• 1330

Mobil Tahsilat Sistemi

Mobil Tahsilat Nedir? Günümüzde mobil tahsilat sistemini kullanmak işletmeler için bir zorunluluk haline gelmiş durumda. Özellikle sahada tahsildarları olan işletmeler, tahsilatlarını düzenli olarak toplayabilmek için ter tahsildarına bir fiziki pos vermesi gerekiyor. Bu durum ise onlarca sanal pos maliyeti ve iş yükünü ortaya çıkarmaktadır. Netahsilat yeni nesil yazılım teknolojisi mobil ödeme sistemi ile firmalar fiziki

Mobil Tahsilat Nedir?

Günümüzde mobil tahsilat sistemini kullanmak işletmeler için bir zorunluluk haline gelmiş durumda. Özellikle sahada tahsildarları olan işletmeler, tahsilatlarını düzenli olarak toplayabilmek için ter tahsildarına bir fiziki pos vermesi gerekiyor. Bu durum ise onlarca sanal pos maliyeti ve iş yükünü ortaya çıkarmaktadır.

Netahsilat yeni nesil yazılım teknolojisi mobil ödeme sistemi ile firmalar fiziki pos bulundurmalarına gerek kalmıyor ve sahadaki tahsildarları mobil cihazlarını fiziki pos gibi kullanıp tahsilatları kolayca ve hızlıca toplayabiliyor. Böylece hem onlarca pos maliyetinden, hemde pos işlemlerinin muhasebe kayıtları için harcanan iş yükünden kurtuluyorlar.

Mobil Tahsilat Sistemi

Mobil tahsilat sistemi çift taraflı olarak hem firma, hemde kullanıcı tarafında kullanılabilir.

Firma için mobil tahsilat;

mobil tahsilatNetahsilat Online Tahsilat Sistemini kullanan bir firma, sistem üzerinden müşteri temsilcilerini tanımlar. Müşteri temsilcileri ise sahada tahsilatlarını toplarken, mobil cihaz veya tabletleri üzerinden tahsilat sistemine online olarak bağlanıp müşteri kredi kart bilgilerini girerek kolayca tahsilat işlemini tamamlayabilirler. Ayrıca fiziki pos taşımalarına gerek kalmaz. Ödeme müşterinin yanında, 3D Secure güvenlik kodu doğrulaması ile müşteri onayıyla gerçekleşir.

Müşteri için mobil tahsilat;

Müşteri tarafında ise cepten kartla tahsilat ile kolayca ödeme yapılabilir. Firma müşterisine borç miktarını içeren ödeme linkini sms veya email olarak gönderir. Müşteri ise telefonuna gelen mail veya mesajdaki linke tıklayıp online olarak mobil uyumlu ödeme sayfasına erişir. Kredi kart bilgilerini girip kolayca ödeme işlemini tamamlar. Ödemeler yinr 3D Secure güvenlik doğrulaması ile gerçekleşir ve ödeme işlemi tamamlanınca hem firma hemde müşteriye ödeme bildirimi ulaşır.

Mobil Ödeme Sistemi Hakkında Detaylı Bilgi

Mobil ödeme sistemi hakkında detaylı bilgi almak için talep formu doldurabilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz. (0212 256 60 00)

 

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.