• 1539

Muhasebe Programı Entegrasyonları

Türkiye’de en çok bilinen ERP firmaları Logo, Netsis, Eta, Mikro, Nebim, Sap, Microsoft Dynamics’dir. Kurumsal çözümler sunan bu firmalar sayesinde stoklar, maliyetler, tahsilatlar, kısacası firma içerisinde muhasebe departmanında döngüye sahip olan her türlü bilginin kayıtları tutulabilmektedir. Muhasebe Programları Entegrasyonu Muhasebe programı kullanan firmaların yaşadıkları en büyük sorun tahsilatların kaydıdır. Tahsilatların kaydının tutulması, tek tek işlem

Türkiye’de en çok bilinen ERP firmaları Logo, Netsis, Eta, Mikro, Nebim, Sap, Microsoft Dynamics’dir. Kurumsal çözümler sunan bu firmalar sayesinde stoklar, maliyetler, tahsilatlar, kısacası firma içerisinde muhasebe departmanında döngüye sahip olan her türlü bilginin kayıtları tutulabilmektedir.

Muhasebe Programları Entegrasyonu

Muhasebe programı kullanan firmaların yaşadıkları en büyük sorun tahsilatların kaydıdır. Tahsilatların kaydının tutulması, tek tek işlem raporlarının girilmesi, faturalandırma gibi işlemlerin yapılması fazla iş gücüne ve zamana ihtiyaç duymaktadır. Özellikle bayisi olan firmaların almış oldukları ödemelerde bayi ve müşteri bilgisi, ödeme alınan tarih, faturalandırma ve benzeri kayıtlar hatalı tutulabilmektedir. İşte bu konumda e-tahsilat sistemleri devreye girmektedir.

erp yazılım şirketi

E-tahsilat online ödeme alınabilen bir yazılım sistemidir. Muhasebe programları entegrasyonu sayesinde yapılan bütün tahsilatların kaydı direk olarak açılan internet sitesi üzerinden alınabilmekyte ve muhasebe programlarına aktarılabilmektedir. Bu sayede muhasebe departmanı rahat ve kolay bir şekilde faturalandırma yapabilmekte, işlemler daha sağlıklı ve hızlı bir şekilde ilerleyebilmektedir.

Dilerseniz e-tahsilat sistemlerini tanıyalım

E-tahsilat sistemleri firmalara özel olarak açılan internet sitesi üzerinden kredi kartı tahsilatı yapılabilmesi için kurulmakta olan profesyonel internet siteleridir. Uluslar arası güvenlik önlemlerinin alındığı bu sistemler sayesinde, firma tahsilat işlemlerinin tamamını kendi sitesi üzerinden gerçekleştirebilmektedir. Ödeme yapacak olan kişiler, firmanızın ödeme sayfasına giriş yapar. Ödeme tutarı ve sizin istemiş olduğunuz ana bilgilerin kredi kart bilgilerini girerek ödemelerini yaparlar.

Yönetim nasıl yapılmaktadır

Firmanın ödeme sitesinin yanında bir de yönetici paneli bulunmaktadır. Bu panel gerçekleştirilen bütün işlemlerin takibinin yapılabildiği özel bir alt yapıdır. Firma yöneticisi istediği zaman paneline giriş yaparak bütün yapılan ödemeleri takip edebilir. İstediği zaman, hangi ödeme hangi tarihte yapılmış takip edebilmektedir. Kullanıcı bazlı, müşteri ve bayi bazlı aratmalar yaparak istenilen ödemeye anında ulaşabilir.

Sistem hangi özelliklere sahiptir

Firma yöneticisi istediği taksit seçeneğini müşterilerine ve ödeme alacağı kurumlara sunabilmektedir. Yapılan ödemelerde sıkıntı yaşandığında bu sorunu saatlerce uğraşmak yerine sadece 10 saniyelik bir süreç içerisinde çözebilmektedir. Yönetim paneli sayesinde istenilen ödemenin iptali ya da iadesi yapılabilmektedir. Kısacası e-tahsilat sistemleri sizlerin adına bütün ödemelerinizi takip eden ve aynı zamanda tek bir çatı altında toplayan bir sistemdir.

Muhasebe programı entegrasyonları ile içiniz rahat olsun

E-tahsilat sistemleri Türkiye‘nin lider ERP yazılım şirketleri Logo, Netsis, ETA, Mikro, Nebim, SAP , ve birçok ERP sistemi ile entegre bir şekilde alışabilmektedir. Yapılabilen entegrasyonlar sayesinde firmaların tahsilat sorunları çözümlenmekte ve iş gücünden aşırı tasarruf yapılarak hatalar minimum seviyelere indirilmektedir.

İlginizi Çekebilir

Yepyeni Bir Teknoloji Mobil Tahsilat Ayrıcalığı

Bayileriniz Müşterilerinden Kredi Kart ile Ödeme Alsın

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.