Online Tahsilat Sistemi Nasıl Kullanılır

Online tahsilat sisteminden faydalanabilmeniz için özel bir web sitesi açılır. Bu web sitesi sizin şirketinizin adına açılmış bir site, eğer siteniz var ise siteniz alt ismi olarak açılabilecek olan bir sitedir. Bu siteden online ödeme alabilmek için ilk olarak şirketinize ait bir sanal pos almanız gerekmektedir. Aldığınız sanal pos sayesinde ödeme alacağını herkes size online tahsilat yapabilir. Yapılan tahsilatları dilerseniz taksitlendirebilirsiniz. Eğer bayileriniz var ise her bayiye farklı özellikte komisyonlar belirleyebilirsiniz.

mobil ödeme sistemi

Anında Ödeme İptali Yapın

Normal olarak bankalar aracılığı ile yapılan bir ödemede ödeme iptali yapabilmek için saatlerinizi vermeniz gerekir. Telefon trafiği, fax ve mail gönderimi derken ödeme iptali yapmaktan diğer işlerinizi yapamaz olursunuz. Ancak online ödeme sistemleri sayesinde sadece bir kaç saniye içerisinde size yapılan ya da yapmış olduğunuz ödemeleri siteniz üzerinden iptal edebilirsiniz.

Mobil Ödeme Sistemleri Özelliği

İnternete bağlı olan her cihazdan bu sistemi kullanabilirsiniz. Cep telefonu, akıllı telefonlar, tabletler fark etmez. Sadece cihazınızın internete sağlıklı bir şekilde girmesi yeterlidir. Mobil ödeme sistemleri özelliği sayesinde cep telefonu üzerinden de tahsilat yapabilirsiniz. Müşterileriniz ya da size ödeme yapacak olan kişiler televizyon karşısında film izlerken, çaylarını içerken ya da yolda yürürken diledikleri kadar tutarda size ödeme yapabilirler. Sizde ödeme yapılan tutarı anlık olarak kendi cep telefonunuz üzerinden takip edebilirsiniz.

Mobil ödeme sistemleri özelliğine sahip olan online tahsilat sayesinde yapılan ödemelerin kayıtlarını da eski klasik yöntemler ile tek tek tutmanıza gerek yoktur. Sistem sizin adınıza kayıtları tutar ve dilediğiniz zaman dosya halinde indirmenize izin verir. Unutmayın ki insanoğlunun yaptığı her makine (burada bilgisayarlardan bahsediyoruz) bozulabilir. Eğer yapılan ödemeler ile ilgili sürekli yedek alabilecek bir sisteminiz yok ise online tahsilat sistemleri tam size göre bir yazılımdır.

Bayi Tahsilat Sistemi

Aynı zamanda bu sistemi kullanarak zincir bayi tahsilat sistemi sahibi de olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken şey bütün bayilerinize siteniz üzerinden üyelik açmaktır. Bayileriniz mağazalarına gelen müşterilerin ödemelerini bu site üzerinden yapar. Ödeme yapıldığı anda size bilgilendirme mesajı gelir. Bu sayede hangi bayinizden ne kadar ödeme yapılmış görebilirsiniz. Eğer daha önce online tahsilat sistemleri ile tanışmadıysanız buyurun sizleri tanıştıralım. Telefon numaramız: 0212 256 60 00, mil adresimiz: bilgi@neticaret.com

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.