• 1973

Mobilya sitesi açmak – internette online mobilya satışı

İnternette satış yapılan sektörler arasına mobil sektörü de hızlı bir giriş yapmış durumda. Mobilya ve ev dizaynı ile ilgilenen insanlar artık alacakları ürünleri internet üzerinden araştırarak satın alıyorlar. Hatta online sipariş vererek alacakları ürünlerin evlerine kadar gelmesini sağlıyorlar.  Mobilya sektöründe hem kurumsal kimliğinizi tanıtabileceğiniz hem de ürünlerinizi ekleyerek online satış yapabileceğiniz internet sitesi açmak, gelecekte

İnternette satış yapılan sektörler arasına mobil sektörü de hızlı bir giriş yapmış durumda. Mobilya ve ev dizaynı ile ilgilenen insanlar artık alacakları ürünleri internet üzerinden araştırarak satın alıyorlar. Hatta online sipariş vererek alacakları ürünlerin evlerine kadar gelmesini sağlıyorlar. 

Mobilya sektöründe hem kurumsal kimliğinizi tanıtabileceğiniz hem de ürünlerinizi ekleyerek online satış yapabileceğiniz internet sitesi açmak, gelecekte yapılacak olan satışlarınızı olumlu bir şekilde etkileyecektir. Mobilya mağazanız için açılacak olan e-ticaret sitesi internette bulunan milyonlarca kullanıcıya ulaşabilmenizi sağlamaktadır. Bu makalemizde “Mobilya sitesi açmak” konusu ile ilgili detaylı bilgiler verilecek ve internette online mobilya satışı yapabilmeniz için neler gereklidir anlatılacaktır.

Mobilya sitesi açmak

İnternette mobilya ve aksesuarlarını tanıtabileceğiniz ve aynı zamanda online ürün satışı gerçekleştirebileceğiniz site açabilmek için Neticaret tarafından geliştirilmiş olan e-ticaret paketlerini kullanmanız yeterli olacaktır. Bu paketler online satış yapabilmeniz ve aynı zamanda sitenizi yönetebilmeniz için gereksinim duyacağınız bütün özellikleri bir araya getirmektedirler. Hiç bir internet ya da yazılım bilginiz olmasa dahi, e-ticaret paketlerinin sizlere sunmuş olduğu kolay kullanım sayesinde işinizi internete taşıyabileceksiniz.

online mobilya sitesi

Nasıl bir siteye sahip olacaksınız

Mobilya siteleri tasarım açısından profesyonel olmalıdır. Çünkü sitenizde kullanılan tasarımlar sizlerin kurumsallığınızı ve aynı zamanda kalitenizi yansıtan en önemli unsurlar arasındadır. Bu sebeple mobilya satış sitesi açmak isteyenler bu sektörde profesyonel yazılım, tasarım ve destek hizmeti veren firmaları tercih etmeleri gerekir. Neticaret 12 yıldır internette online satış siteleri sektöründe faaliyet göstermektedir. Daha önce binlerce e-ticaret sitesi geliştirmiştir. Mobilta sitesi açmak isteyenler için örnek olarak referans siteler;

http://www.dilekhome.com.tr/

Yukarıda siteler onlarca mobilya sitesi arasından sadece iki örnektir. Sizlerin nasıl bir siteye sahip olacağınızın hayalini kurmanız yeterli olacaktır. Negrafik ekibi istekleriniz doğrultusunda idealinizdeki sitenin tasarımı özel olarak geliştirebilmektedir. İnternette mobilya sitesi açılabilir ancak o sitenin hem tasarımı hem destek hem yazılım hem de güvenlik açısından sorunsuz bir şekilde çalışması ancak uzman ekipler tarafından sağlanabilmektedir.

Sitenizin özelliklerine gelince

Açılacak olan siteniz üzerinden online sipariş alabilir, sitenize üye olan kullanıcıları takip edebilir ve yönetici paneliniz sayesinde sitede gerçekleşen her türlü ayrıntıyı takip edebilirsiniz. Sadece bir siteye değil aynı zamanda profesyonel bir yönetici paneline de sahip olursunuz. Bu yönetici paneli sitenizin beynini oluşturmaktadır. Kolay ve rahat kullanıma sahip bir arayüze sahiptir. Bu arayüz sayesinde kısa sürede kullanımı sizlere aktarılabilmektedir. Siteniz üzerinden dilediğiniz ödeme yöntemini kullanarak müşterilerinizden tahsilat yapabilirsiniz. Uluslar arası güvenlik önlemleri sayesinde sitenizde kapanma sorunu yaşamaz ödemelerde hiç bir sıkıntı ile karşılaşmazsınız.

Genel olarak sitelerinizin özelliklerini öğrenebilmek için yukarıda bulunan iki örneği detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Daha detaylı bilgi alabilmek için 0 212 256 60 00’ı arayabilir ya da Neticaret‘in kurumsal sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.