• 1878

Netahsilat Kurumsal E-tahsilat Sistemi

Netahsilat kurumsal e-tahsilat sistemi ile hem bayilerinizden tahsilat yapabilir, hem de bayilerinize kendi satışları ile ilgili bir tahsilat alt yapı hizmeti sunabilirsiniz. Böylelikle bayileriniz bir çok bankadan pos ya da sanal pos almadan müşterilerine cazip koşullarda cazip koşullarda taksit yapabilirler, pos ya da sanal pos ücretleri ödemek zorunda kalmazlar. Bunlara ilave olarak sizlerde bayilerinizin satış

Netahsilat kurumsal e-tahsilat sistemi ile hem bayilerinizden tahsilat yapabilir, hem de bayilerinize kendi satışları ile ilgili bir tahsilat alt yapı hizmeti sunabilirsiniz. Böylelikle bayileriniz bir çok bankadan pos ya da sanal pos almadan müşterilerine cazip koşullarda cazip koşullarda taksit yapabilirler, pos ya da sanal pos ücretleri ödemek zorunda kalmazlar. Bunlara ilave olarak sizlerde bayilerinizin satış hasılatlarını kendi kasanızda toplayabilirsiniz.

Netahsilat kurumsal e-tahsilat sistemi ile birlikte sizlere bir internet ödeme sistemi kurulur. Bir web sitesi olarak çalışan sistem, sizin logonuz, sizin kurumsal kimliğiniz ile ve size ait olan bir internet sitesi olarak kullanılmaktadır. E-tahsilat sistemlerini daha yakından tanıyabilmek 1000’in üzerinde referanslarımızdan bir tanesini inceleyebiliriz. Örnek olarak https://www.aristonsanalpos.com/ sitesini ziyaret edebilir ya da referanslarımız sayfasından diğer bütün e-tahsilat sistemini kullanan firmalara ulaşabilirsiniz.

tahsilat programı fotoğrafı

e-tahsilat sistemi

Referanslarımızda bulunan bütün işletmeler Netahsilat kurumsal e-tahsilat sistemleri ile internetten kredi kartı ile online tahsilat yapmaktadırlar. Açılan e-tahsilat siteleri sayesinde firmalar, hem bayilerine, hem alt bayilerine hem de bütün müşterilerine ödeme sayfası olarak hizmet verebilmektedirler. E-tahsilat sistemi sayesinde bayiler tek tek sanal pos ya da pos alma derdinden kurtulurlar. Ana firmanın sağlamış olduğu taksit ve tek çekim ayrıcalıklarından faydalanabilirler. Netahsilat kurumsal online tahsilat sistemi sayesinde, kredi kartı ile yapılacak olan bütün tahsilatlar firmanın kasasında toplanmaktadır. Firma bu sayede bayilerinin hasılatını takip edebilmektedirler.

Sistemin ödeme ekranı nasıl çalışır

Bütün bayilerinize özel tek tek kullanıcı adı ve şifre belirlemesi yapılır. Bayinizin mağazasına gelen ve kredi kartı ile ödeme yapmak isteyen müşteriler için bu sistem kullanılabilmektedir. Bayiniz sahip olduğu şifre ve kullanıcı adı ile birlikte ödeme sayfanıza giriş yapar. Giriş yapıldığı anda sistem giriş yapan bayiyi tanır. Bayiler giriş yaptıklarından iki ana işlemi gerçekleştirebilmektedir. Bunlardan bir tanesi online ödeme alma diğeri ise işlem raporlarını görebilmektedir.

E-tahsilat sistemlerinde ödeme sayfası

Sisteme giriş yapıldıktan sonra direk olarak karşınıza ödeme sayfasına yönlendirileceğiniz bir alan çıkar. Buraya tıkladığınızda müşterinizin kredi kartı ile ödeme yapabileceği sayfaya yönlendirilirsiniz. Bu sayfada ödeme yapılacak olan miktarın girişinin yapılabileceği bir alan vardır. Buraya ödeme tutarı yazılır. Ardından tahsilatın tek çekim mi yoksa taksitli mi olacağı seçilir. Ardından ödeme yapacak olan kişinin isim soy isim ve diğer istenen bilgilerinin girişi yapılır ve kredi kart bilgileri girilerek ödeme alınır. Çekim yapıldığı anda hem firmaya, hem de bayiye hem de yetkilendirilen diğer yöneticilere bilgilendirme mailleri gönderilir.

etahsilat sistemi

Herhangi bir sebepten dolayı ödeme tamamlanamaz ise örnek olarak kartın bakiyesi yeterli olmayabilir, ya da başka bir sebepten dolayı tahsilat alınamaz ise bu hata ekrana yazılır. Ödeme gerçekleştiğinde ise onaylandı olarak çıktı alınır.

E-tahsilat sistemlerinin özellikleri

Bu sistemleri internete bağlanabilen bütün sistemler ile yönetebilirsiniz. Dilerseniz akıllı cep telefonlarınızdan dilerseniz de tablet bilgisayarlarınızdan e-tahsilat sitenizin yönetimini gerçekleştirebilirsiniz. Bu sistem hakkında daha detaylı bilgi alabilmek ve kurumsal e-tahsilat sistemini inceleyebilmek için sistemi deneyebileceğiniz ücretsiz demo talebinde bulunabilirsiniz. Demo talebinde bulunabilmek için buraya tıklayabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.