• 1687

Muhasebeciler İçin Hazırlanmış E-tahsilat Programları

Muhasebeciler tahsilat yaparken veya ödeme yaparken her zaman zorluk çekmişlerdir. Gün gelmiş saatlerce telefonda konuşmuşlar, gün gelmiş fax ve mail trafiği ile kendilerini harap etmişlerdir. Tahsilat zamanı geldiğinde yaşanan problemlerin yanında bunalıma dahi giren muhasebeciler olmuştur. MUHASEBE MESLEĞİNİN ZORLUKLARI En zor mesleklerden bir tanesidir muhasebecilik. Sürekli hesaplar yapılmakta, yapılan her ödemenin kontrolü gerçekleştirilmekte, yapılacak olan

Muhasebeciler tahsilat yaparken veya ödeme yaparken her zaman zorluk çekmişlerdir. Gün gelmiş saatlerce telefonda konuşmuşlar, gün gelmiş fax ve mail trafiği ile kendilerini harap etmişlerdir. Tahsilat zamanı geldiğinde yaşanan problemlerin yanında bunalıma dahi giren muhasebeciler olmuştur.

MUHASEBE MESLEĞİNİN ZORLUKLARI

En zor mesleklerden bir tanesidir muhasebecilik. Sürekli hesaplar yapılmakta, yapılan her ödemenin kontrolü gerçekleştirilmekte, yapılacak olan tahsilatların takibi yapılmakta, ödemeler ile ilgili muhasebe programlarına girişler yapılmakta, işlem raporları teker teker tutulmaktadır. İş zorluğunun yanı sıra şirketin bütün sorumluluğu da onların üzerindedir. Tahsilat ya da ödeme de yapılacak olan her türlü yanlıştan onlar sorumludur. Büyük ya da küçük bir hata da direk şirket etkilenmektedir. Bu yüzden çok dikkatli olunması gerekir. Ancak insanlık hali yorgunluktan dolayı, bilgisayarda yapılan hatalardan dolayı ya da dataların kaybolmasından dolayı küçük hatalar sürekli yapılmaktadır.

tahsilat program resmi

YENİ TAHSİLAT PROGRAMLARI

Eçözüm bütün bu sıkıntıların ve sorunların önüne geçebilmek için bir tahsilat sistemi geliştirdi. Önceden tahsilatlar onlarca farklı yöntem ile yapılırdı. Kimi banka havalesi ile, kimisi nakit olarak , kimisi de çek senet ve benzeri bir çok ödeme yöntemini kullanmaktaydı. Eçözüm yapmış olduğu e-tahsilat paketi ile yapılacak olan bütün tahsilatları tek bir site altında toplamayı başardı. Size özel bir e-tahsilat sitesi açarak sadece bir site üzerinden bütün kredi kartları ile ödeme alabileceğiniz bir e-tahsilat programı geliştirdi.

ONLİNE ÖDEME ALMA SİTESİ

Bir firmada muhasebecisiniz mesela ya da bir firma sahibisiniz ancak tahsilatları kontrol etmek ve düzene sokmak sizi oldukça fazla zorluyor. O zaman yapmanız gereken tek şey e-tahsilat sistemini kullanmak. Hemen bir örnekle bu sistemi anlayabileceğiniz şekilde detaylı bir şekilde anlatalım. Size http://tahsilat.nebim.com.tr/ tarzında bir site açılıyor. Siteye giriş yaparsanız üye kayıt, üye girişi gibi alanlar göreceksiniz. Bu site sadece size özel oluyor. Patronu yani yöneticisi siz oluyorsunuz.

E-TAHSİLAT HAYATINIZI KOLAYLAŞTIRACAK

Tahsilatlarını bu e-tahsilat sitesi üzerinden kontrol ediyorsunuz. Size ödeme yapacak olan herkes bu siteye giriş yapıyor. Yani siz onları yönlendiriyorsunuz. Siteye giriş yapan kişi üye kaydını tamamladıktan sonra tabi, online ödeme sayfasına yönlendiriliyor. Bütün kredi kartlarından size olan borcunu bu sistem sayesinde ödeyebiliyor. Diyelim ki bayileriniz var ve pos alamıyorlar ya da almak istemiyorlar. Siz onlara da yönetici paneli açarak müşterilerinden bu sistem sayesinde ödeme almalarını sağlayabiliyorsunuz.

CEP TELEFONLARINDAN TAHSİLAT

Dilerseniz ödeme yapacaklar üye olmadan da size para gönderebiliyorlar. Ve sıkı durun. Siz bu sistemi internete bağlanabilen her türlü cihazdan kontrol edebiliyorsunuz. Dışardasınız ve ödeme kontrolü yapmanız gerekiyor. Giriyorsunuz siteye cep telefonunuzdan ve ödeme gerçekleşip gerçekleşmediğini öğrenebiliyorsunuz. Ödeme yanlış mı yapılmış ? Telefonunuzun bir tuşuna basarak iptalini gerçekleştirebiliyorsunuz.

Bu sistem hem firmanızın cirolarını arttıracak hem de tahsilatlarınızın düzenli gitmesini sağlayarak muhasebecinizin moralini. Detaylı bilgi: 0 212 256 60 00

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.