• 1453

Mobil Ticaret Trendi Hızla Yükseliyor

Her geçen gün cep telefonu kullanım sayısı artıyor. Sadece cep telefonu kullanım sayısı değil aynı zamanda teknolojinin gelişmesi ile birlikte akıllı telefon, tablet bilgisayar kullanımlarında da artış görülüyor. Cep telefonu ve tablet bilgisayar kullanım sayısı artıyor İnsanlar cep telefonları ve tabletlerinden haber okuyor, sosyal paylaşım sitelerine giriyor, online oyunlar oynuyor ve daha bir çok işlevi

Her geçen gün cep telefonu kullanım sayısı artıyor. Sadece cep telefonu kullanım sayısı değil aynı zamanda teknolojinin gelişmesi ile birlikte akıllı telefon, tablet bilgisayar kullanımlarında da artış görülüyor.

Cep telefonu ve tablet bilgisayar kullanım sayısı artıyor

İnsanlar cep telefonları ve tabletlerinden haber okuyor, sosyal paylaşım sitelerine giriyor, online oyunlar oynuyor ve daha bir çok işlevi bu cihazlardan gerçekleştiriyor. Son zamanların trendi ise mobil ticaret. Mobil ticaret sayesinde akıllı cep telefonları ya da tablet bilgisayarlar üzerinde online alışveriş gerçekleştirilebiliyor. İnsanlar yolda yürürken, otobüste iken, çayını yudumlarken e-ticaret sitelerinden alışverişlerini tamamlayabiliyorlar.

Neden mobil ticaret tercih ediliyor

Mobil ticaretin en çok tercih sebeplerinden bir tanesi ise istenilen ürünü sadece bir kaç tıklama ile alınması ve e-ticaret sitelerinde herhangi bir kampanya yapıldığı zaman bilgisayar başına geçmeden telefon ya da tablet üzerinden alışverişi gerçekleştirebilmek.

mobil ticaret

Mobil ticaret kullanımı hızla artıyor

Mobile odaklanmaya başlayan bu yaşam tarzı ile mobil ticareti kullanan insan sayısı da artış gösteriyor. Bu durum e-ticaret sitelerinin mobil kullanım özelliğinin olmasını da gerektiriyor. Hala bir çok e-ticaret sitesinde mobil ticaret özelliği kullanılamıyor ve cep telefonu ya da tablet bilgisayarı ile sitelerine giriş yapılan müşterilere ürün satışı gerçekleştirilemiyor.

Mobil uyumlu e-ticaret siteleri

Neticaret’in geliştirmiş olduğu e-ticaret paketleri sayesinde mobil uyumlu sanal mağaza sahibi olabilirsiniz. Bu sayede akıllı cep telefonu ya da tablet bilgisayar kullanan müşterilerinizin de siteniz üzerinden alışveriş yapmalarını sağlayabilir ve doğrudan cirolarınızın artışına katkıda bulunabilirsiniz.

Neticaret E-ticaret Paketlerinin Özellikleri

  • Hızlı kurulum ve kolay yönetim özelliği sayesinde e-ticaret için gerekli olan yazılım, alan adı, tasarım ve hosting paketlerine aynı anda sahip olabilirsiniz.
  • 500+ temanın yanında geliştirilebilir tasarım özellikleri sayesinde idealleriniz de yaşattığınız eticaret site tasarımına sahip olabilirsiniz.
  • Online destek, uzman kadrolar tarafından verilen eğitimler ve danışmanlık hizmetleri sayesinde profesyonel bir şekilde sanal mağazanızı yönetmeye başlayabilirsiniz.
  • Arama motorlarında üstün performans gösterilmesini sağlayan akıllı linkleme ve özel seo eklentisine sahip olabilir ve seo uzmanları tarafından verilen eğitimler sayesinde sitenizi arama motorlarının istekleri doğrultusunda yönetebilirsiniz.
  • Satışlarınızı arttırabilmek için tasarlanmış olan kampanya yönetimi özelliği sayesinde kampanyalı bir şekilde ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz.
  • Facebook store özelliği ile dünyada en çok kullanılan sosyal medya sitesi içerisinde de bir sanal mağazaya sahip olabilir ve buradan e-ticaret sitenize yönlendirmeler yaparak ürünlerinizi satışa sunabilirsiniz.
  • Bütün ödeme sistemlerini sorunsuz bir şekilde sitenize entegre edebilirsiniz.
  • Güvenlikli altyapısı sayesinde hiç bir tehdit ve saldırı altında kalmadan internette ticaretinizi yapabilirsiniz.
mobil ticaret farkı

Neticaret Mobil Ticaret

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.