• 1627

Muhasebede Kullanılan Programlar

Muhasebe her firmanın sahip olması gereken ve şirketin mali işleri ile ilgilenen departmanıdır. Muhasebede yapılan işlemlerin daha düzenli ilerleyebilmesi için ise bilgisayar ve internet tabanlı programlar kullanılmaktadır. Eta Muhasebe Programı Türkiye’de en fazla kullanılmakta olan muhasebe programı ETA’dır. Türk yazılımcılar tarafından geliştirilmiş ve aynı zamanda 25 yıldır Türkiye’de hizmet vermektedir. Kendisini online olarak güncelleyen bilgisayar

Muhasebe her firmanın sahip olması gereken ve şirketin mali işleri ile ilgilenen departmanıdır. Muhasebede yapılan işlemlerin daha düzenli ilerleyebilmesi için ise bilgisayar ve internet tabanlı programlar kullanılmaktadır.

Eta Muhasebe Programı

Türkiye’de en fazla kullanılmakta olan muhasebe programı ETA’dır. Türk yazılımcılar tarafından geliştirilmiş ve aynı zamanda 25 yıldır Türkiye’de hizmet vermektedir. Kendisini online olarak güncelleyen bilgisayar tabanlı bir yazılımdır. Kullanımı oldukça kolaydır ve alınan kısa bir eğitimin ardından kurulumu yapılmakta ve kullanılmaya başlanabilmektedir.

Türkiye’nin belirli bölgelerinde bayilikleri bulunmaktadır. Bu programı firmasında kullanmak isteyen muhasebe departmanlarının bu bayiler ile görüşerek programın kurulumunun yapılmasını istemesi yeterlidir. En son çıkan versiyonu ETA 8’dir.

muhasebe programı eta

Tahsilat Programı

Son iki yılda oldukça hızlı bir şekilde kullanılmaya başlanan ve muhasebecilerin tahsilat hatalarını minimuma indiren programlara onlien tahsilat programı adı verilmektedir. Bu programlar sayesinde kredi kartları ile internetten online tahsilat yapılabilmektedir. Aynı zamanda yapılan tahsilatların rapor işlemleri yönetici panelinden zaman ve detaylı arama seçenekleri kullanılarak görüntülenebilmektedir.

Online tahsilat programlarının bilinen ismi e-tahsilat yani elektronik tahsilattır. İnternetten tahsilat yapmak isteyen ve bütün ödemeleri sadece bir noktada toplamak isteyen işletmeler için bulunmaz bir cevherdir. Muhasebe programları cari ve ekstre entegrasyonu sağlayabildiği için finans departmanlarını oldukça rahatlatan bir programdır.

Tahsilat Programının Özellikleri

Bu program kredi kartı ile tek ya da taksitli çekim gerçekleştirebilmektedir. Mobil arayüz özelliği sayesinde cep telefonu ya da tablet bilgisayarlardan sisteme giriş sağlanabilmektedir. Ödeme kalemi belirlenebilir. Açılacak olan tahsilat programı siteniz yani e-tahsilat sitenizde müşterileriniz ve size ödeme yapmak isteyen kullanıcılar, ister üye olarak isterlerse de üye olmadan ödemelerini gerçekleştirebilir.

Farklı ödeme setleri tanımlanabilir. Yapılan ödemeler online iptal edilebilir yine aynı sistem üzerinden ödeme yapan kişiye iade edilebilir. Yönetim paneli sayesinde taksitli veya tek çekimlerde komisyon oranları belirlenebilir. Kısaca anlatmak gerekirse yapılacak olan her ödemeyi e-tahsilat sitenize sizin yerinize yapar. Size kalan tek iş yapılan ödemeleri yönetici panelinden kontrol etmektir.

Nasıl Kullanılır ?

Eta muhasebe programı kullanımı ve kurulumu hakkında bilgi sahibi olmak için 0212 238 67 67 numaralı telefonu online tahsilat programları hakkında detaylı bilgi alabilmek için ise 0 212 256 60 00 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.