• 1472

Netahsilat Kurumsal E-tahsilat Yazılım Paketi

E-tahsilat Yazılım Paketi Netahsilat kurumsal e-tahsilat yazılım paketi, kurumsal firmaların müşteri ya da bayilerinden online olarak kredi kartı ile tahsilat yapmasını sağlayan bir etahsilat sistemidir. E-tahsilat yazılım paketi şık tasarımı ve kullanım kolaylığı sayesinde tahsilatın daha hızlı ve pratik bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Sahip olduğunuz sanal posların tamamı bu sisteme entegre edilebilir. E-tahsilat yazılım paketi

E-tahsilat Yazılım Paketi

tahsilat programı fotoğrafı

Netahsilat kurumsal e-tahsilat yazılım paketi, kurumsal firmaların müşteri ya da bayilerinden online olarak kredi kartı ile tahsilat yapmasını sağlayan bir etahsilat sistemidir.

E-tahsilat yazılım paketi şık tasarımı ve kullanım kolaylığı sayesinde tahsilatın daha hızlı ve pratik bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Sahip olduğunuz sanal posların tamamı bu sisteme entegre edilebilir. E-tahsilat yazılım paketi sayesinde müşteri ya da bayilerinizden taksitli tahsilat, dövizli tahsilat ya da tek çekim tahsilat yapabilirsiniz.

Özellikle bayi ve alt bayisi olan firmaların tahsilatlarını daha kolay yapabilmeleri için tasarlanmış olan e-tahsilat yazılım paketleri sayesinde zincir tahsilat da yapılabilir. Yani ana firma bayi ve alt bayilerin yapmış olduğu satışları direk olarak kendi kasasında toplayabilmektedir. Aynı zamanda ödeme zamanı geldiğinde onlara online bir şekilde tahsilat yapabilmektedir.

E-tahsilat Yazılım Paketi Özellikleri

online mobil ödeme

Netahsilat kurumsal e-tahsilat paketlerinin en önemli özelliklerini sıralamak gerekirse; farklı ödeme setleri tanımlanabilir, online bir şekilde yapılan ödeme iptal edilebilir, dövizli taksitli ve komisyonlu tahsilat yapılabilir, muhasebe programları ile entegre edilebilir.

Kurumsal e-tahsilat yazılım paketlerinin belkide en önemli özelliği cep telefonlarından da tahsilat yapabilmenizi sağlamasıdır. Eğer sahaya çıkan tahsilatçılarınız varsa pos taşımak yerine cep telefonları ile tahsilatlarını yapabilirler. Sahada satış yapan personel internet tabanlı olan e-tahsilat yazılım paketi sayesinde tahsilatını online bir şekilde gerçekleştirebilir. Cepten tahsilat sayesinde tahsilatlar hızlı ve pratik bir şekilde yapılabilinmektedir.

E-tahsilat sistemlerinde uluslararası güvenlik standartları baz alınmıştır. 3D secure ve 128bit SSL sertifika altyapısı kullanılmaktadır. Bu paketi daha detaylı inceleyebilmek için ürünlerimiz sayfasından netahsilat kurumsal paketine tıklayabilirsiniz.

YORUM BIRAKABİLİRSİNİZ

Yorumunuz 24 saat içerisinde incelenmektedir.

ÜCRETSİZ BİLGİ TALEBİ

E-tahsilat uzmanlarımızın sizi aramasını isterseniz

BİLGİ TALEBİ
SON YAZILAR

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.