• 2319

Netahsilat Aidat Tahsilat Sistemi

Aidat apartman, site, dernek, spor  kulübü, sanayi sitesi, vakıf gibi yerlere üye olan veya bu yerlerde barınan bireylerin ödemek ile yükümlü oldukları para miktarına verilen isimdir. Aidat tahsilat işleminde yaşanan aksaklıklar ve çeşitli sorunlar nedeniyle kurumlar veya vakıflar profesyonel aidat toplama sistemlerine ihtiyaç duymaktadırlar. Aidat Toplamada Yaşanan Zorluklar Dernekler, vakıflar, siteler veya aidat tahsilatı yapan

Aidat apartman, site, dernek, spor  kulübü, sanayi sitesi, vakıf gibi yerlere üye olan veya bu yerlerde barınan bireylerin ödemek ile yükümlü oldukları para miktarına verilen isimdir. Aidat tahsilat işleminde yaşanan aksaklıklar ve çeşitli sorunlar nedeniyle kurumlar veya vakıflar profesyonel aidat toplama sistemlerine ihtiyaç duymaktadırlar.

Aidat Toplamada Yaşanan Zorluklar

Dernekler, vakıflar, siteler veya aidat tahsilatı yapan kurum ve kuruluşlar varlıklarını ve faaliyetlerini kesintisiz devam ettirebilmek için aidatlarını aksatmadan toplamak isterler. Kişilerle birebir muhatap olmak, telefon ile ulaşmak veya hesapları kontrol edip karşılaştırma yapmak oldukça zor ve zaman alan süreçlerdir. Tüm bu süreçler aidatların toplanmasını aksatırken, toplanan aidatların kayıt edilmesi için de yine ayrıca bir iş yüküne ihtiyaç duyulmaktadır. Tüm bu durumlar aslında profesyonel aidat toplama sistemlerine geçişin ne kadar önemli olduğunu göstermektedir.

Netahsilat Online Aidat Tahsilat Sistemi

Netahsilat Online Aidat Tahsilat Programı ile aidatlarınızı online olarak kolayca tahsil edebilir ve üye, abonelerinizle kolayca iletişime geçebilirsiniz. Kurumunuza özel açılan ve online olarak erişebileceğiniz tahsilat sayfanızdan size sunulan birçok yöntem ile aidatlarınızı kolayca toplayabilirsiniz. Örn: www.odemekadem.com

1-) Online Olarak Kart ile Aidat Tahsilat

Online tahsilat sisteminiz üzerinden sizinle kart bilgilerini paylaşan üye ve abonelerinizin kartları ile kolayca tahsilatınızı gerçekleştirebilirsiniz.

aidat tahsilat

Netahsilat sanal pos entegrtasyonu

2-) Sms ve Email ile Aidat Tahsilat

Online tahsilat sisteminiz üzerinden üye ve abonelerinize sms veya email ile ödeme linki gönderebilirsiniz. Aboneleriniz gelen linke tıkladıklarında online ödeme sayfası açılır ve buradan kredi kartları ile kolayca ödeme yapabilirler. Ödemeler anında hesabınıza geçer.

3-) Prediyodik Tahsilat ile Düzenli Aidat Tahsilat

Netahsilat Online Tahsilat Sistemi periyodik tahsilat özelliği ile üye ve abonelerinizin tahsilatlarınızı otomotize edebilirsiniz. Her ay belirlenen günde sistem üzerinden ödemeler otomatik olarak abonenizin kredi kartından çekilir.

Detaylı Bilgi Talebi

Netahsilat Online Aidat Tahsilat Sistemi hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilir(0 212 256 60 00) veya ekibimizin sizi araması için demo talep formu doldurabilirsiniz. Sizde bu sistemi daha yakından öğrenmek ve o eski sıkıntılarınızdan kurtulmak istiyorsanız hemen arayın.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.