Netahsilat Nedir?

Netahsilat ile Türkiye’de sanal pos hizmeti veren 19 bankanın sanal pos entegrasyonu tek ekrandan kullanılabilmektedir.

Netahsilat bir online kredi kartı tahsilat sistemidir.

Türkiye’de sanal pos hizmeti veren 20 bankanın sanal pos entegrasyonu Netahsilat ile tek ekrandan kullanılabilmektedir. İşletmeler, kurumlar Netahsilat ile bayilerinden, tüketicilerinden, abonelerinden, hizmet veya ürün sattıkları müşterilerinden internet üzerinden tek çekim veya taksitli ödeme alabilmekteler.

Bayi kanalı olan şirketler bayilerinden, bayilerinin alt bayilerinden ve bayilerinin müşterilerinden tahsilat toplayabilmekteler.

Netahsilat’ın bayi tahsilat sistemi ile bayiler ve bayilerin alt bayileri kendi dükkanlarında müşterilerine yaptıkları satışların tahsilatını merkez şirketin sanal poslarına yapabilmekteler. Böylelikle bayiler ve alt bayiler bankalarla pos/sanal pos anlaşması yapmalarına gerek olmadan ve daha da önemlisi yüksek komisyonlar ödemeden satış yapabilmekteler.

bayi, alt bayi tahsilat

Dövizli Tahsilat

Netahsilat ile uzaktan SMS ve e-mail ile kredi kartı tahsilatı yapılabilmektedir. (Link ile tahsilat)

Müşterilere SMS ve e-mail ile link gönderilerek, müşterinin linki tıklaması ve kart bilgilerini tuşlayarak ödeme yapması sağlabilir. TL’nin yanı sıra USD, EURO, GBP, SAR ve benzeri dövizli tahsilat ta yapılabilen Netahsilat sistemleri çok dilli çalışabilmektedir.

Netahsilat’ın sahip olduğu gelişmiş web servislerle sistem başta SAP, Oracle, MS Dynamics ve Logo olmak üzere tüm ERP ve muhasebe programlarıyla entegre edilebilmekte ve bu sayede tahsilatlar online muhasebeye aktarılabilmektedir.

Entegrasyon servisleri sayesinde firmalar büyük bir iş gücü tasarrufu sağlayabilmekteler.

sap

oracle

microsoft dynamics

logo

Netahsilat sistemleri uluslararası güvenlik standardı olan PCI DSS standartlarında güvenlik altyapısına sahiptir.

Netahsilat’ın üreticisi Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. Visa Avrupa çözüm ortakları listesinde yer almaktadır.

PCI DSS COMPLIANT

VISA

3D SECURE - İNTERNETTE GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

© Copyright 2020 E-tahsilat bir Eçözüm Bilgi Teknolojileri A.Ş. markasıdır.